Opinie o Krakbau S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krakbau S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krakbau S.A. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krakbau S.A. w Kraków

Radek

Szkoda czasu 8 lat stracone . Szukajcie pracy w Polsce i cieszcie się rodziną .

Deadpool
@Radek

Zastanówcie się dlaczego ciągle szukają nie mają nowych kontraktów... Ludzie się zwalniają bo widząc jak tam pracują że tylko się pogarsza i się zalwalniają. Sam przepracowalem ponad 10 lat w firmie. I Załuże że wcześniej nie odszedłem bo myślałem że wszędzie tak samo na ogół. Dalej pracuje w zawodzie ale prawie za 1/3 więcej. Szkoda czasu są lepsze firmy.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Krakbau S.A.? 2 stycznia na portalu Praca.gov.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Monter. Ktoś z Was aplikował?

Marika
@Hary

Cześć, a gdzie jeszcze ludzi wywożą jak nie na Frankfurt? Generalnie to chłopak ma doświadczenie ale u nas w kraju. chciałam przejrzeć te tutaj oferty ale nie ma napisanego miasta przy nich. masz doświadczenie z Frankfurtu i możesz go polecić?

Hary Nowy wpis

10 euro na początek, po około 2 miesiącach dostaniesz 10.50-11. Zależy gdzie się trafi, we Frankfurcie robi się teraz po 9 godzin a przed zimą robiło się jeszcze po 10 i sobota 6.

Marika Nowy wpis
@Hary

Ktoś się pyta o to na jakie wynagrodzenie można liczyć jako monter a to nie wystarczy przemnożyć danych z tej oferty która wisi? Podają ze ma miesiąc masz 160 godzin i ze płacą od 10 w porywach do 12 euro od godziny. Ciekaw przy tym bardziej jestem tego, w jakiej walucie jest wplata na konto. Chyba, że sam wybierasz?

Panek

@Pracodawca ja bardzo miło wspominam kierownika Edzia z Mannheim. Nerwowy ale bardzo potrafił pomóc, różne były sytuacje, pomarudził ale nigdy nie odmówił. Mam nadzieję, że już kawalerem nie jest.

Witajcie, ja to chciałem na tego pomocnika montera pojechać jak zobaczyłem te ofertę, którą wystawiali jeszcze w styczniu, tutaj są odradzające opinie ale dość dawne i teraz sam nie wiem. był ktoś teraz na wyjedzie w tej lokalizacji? piszą o bardzo dobrych warunkach mieszkaniowych a to też dla mnie istotne

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko POMOCNIK MONTERA RUSZTOWAŃ NIEMCY w firmie Krakbau S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Radek

Szkoda czasu 8 lat stracone . Szukajcie pracy w Polsce i cieszcie się rodziną .

@Radek

Polityka firmy samodestrukcyjna, wymagają żebyś zarobił min. 35e za godzinę a sami dadza ci z tego 9! Ciągle źle mało słabo się ruszacie, chcesz podwyżkę zapomnij -wyrobie normy to pogadamy... Jak nie ma ludzi a roboty dużo to by cię na rękach nosili a jak jej brak to nie pasuje to się zwolnij. Krakbau - Stanowcze nie !!!

@Radek

Nie warto poświęcać swojego czasu na tą firmę. Samo to że zostało im po paru pracowników na budowie świadczy o niej... Generalnie tragedia. Pracowałem za dlugo - nie polecam

Janusz
@321123

Pracowałem 2 lata w Niemczech i prawie rok w Danii - nie narzekam. trzeba pracować i tyle, za leżenie nie płacą. pozdrawiam wszystkich

Deadpool
@Radek

Firma Krakbau S.A. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Dania. Ile płacą na stanowisku brak?

Byly

Najgorzej pracowało się z Adamem jak mu podpadłeś lub coś powiedziałeś nie po jego myśli potrafił zniszczyć czlowieka

Urszula
@Byly

Zniszczyć? W jakim sensie niby. Czym mu podpadłeś tak właściwie?

Renata
@Byly

A czemu tak negatywnie tego Pana opisujesz? Co takiego zrobił?

Tom
@Renata

Generalnie dupek który mysli że jest królem na budowie i wszystko mu wolno

Urszula
@Tom

Królem mówisz? A co takiego tam robił, rządził się? Ktokolwiek go lubił?

Jak szefostwo w Krakbau S.A. traktuje ludzi?

Patryk 1268d.

Firma jest taka że jak nie ma ludzi to cuda ci obiecają podwyżki po miesiącu... A jak roboty nie ma a ludzi jest to teksty typu "jak nie pasuje to się zwolnij" samo to chyba świadczy o podejściu firmy do ludzi

Monter

Witam co ile są zjazdy do Polski.I ile płacą montera z 12 letnim doświadczeniem na rusztowania ch.

@Monter

W sprawie warunków zatrudnienia (wynagrodzenia, systemu pracy itp.) prosimy o kontakt z firmą, telefon +48126233460.

Peter

8.50 euro na godzinę ale mi wynagrodzenie

@Peter

Na razie nie wiadomo, czy na 8,50 zasługujesz.

@Peter

Czyli od 10 lat stawka bez zmian. Słabo :(

@Monter

Chłopie nawet nie pytaj. Z takim doświadczeniem już zapewne wszystko ogarniasz. A w kak bau dostaniesz co najwyżej 12 netto oczywiście po sprawdzeniu twoich umiejętności czyli na start 11 a później będą przeciągać twoja podwyżkę - taka firma

Znajomy

Najjbardziej wcipskim pracownikiem jest Adama kto mu podpadnie lub źle powie to potrafi zniszczyć czlowieka

niemiec

A może raczej (....) nie pracownik.

niemiec

Chyba ci się trollu firmy pomyliły.

Kazik
@niemiec

nic mu się nie pomyliło. Przedstawił jak wygląda sytuacja w firmie. Krótko i na temat.

@Kazik

Przecież w naszej firmie nikt nikogo nie wypożycza.

@Kazik

Nigdy nikt nie musiał mieć swojego ubrania.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Krakbau S.A.?

Majk

Z atmosfera jest różnie ... Ale tendencja jest taka że młodsze pokolenie podchodzi lepiej do nowych pracowników a starsze niekoniecznie... Moim.zdaniem to kwestia każdego z osobna ale da się to zauważyć

Peter

Niestety atmosfera jest najsłabszym punktem tej firmy. Wewnętrzne konflikty, antypatie. Młodzi starają się trzymać razem a stara ekipa mocno się odcina. Nie chcą dzielić się informacjami z młodymi a już tym bardziej wiedzą lub doświadczeniem. Dotyczy to zarówno budów zagranicznych jak i biura. Wszyscy słyszeli o aferze przez którą odszedł kilka lat temu kosztorysant. Jeśli jesteś "swojak" z polecenia to jeszcze jakoś jesteś akceptowany ale osoby z zewnątrz wytrzymują tam max rok.

Prawda

Ta strona to jakaś porażka gdzie te negatywne komentarze gdzie było ich tu multum...!!! Płaca wam za ich usuwanie ???!!!

Jak wyglądają rotacje dla monterów rusztowań w Niemczech? Dojazd jest busami firmowymi czy na własną rękę?

@Nowy

W przypadku zainteresowania pracą w firmie prosimy o kontakt telefoniczny- nr telefonu 126233460. Podczas rozmowy przedstawimy warunki zatrudnienia.

Ccc

Pierwszy dojazd płacą oni tzn zwracają ci koszt dojazdu a potem na własną rękę

Łukasz
@Ccc

A co z powrotem? Jak pracownik wraca do kraju do firma Krakbau również finansuje powrót, czy może w takim wypadku zatrudniony pracownik podnosi sam całkowity koszt? Zdradź mi to proszę bo nie ukrywam, że potrzebuję informacji w tym zakresie.

Pracownik123

Witam Orientujecie się na jaki zakład aktualnie przyjmują i wysyłają na rusztowania?

Aktualność
Zastanawiasz się nad pracą w KRAKBAU? Oto kilka atutów podjęcia pracy w naszej firmie:

• Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji

Przede wszystkim do naszych atutów należy długość istnienia firmy – w tym roku obchodziliśmy 30-lat istnienia KRAKBAU! Co stanowi duże osiągnięcie na bardzo konkurencyjnym rynku budowlanym.

• Funkcjonowanie firmy na wielu rynkach europejskich daje możliwość zdobycia różnorodnych doświadczeń zawodowych

Przez wszystkie lata funkcjonowania firmy, realizowaliśmy / lub nadal realizujemy inwestycje budowlane na wielu rynkach (Polska, Niemcy, Dania, Norwegia, Szwecja, Francja, Hiszpania, Włochy).
W związku z tym, nasi sprawdzeni fachowcy mają możliwość pozostawać z nami w ciągłym zatrudnieniu i zdobywać doświadczenie w realizowaniu inwestycji budowlanych na różnych rynkach.

• Zatrudnienie

* Wszyscy nasi pracownicy (niezależnie od rynku na którym prowadzone są realizacje budowlane) są legalnie zatrudnieni - co wiąże się z ubezpieczeniami pracowników oraz terminowością i regularnością wypłacanych wynagrodzeń.
* Realizacja marzeń - chcesz kupić mieszkanie, postawić lub wyremontować dom. Pracując na zagranicznych rynkach Twoje wynagrodzenie będzie wyższe, niż przeciętne wynagrodzenie w Polsce.
* Powroty do kraju są ustalane indywidualnie w zależności od danego rynku – jednak zawsze bierzemy pod uwagę potrzeby kontaktu z najbliższymi, dlatego staramy się by każdy mógł jak najczęściej wracać do domu.
* Nie masz żadnego doświadczenia, ale chcesz zdobyć konkretne umiejętności/ zawód w branży budowlanej? Nasza firma daje taką możliwość. Podejmij u nas pracę i chłoń wiedzę oraz doświadczenie od starszych stażem współpracowników.

Dołącz do naszego zespołu!

Dzień dobry, zapraszam do przesłania swoje CV na adres: praca@krakbau.com.pl Będziemy się z Panem kontaktować i udzielimy Panu wszystkich szczegółowo informacji.

Czy Krakbau S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Z racji tego, że jesteśmy firmą z 30-letnim stażem funkcjonowania w branży budowlanej - to mamy wypracowany system i schemat pracy. Konkretne godziny pracy zależne są od kraju oraz obiektu na którym prowadzone są prace. Podczas rekrutacji można dowiedzieć się więcej na temat godzin pracy i pozostałych warunków zatrudnienia jakie oferujemy naszym kandydatom.

Igor

Może ktoś źle wybrał sobie pracę. Trzeba szukać spokojnej bo ta branża jest ciężka,ale generalnie jest dobrze, polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Krakbau S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Krakbau S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Krakbau S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krakbau S.A.?

Krakbau S.A.
2.8/5 Na podstawie 164 ocen.

Krakbau S.A.