Śląskie Centrum Mario Car Peugeot R.J. Wypich Sp. Jawna

Tychy

Opinie o Śląskie Centrum Mario Car Peugeot R.J. Wypich Sp. Jawna

niezadowolony 2011-04-08 10:06:44
firma była by fajna poza kastą od władzy- ześwirowany szef, [usunięte przez moderatora] generalnie ekipa nie do przeskoczenia idź i pracuj tam aż cie zwolnią bo cie zajadą zamiast 8 g nagle pracujesz 12 bo tak szef każe za darmo dymasz w soboty i np nowy rok ludzi przewija się tak dużo ze nawet mają specjalne stanowiska komputerowe dla "nowych"1 z lewej na serwisie i po prawej od szanownego dyrektora [usunięte przez moderatora] na salonie sprzedaży obiecują kokosy i prowizje niestety dostaniesz tylko to co na umowie żadnych 3% pod stołem generalnie chodzi o pozyskanie świeżych pomysłów, portfela klientów, a po tym jak cie zwolnią nie wpisuj ich sobie w CV ani nie przyznawaj się nikomu ze u nich pracowałeś bo dowiesz się ,że nie wywiązywałeś się z obowiązków lub inne kłamstwo. nikt nie będzie za tobą tęsknił wszyscy są przyzwyczajeni że nowi przychodzą i odchodzą a i jeszcze raz jak już podejmujesz u nich prace to każda 1 złotówka na umowie, każdy % na umowie bo inaczej ich nie zobaczysz no i system pracy pn-pt 12g sob 8 za frajer do tego [usunięte przez moderatora] naprawy gwarancyjne na zamiennikach, ankiety konsumenckie wykonywane przez PEUGEOT polska są śmieszne bo co miesiąc wysyłaliśmy numery telefonów pracowników Mario car więc zawsze 100% satysfakcji
ALF 2014-04-01 22:35:10
RYBA PSUJE SIE OD GŁOWY...
JAKI JEST PREZES TO KAŻDY WIE. DZIWIE SIE ZE TA FIRMA NADAL FUNKCJONUJE I ZE KLIENCI LUB PEUGEOT POLSKA NIE WYSTRZELILI TEGO PRZYBYTKU W KOSMOS. Z ZEWNATRZ 2 EPOKI W TYŁ. WIECZNA PRZEPYCHANKA Z CENTRALA O STANDARDY, Z PRACOWNIKAMI O ZASADY WSPÓŁPRACY. ISTNIEJE BETON - KLAKIERZY SZEFA OTOCZENI MAX ZAUFANIEM. RESZTA TO TYLKO CHWILOWA PRZYGODA - JAK PISAŁES
DLACZEGO KTOS TAM KUPUJE? DLACZEGO SERWISUJE? NO BO ZDARZAJA SIE CZASEM NORMALNI PRACOWNICY. ALE TYCH BYWAŁO
wolny 2014-04-11 13:15:47
Trudno sie nie zgodzic, to prawda. Firma to jedno wielkie kolesiostwo, kółko wzajemnej adoracji. Szkoda czasu, lepiej rozejrzec sie za czyms innym. W pierwszej lepszej pracy dostaniecie wiecej na start niz w tym "aso".
Premie od producenta leca do kieszeni wlasciciela, nic z tych kwot nie zobaczycie.
WujekSamoZło 2014-06-27 11:36:24
Niegdyś świetna firma, dobry salon w czołówce salonów Peugeot w Polsce, fajna atmosfera, najlepsi handlowcy, dobrzy mechanicy. Dziś z tamtych lat pozostał tylko ten sam delikatnie rzecz ujmując dziwny szef, niedołężny dyrektor oraz bodajże jeden handlowiec ze starej ekipy, reszta nie nadaj sie juz zupełnie nawet do opisania bo szkoda. Syf kiła mogiła, a szkoda.
PEWNE AUTO CHEŁM ŚLĄSKI 2015-02-13 08:21:43
Współpracuje z tą firmą od dłuższego w zakresie kupowania nowych aut oraz części i jestem w pełni zadowolony z jakości oraz obsługi.
W szczególności chciałbym wyrazić zadowolenie z Pana Dariusza Pochopień który jako sprzedawca części w tym salonie bardzo solidnie i z wielkim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.
SM 2015-03-03 10:32:15
W dniu dzisiejszym zgłaszam (administratorowi strony) naruszenie moich dóbr osobistych oraz danych osobowych w związku ze szkalowaniem opinii na mój temat (wystawionej z imienia i nazwiska) bez podstaw prawnych.
Lux-Car Tychy 2015-12-14 21:30:03
Dział części zamiennych zasługuje na wielką pochwałę.
Żaden serwis w okolicy nie ma takich fachowców,a współpracuje z niemal wszystkimi.
Polecam Panów Pochopień,miła obsługa-zawsze z uśmiechem i nie ma dla nich rzeczy nie do wykonania.
Pozdrawiam Krzysztof Jochemczyk
ala 2016-05-18 10:12:36
Moze zwalaniani nie sa wszyscy moz ezle to odebrales, albo ktos cos musial przekrecic, z pewnoscia zaklad nie zostanie zakmniety ktos wporwadza i podaje jakies nieprawdziwe informacje, nie wiem co ma na celu
Zostaw swoją opinię o Śląskie Centrum Mario Car Peugeot R.J. Wypich Sp. Jawna - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Śląskie Centrum Mario Car Peugeot R.J. Wypich Sp. Jawna