Opinie o Krakbau S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krakbau S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krakbau S.A. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krakbau S.A. w Kraków

Łukasz

Napisałeś, że firma oferuje zarobki nieadekwatne do ilości obowiązków, które należy wykonać. Będziesz tak uprzejmy i przedstawisz szczegółowo, jak wyglądają zarobki za pracę w firmie P.H.U.Krakbau? Będę Ci wdzięczny za odpowiedź.

Bartłomiej

Generalnie można napisać, że firma jest dobra. Może to nie idealne miejsce ale narzekać to przesada

Aleksandra

Czy w P.H.U.Krakbau występuje możliwość odbycia praktyk zawodowych? Wypowiecie się na ten temat? Jeżeli tak, to co jaki czas jest nabór na nie? Czy Waszym zdaniem, wiele można się na nich nauczyć i nabytą wiedzę wykorzystywać na dalszych etapach kariery zawodowej? Wszystkie Wasze uwagi będą cenne dla tych wszystkich, którzy poszukują praktyk w tej branży.

Witold

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

@Witold

Gdzie to słyszałeś? To byłaby dość ważna informacja. Podziel się tym.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko POMOCNIK MONTERA RUSZTOWAŃ NIEMCY w firmie Krakbau S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Aleksandra

@niemiec nie każdy wpis, a jedynie wpisy łamiące regulamin. Jeśli w komentarzu jest wyrażona negatywna opinia, ale jest ona przedstawiona w sposób merytoryczny, przedstawia konkretne argumenty, ale jednocześnie nie godzi w dobro żadnej osoby, to wtedy zostaje na forum. W serwisie gowork znajdziesz wiele opinii na temat różnych firm i są to zarówno pozytywne jak i negatywne wypowiedzi.

Czym naszpikowane?

Aleksandra

@niemiec wulgaryzmy nie są jedyną przyczyną kwalifikującą komentarz do usunięcia. Inną kategorią wpisów, które nie mogą mieć miejsca na forum, są takie, które opisują danego pracownika w sposób pozwalający na jego identyfikację, np. są w nich dane osobowe lub inicjały. Być może dotyczyło to wpisów, o które pytasz.

Aleksandra

@Cezary tak, firma w tej chwili rekrutuje, poszukują montera rusztowań. Oprócz tego, przez cały czas można wysyłać cv. Na stronie internetowej P.H.U.Krakbau podana jest informacja, że prowadzone są rekrutacje stałe na następujące stanowiska: montażyści i pomocnicy montażystów rusztowań typu LAYHER, montażyści systemów szalunkowych PERI, DOKA, zbrojarze – betoniarze – murarey, operatorzy sprzętu budowlano- drogowego, elektromonterzy, oraz majstrzy i kierownicy kontraktów (wymagana jest znajomość języków angielskiego i niemieckiego). Po szczegóły odsyłam na stronę: https://krakbau.com.pl/praca/ Czy ktoś z Was jest już pracownikiem tej firmy i mógłby opisać swoje doświadczenia? A może zamierzacie aplikować?

Inżynier Górnik

Dzwoniła dzisiaj do mnie Pani z firmy Ktakbau z numeru(usunięte przez administratora)mówiąc, że nie jest zainteresowana moją osobą (inżyniera), ale czy mógł bym im załatwić jakiś pracowników fizycznych typu cieśla dołowy czy ślusarz. Szczyt. Bez komentarza.

Cezary

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje?

Operator

Chciałem się dowiedzieć jakie stawki są w Waszej firmie dla operatora Żurawia wiezowego.Z Góry Dziękuję Tylko za Rzetelne Opinię Pozdrawiam

Aleksandra

@Gregor, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Krakbau w Krakowie. Zdecydowałeś się podjąć pracę w tym miejscu? Jeśli tak, to napisz proszę, jak oceniasz tego pracodawcę. @Były pracownik, rozumiem, że możesz mieć negatywne zdanie na temat pracy w tym miejscu, ale wypowiadając się na forum przestrzegaj proszę kultury wypowiedzi oraz obowiązującego tu nas wszystkich bez wyjątku regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ).

@Aleksandra

A jeżeli to co napisał @Były pracownik jest prawdą? To jak to powinien wyrazić kulturalnie?

Aleksandra

@anonymous, @Puma, wnoszę o zachowanie kultury wypowiedzi i nieobrażanie nikogo. Jest to niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). @niemiec, pracowałeś lub pracujesz w P.H.U.Krakbau? Co możesz napisać o tym pracodawcy? Czy wiecie coś na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji do pracy w P.H.U.Krakbau? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat.

Pedro

Czy tak dobrze się pracuje, że zapomnieliście podzielić się z innymi soją opinią?

Sylwesterooo

Jak wygląda praca na rusztowaniach i jakie są stawki w Niemczech bo widziałem ogłoszenie że potrzebują do Niemiec

Dawid

Jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem i ile może na start dostać samodzielny zbrojarz z długo letnim doświadczeniem?

Artur

Panowie a jak jest z operatorami wieżówek jest czego tam szukać jeśli ma się doświadczenie i jakich pieniędzy się spodziewać?Bo chyba mi nie powiecie że(usunięte przez administratora) euro na ręke za godzinie?

@Artur

A ty jesteś operatorem, czy masz tylko uprawnienia?

Czy można podjąć pracę w firmie bez doświadczenia? Jaka stawka? Z góry dziękuję za odpowiedź

niemiec

I pewnie ty chciałbyś zostać tym Visual Merchandiserem? Jeżeli będzie taka potrzeba, to takie informacje się znajdą. Skoro nic w ofercie nie znalazłeś, to nie była ona skierowana do ciebie. Proste?

takitam

Ogólnie firma w porządku . Wyplacalna . Tylko ludzie są jacy są .

Zostaw merytoryczną opinię o Krakbau S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Krakbau S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Krakbau S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krakbau S.A.?

Krakbau S.A.
2.8/5 Na podstawie 164 ocen.

Krakbau S.A.