Opinie o Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. w Warszawa

Beton

Mam pytanie jak są traktowani operatorzy węzła i jakie zarobki

@Boss

Niestety odpowiedź odnośnie zarobków nie padła, mam nadzieję, ze to żadna tajemnica. Bo jednak 1zł więcej od najniższej krajowej nie wydaje mi się prawdą. Przykładowo w ogłoszeniu na operatorów wózka widłowego jest podana pensja w widełkach 3700-4800, tylko ciekawe po jakim czasie da radę zarabiać tę górną granicę.

Beton

Mam pytanie jak są traktowani operatorzy węzła i jakie zarobki

@Beton

Normalnie, jak robole jak każdy w tej firmie. Zarobki 1 zł wyżej niż najniższą krajowa, 3 zmiany

Joasia
@Marek

Naprawdę zarabia się tutaj zaledwie złotówkę więcej niż najniższa krajowa? Czy po prostu ironizujesz? Można liczyć na jakąś premię, bądź dodatki? Coś pisano o tym, ale już jakiś czas temu... Jeśli chodzi o pracę na zmiany, to w jakich godzinach mają one miejsce? Klasycznie 6-14, 14-22, 22-6? Czy może jakoś inaczej?

@Joasia

Dlaczego miałbym ironizować? Zmiany klasycznie. Jest przyznawana premia w wysokości max 30 proc liczonej od podstawy. Jeżeli jest się na zwolnieniu lub coś zepsuje to wiadomo premii nie ma. Na plus posiłki w sezonie zimowym.

@Marek

Nie rozumiem, dlaczego jest dla Ciebie takie oczywiste, że jak się jest chorym lub coś się podczas pracy popsuje, to nie otrzymuje się premii? I kto tu ustala, ile procent pensji zasadniczej będzie ona w danym miesiącu wynosić? Jest to uznaniowa decyzja, czy oparta na ogłoszonych wszem i wobec kryteriach?

Boss Nowy wpis
@Beton

Operatorzy węzła pracują w jednym zakładzie kilkanaście lat, w drugim zdecydowanie dłużej. Mają wiedzę, doświadczenie i umiejętność pracy w zespole jak i indywidualnie . Są koleżeńscy, uprzejmi a także profesjonalni. Poza tym są traktowani jak wszyscy pracownicy Spółki - z szacunkiem za ich ciężką i odpowiedzialną pracę.

@Boss

Darek Nowy wpis

Interesująca praca, miałem okazję poznać proces produkcji prefabrykacji i go doskonalić w lidze innowacyjnosci. Choć nie zawsze było łatwo, polecam tą firme.

@Darek

A z czym było najtrudniej, nakreślisz sytuację? Generalnie organizowane są projekty czy to praca ciągła? Bo jeśli są to projekty to ciekawi mnie ile za jeden taki projekt można zgarnąć kasy. Można wiedzieć czemu już tu nie pracujesz?

Czy mechanik utrzymania ruchu nadal jest poszukiwany? Widziałem pod koniec ubiegłego roku ogłoszenie, nie wiem czy wciąż aktualne. I przy okazji jeszcze jedno pytanie. Czy do obowiązków na tym stanowisku należy też udział w imprezach i targach branżowych? W dziale "korzyści z pracy" zauważyłem taki zapis.

JANEK

też o to pytałem na spotkaniu szukają bo te zespoly się powiekszaja. nie mam jeszcze oferty bo oni chca ludzi na lata a ja szukam na 3 miesiace i chciałem na zlecenie a daja umowe o prace

SN

Jestem pracownikiem od kilku lat i jestem zadowolony. Zarząd docenia pracowników. Praca w przyjaznej atmosferze.

Firma Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Dam prace. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Stefan

bardzo fajne wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej. Pełna profeska. Niestety nie udało mi się zakwalifikować. Będę próbował w przyszłości

@Stefan

Byłeś może w związku z ogłoszeniem na Pracownika fizycznego / pracownika produkcyjnego? Wśród wymogów pojawiło się pozytywne nastawienie i chęci do pracy oraz ciągłego doskonalenia. Napiszesz, czy wiesz od nich, dlaczego Ciebie nie wybrali, i co się dowiedziałeś o zadaniach oraz finansowych warunkach zatrudnienia?

Czy w Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Byku

umowy o prace są też na próbny

@Byku

A od czego zależy ten rodzaj akurat w tej firmie? Każde stanowisko tu przechodzi okres próbny 3 miesięczny czy może krócej? Jakie stanowiska mogą mieć na początek zawarte uop?

Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Pracownik Produkcji w Babsk. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

W ogłoszeniu dla Elektryka przemysłowego firma pisze o gotowości do pracy w systemie zmianowym. Na ile więc zmian byłaby to praca? I proszę podać, co tu się rozumie przez pojęciem atrakcyjne wynagrodzenie? Wiem, że jest ustalane indywidualnie i w oparciu o kwalifikacje, ale chyba jest jakiś zakres, czy 10 tyś na rękę też dostanę?

To w ogóle możliwe czy sobie żarty robisz? Bo wychodzi na to, że trzeba by było pracować w każdy dzień tygodnia. W ogóle są takie osoby we firmie, które pracują po tyle godzin? Wtedy płacą za nadgodziny czy dodatkową pensję za większe poświęcenie?

Mąż interesuje się tutaj pracą. Jakieś 2 lata temu ktoś napisał, że premie są tutaj przyznawane bez składu i ładu. Czyli co? Nigdy nie wiadomo czy się tą premie dostanie? Co miesiąc coś wpada czy raczej wyrywkowo?

klient

sądziłam, że firma SIENKIEWICZ wstąpiła na drogę - "klient nasz pan " ale to tylko złudzenie - klienta traktują jak (usunięte przez administratora)

Żyrafa

Spoko firma. Można biegać po pijaku bez konsekwencji i być na stanowisku ;)

Ilona
@Żyrafa

Nie wiem, czy to żart czy nie z tym bieganiem po pijaku? Właściciel nie zwraca na to uwagi czy jak? Skoro piszesz o braku konsekwencji

Czy w firmie Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

kk

Agata
@kk

co jaki czas? :) w godzinach pracy czy poza nimi?

Tut

-Pracodawca używa kamer przemysłowych (monitoring) bez informowania o nim nowych pracowników i bez ŻADNYCH oznaczeń, -Podejście do pracowników to nie jako współpracujący zespół realizujący cele ale,, my i oni,, , częsty brak szacunku do pracownika (w rozmowie), częste niekompetencje ze strony kierownictwa (mimo że niektórzy siedzą za biurkiem tam lata dalej nie wiedzą co się dzieje na zakładzie), nowy dyrektor zmienił tylko tyle że bardziej dopierd### kierownictwu i do komunikacji z pracownikami używa tzw drogi służbowej. -Premie są przyznawane bez ładu i składu Stawka taka jak wszędzie na stanowisku robola (18/19 brutto/h), przy warunkach co najwyżej średnich -oderwane od rzeczywistości cele/wymagania (jeżeli przez 1h zrobiłeś 10szt to w 8h musi wyjść 80szt - nie bierze się pod uwagę uzupełniania zasobów, wymiany np gazu w wózku, napraw itd, itp) - jeżeli w pn. miałeś 100szt bo wszystko szło idealnie (przy normie np. 80) nic ci nir powiedzą ale tylko spróbuj następnego dnia mieć 90/80.....

Stefan
@Tut

Najpierw poczytaj co jest w kwitach, które podpisujesz, na temat monitoringu na terenie zakładu pracy.

Inna firma
@Tut

Stopery mają i czasy liczą, a czy z kółkiem chodzą i mierzą plac? W takim razie zielonego pojęcia nie mają o tym jak wygląda utrzymanie produkcji na poziomie który ich satysfakcjonuje i nikt ich nie informuje o tym z czym na co dzień się borykacie aby pociągnąć ten wagonik, w takich firmach to jest normalne, więc warto się zastanowić czy warto pracować gdziekolwiek w betoniarni

Zofia
@Tut

Ok, a do tej stawki to przy dobrych wynikach dojdzie jakaś premia? Czy te 80-100 szt nikt nie tylko nie skomentuje, ale i nie nagrodzi premią?

Kiero ××

Ta firma sienkiewicz to tragedia.burdel jakich malo. Na zaladunek czekasz od rana do wieczora. Kazdy ma cie w dupie.w srodku (usunięte przez administratora) jakich malo. Brak parkingu dla ciezarowek,stoich na drodze w jakim lesie osranym.poprostu (usunięte przez administratora) i syf.nie polecam nikomu wspolpracy z ta firma

Syly

Witam, mam pytanie odnośnie warunków pracy w tej firmie.. tzn jakie zarobki?przy ilu godzinach? Stanowisko to operator wózka widłowego. Chodzi mi o aktualną sytuację w firmie! Ponieważ widziałem ogłoszenie i zastanawiam się czy nie złożyć ponownie papieru.

Syly
@Syly

Chodzi mi o firmę w babsku nie w Warszawie ..

Olga
@Syly

Też rozważam złożenie CV. Finalnie złożyłeś CV ? Odezwali się do Ciebie ??

Mareriały Budowlane Toruń

Tragedia!!! To nie jest ta sama firma Prezesi ! - obudźcie się - lekceważycie swoich klientów Takie traktowanie nas, odbiorców wkrótce obróci się przeciwko Wam jestem zaskoczona i bardzo oburzona Irena

robol

witam, bardzo dziwna jest ta firma ,potrzebują ludzi do pracy a gdy przychodzi fachowiec stary brygadzista który zna sie na rzeczy i na początku istnienia zakładu w babsku przez 5 czy 6 lat kierował produkcją wraz z drugim brygadzistą k.k i było dobrze wszystko zrobione itd.rysunki poprawił wprowadził pewne udogodnienia ,nauczył ludzi z zawodu piekarzy ciastkarzy pracy na spawalni i czytania rysunku technicznego ,i szanował ludzi,a teraz obecny brygadzista (picek) psuje mu opinie na lewo i prawo by tylko sie nie dostał do pracy bo sie boi żeby go nie wygryzł nauczył go wszystkiego i sie odpłaca .więc kto tu rządzi (brygadzista jest kierownikiem) a kierownik (SZ.P jest dyrektorem) ,ogólnie pracuje sie coraz gorzej w tej firmie i nie polecam jej.

Czy pracownicy w Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Rambo

Tak, dogadujemy się. Mówimy sobie dzień dobry, rozmawiamy na korytarzach, przy kawie. Na produkcji, logistyce, warsztacie - wszyscy się dogadujemy. Dogadujemy się również z klientami, sąsiadami, rodzinami, znajomymi. Z lepiej lub mniej lubianymi również się dogadujemy. A czy pracownicy GOWORK się dogadują? Jak tam u Was z dogadywaniem się? Nic mnie tak nie trapi, jak to czy Wy tam w GOWORK-u się dogadujecie. Umieram z ciekawości.

Damian
@Rambo

Wspomnieliście o relacjach, które panują w firmie Sienkiewicz Mat-Bud, dlatego też pozwolę sobie zapytać o warunki zatrudnienia. Moglibyście napisać, czy pracodawca ten oferuje atrakcyjną pensję? Z góry dzięki za informację.

Rambp
@Damian

Relacje są to i warunki zatrudnienia są, a jak nie ma to tworzymy na bieżąco. Warunku zatrudnienia muszą być zasadniczo. Gdyby ich nie było, to nie byłoby tych relacji, które są. Podsumowując, są relacje, są warunku zatrudnienia. Zasadniczo jest wszystko.

Gandalf
@Damian

Jak dla mnie dobra firma, pracownicy są raczej dobrze traktowani i chyba to jest najważniejsze

Szalony
@Damian

zarobki jak na betoniarnie porażka 19zl brutto a wymagania jak byś tam zarabiał nie wiadomo ile

Nicola

@... a macie socjal dalej, benefity jakieś ?

...

Są premie, ale podczas pandemii wynoszą one ok. 17/21%, ale mają wrócić jak z przed pandemii (podobno już za maj) 25/40%- informacje z Babska, w Warszawie nie wiem jak jest...

Zostaw merytoryczną opinię o Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 68 ocen.

Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.