fabryka mebli biurowych maro

Komorniki

Opinie o fabryka mebli biurowych maro

anonim 2010-10-15 20:40
Dodaj swoja opinie, naszpisz co myslisz o tej firmie
byłem przeżyłem 2010-10-15 21:00
koszmar minionego lata... takich absurdów jak tam nie spotkasz nigdzie... bracia - pełna inwigilacja, licza nawet ile razy i z kim wyszedłes na papierosa... echhh...
. 2010-11-02 23:45
pełna inwigilacja, bezduszne traktowanie pracownika,
... 2010-11-10 22:00
trzeba być bardzo zdesperowanym zeby tam pracowac, prezesi tylko potrafia gnoic, poganiac, nigdy dobrego slowa! praconikow traktuja jak smieci, absolutnie nie polecam
Pracownik 2015-10-08 18:09
Umowa na okres próbny, a potem na czas określony. Tylko nieliczni wieloletni pracownicy mają umowy na czas nieokreślony, dodatków socjalnych nie ma. Atmosfera i zarobki na produkcji w porządku, kierownicy działów znają się na pracy. Nie polecam pracy w biurze, zwłaszcza dział zakupów - przez ostatnie 2 lata przewinęło się chyba z 6 osób oraz w dziale marketingu. Ludzie odchodzą sami lub są zwalniani bez wyraźnego powodu. Brak perspektyw, szkoleń, słaba organizacja pracy oraz kadra zarządzająca na niskim poziomie. Kobiety planujące ciążę nie mogą liczyć na powrót do pracy. Prezesi nie mają szacunku dla swoich pracowników i mają obsesję na punkcie kontroli (m.in. kamery w biurach, co jest niezgodne z prawem), stąd nie ma szans na rozwinięcie skrzydeł. Nie polecam pracy w firmie MARO ludziom znającym swoją wartość i chcącym coś zdziałać, bo szybko zostaną stłamszeni przez zasiedziałych i niekompetentnych decydentów, którzy zresztą też zależą od prezesów.
Marowiec 2015-11-03 11:10
Firma rzeczywiście jest teraz na topie, obsługuje sporo zamówień, także czasy są dobre. Niestety, ilość pracy nie przekłada się na wzrost płac, które praktycznie stoją w miejscu. Złóż dokumenty na stronie firmy, przedstawiciele często się zmieniają, więc rekrutacja co jakiś czas rusza.
Pracownik 2016-07-29 21:24
Z tego co mi wiadomo tak. Starszy lakiernik ma przejść na emeryturę, więc miejsce się zwolni. Złóż dokumenty.
Zostaw swoją opinię o fabryka mebli biurowych maro - Komorniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fabryka mebli biurowych maro