Opinie o Databroker S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Databroker S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Databroker S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Databroker S.A. w Warszawa

jest ok

Tomaszeczek

Polecam

Nowypracownik

Miło przeczytać, że oprócz zarabiania podstawy i prowizji można się nauczyć czegoś nowegoJ Odeszłam z poprzedniej pracy bo w kółko wałkowałam jedno i to samo (bez szkoleń za to z bezpłatnymi nadgodzinami). Dopiero dołączyłam do zespołu i wszystko jest dla mnie nowe ale ludzie są przyjaźni i pozytywnie nastawieni. Fajnie, że od razu trafiłam na konkurs, jest się o co starać;)

Orange

Po prostu dramat, umawiają na rozmowę po czym po dotarciu na miejsce nie odbierają telefonów. Chociażby wypadało napisać wcześniej że spotkanie nie aktualne a nie ciągnąć człowieka przez całą Warszawę żeby postal pod blokiem. Nie polecam

databroker S.A.
@Orange

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Zweryfikowaliśmy połączenia na numery rekrutacyjne z ostatnich dni i nie odnotowaliśmy opisanej sytuacji tj. nieodebranego połączenia od kandydata/ki, na które nie odpowiedzieliśmy, trudno nam się więc odnieść do zarzutu. Jeśli jednak taka sytuacja wystąpiła będziemy wdzięczni za informację na adres mailowy cv@databroker.pl kiedy miała miejsce, przeprowadzimy wtedy ponowną weryfikację. Dokładamy wszelkich starań aby być w kontakcie z wszystkimi zaproszonymi kandydatami, na wszelki wypadek zamieszczamy również dokładną lokalizację firmy połączoną z informacją jak można do nas dojechać w sms-ie i mailu, które wysyłamy umawiając się na spotkanie. Dzięki temu można nas odszukać nawet jeśli rekruter jest aktualnie na innym spotkaniu i nie może odebrać połączenia. Pozdrawiamy serdecznie, Dział Rekrutacji, databroker S.A.

Telemarketer

Zostalem zaproszony poinformowany o stawkach i czym sie zajmuje firma bardzo fajnie milo i bez natrectwa

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Pracowałem w Databroker może niedługo (a może długo – zależy od punktu widzenia) bo prawie rok i myślę, że mam nienajgorsze rozeznanie w warunkach jakie tam panują. Trafiłem tam trochę przez przypadek, w sumie dość zabawnyJ Szedłem na rozmowę o pracę w pobliskiej firmie, której nie mogłem znaleźćJ Zrezygnowany zdecydowałem się wrócić do mieszkania (Państwo rekruterzy nie odbierali telefonu:/) i trafiłem na plakat z nr kontaktowym i zwięzłym ogłoszeniem. Zadzwoniłem i zostałem zaproszony na spotkanie. Można więc powiedzieć, że przyszedłem w pewnym sensie z ulicy. Rozczarowania jednak nie było. Zostałem naprawdę dobrze przeszkolony (miła odmiana po poprzednim Call Center gdzie z miejsca dali mi skrypt do ręki i kazali dzwonić) i trafiłem na projekt wydawniczy. Klienci, jak to klienci, nie zawsze grzeczni i przyjaźniJ ale praca z klientem jest zawsze wyzwaniem – trzeba być na to przygotowanym. Na pewno fajną opcją były godziny pracy (8-16, bez weekendów – wreszcie miałem czas dla siebie!) i zawsze terminowa wypłata. Widzę na forum sporo narzekań na wynagrodzenie ale z doświadczenia wiem, że narzekają głównie Ci, którzy przychodzą do pracy po 2-3h dziennie i później nie mogą uwierzyć w kwotę na pasku z wypłatą – no niestety, pracując z doskoku ani z godzinówki nie będzie kokosów ani nie dacie rady wyrobić prowizji. Prawda jest taka, że jeśli ktoś chce, może naprawdę fajnie zarobić. Pracowałem co miesiąc w pełnym wymiarze, dostawałem prowizje i od czasu do czasu miałem możliwość brania większej ilości godzin dzwoniąc akcje ankietowe i informacyjne popołudniami. Na pewno polecam Databroker osobom, które szukają pracy na poważnie, chcą się w nią zaangażować i czegoś nowego nauczyć. Odszedłem z firmy bo pojawiła się dla mnie naprawdę super-oferta z obszaru, w którym się kształciłem ale skłamałbym gdybym powiedział, że bez doświadczenia w Dacie dostałbym tę pracę tak gładko jak to miało miejsce. Naprawdę, świetna opcja dla tych, którzy chcą zarówno zarobić (nie bojąc się przy tym nie zawsze łatwej pracy) jak i zdobyć nowe kompetencje (no i oczywiście mieć wolne popołudnia i weekendy) Moje sugestie dla Databroker S.A.: Brak, to świetna firma Lubię atmosferę w Databroker S.A. za: Wszystko od pracy w konkretnych godzinach, terminowe wypłaty jak i współpracowników.

Grazka98

Pracuje nie całe dwa miesiące i na razie jest super.fajna atmosfera a przelozeni pomagaja jak cos jest nie tak. To dopiero moja druga praca i moze nie mam takiego porownania ale zdecydowanie polecam???? no i sa spoko bonusy, polecilam do pracy dwie kolezanki i teraz pracujemy razem a ja dostalam parę stówek bonusu????

Pracowałam tam krótko tam pracuje taka emi jest złośliwa i wgl toksyczni ludzie.. przykre ze w Polsce są takie zakłady pracy.. dzięki Bogu nie muszę pracować w życiu ale współczuje młodym osobom w moim wieku którzy tam zaczynaja

databroker S.A.
@Anna

Dzień dobry Pani Anno, dziękujemy za wyrażenie opinii, wolelibyśmy jednak żeby odnosiła się do konkretnych doświadczeń wyniesionych z naszej firmy zamiast stanowić personalny atak na jednego z naszych pracowników. Jeśli ma Pani uwagi dotyczące funkcjonowania firmy, prosimy o ich zamieszczenie na forum lub o kontakt na adres mailowy: cv@databroker.pl Nie jesteśmy bowiem w stanie w jakikolwiek sposób odnieść się do niekonkretnych i niezbyt grzecznych uwag, w których ciężar inwektyw przeważa nad ładunkiem merytorycznym. Pozdrawiamy, Zespół databroker S.A.

marchewka120

Pracuje w DB od niedawna, dopiero co skończyłam szkolenie. Co do szkolenia przebiegło szybko i sprawnie. Na początku bałam się 'słuchawki', ale to tylko kwestia przełamania się. Atmosfera jest w porządku z każdym idzie się dogadać. Na ten moment nie mam na co narzekać, mam nadzieje, ze będzie ok

Darek1987

Pracowałem w databroker prawie rok i dopiero teraz zerknąłem na forum. Dobrze, że nie wcześniej bo pewnie bym sie zniechęcił:) Kasa wpływala zawsze o czasie, w dobre miesiace naprawdę niezla, w slabsze przyzwoita. Wiadomo, bywa niełatwo i trzeba troche powalczyć o klienta ale gdyby nie to niczego bym sie nie nauczył i to bylaby kolejna robota jak na kasie albo magazynie a od tego chcialem uciec. Moim zdaniem data to super opcja jesli chcesz miec stale godziny pracy, chcesz sie czegos nowego nauczyc i nie boisz sie rozmow z klientem ale, jak widze, narzekanie to jeszcze fajniejsza opcja dla niektórych;)

Aneta

Aktualnie Databroker szuka pracowników na call center. Ktoś może był ostatnio na rozmowie i podzieli się opinią? Jaki były wasze pierwsze wrażenia? Są dodatkowe bonusy przyznawane od firmy. Może prywatna opieka medyczna? Karnet sportowy? Napiszcie proszę.

marek
@Aneta

dno nie rezykuj

Nyu

Przesiedziałam w databrokerze cztery miesiące, siedząc w tym czasie na czterech projektach sprzedażowych i jednym informacyjnym (zmiany w OFE). Naprawdę starałam się wytrzymać tam dłużej, ale chociaż zależało mi na pracy, po prostu nie dało rady. Pechowo, była to moja pierwsza praca, a ja potrzebowałam się gdzieś zatrudnić "na wczoraj", więc kiedy zadzwonili, robotę wzięłam w sumie bez pytania. Duże migracje pracowników. Niskie płace, co było tym gorsze, że w przypadku braku wyników często wysyłano cię wcześniej do domu. O mniej płatnych i bezpłatnych szkoleniach pisali już inni, więc nie będę się powtarzać. Wydzwanianie do tych samych klientów po kilka razy w ciągu półtorej godziny tylko po to, by wciskać im produkty, których samemu w życiu by się nie kupiło. Praca po sześć godzin dziennie, niekiedy mniej (jak mówiłam - wcześniejsze odsyłanie...), parę razy zdarzyło się, że przyszłam do pracy i kazano mi wracać, bo "baza się skończyła". Notoryczne szkolenia, re-szkolenia, do-szkolenia, oczywiście od razu wysokość wypłaty szybuje w dół. Grafik niby można sobie wpisać wcześniej, ale jeśli chcesz wziąć wolne, prawdopodobnie czekają cię fochy. (usunięte przez administratora) Premie? Albo chociaż jakaś solidna podstawa? Hahaha, na pewno. Nie jestem pewna, czy chociaż raz w czasie kiedy tam pracowałam udało mi się zarobić powyżej (usunięte przez administratora)zł. Nie, przepraszam, raz chyba się udało. Jakkolwiek głowy za to nie dam. Atmosfera może i sprawia wrażenie luźnej i przyjacielskiej, ale to tylko lukrowana powłoczka, (usunięte przez administratora) Nie polecam, nawet jeśli szukacie pracy "na już" - w Warszawie spokojnie można znaleźć coś podobnego, ale na lepszych warunkach i za lepsze pieniądze.

Bartek

Może ktoś ma wiedzę o nowej ofercie pracy w firmie? Jaka umowę proponują na początek? czy do pensji macie dodatki?

Jasiek

Czy są szanse na podwyżki w firmie?

@Jasiek

brak 13,70 brutt

Ulka

To chyba dobrze , że firma szkoli pracowników?

Patryk

Niestety jak komuś nie chce się pracować i nie dostaje premii to mało zarabia

Jak zarobki j

Cześć powiedzcie Mi czy w tej firmie w oddziale warszawskim można zarobić chociaż 2500-3000?Czy jest to możliwe?Jak teraz u nich z tymi prowizjami,umowami?

@Jak zarobki j

nie możliwe to bajki

xxx

Napiszcie tak szczerze...ile tam się zarabia??

@xxx

Lex

Dobry. Od jutra zaczynam szkolenie w DB, pozwoliłem sobie poczytać opinie nt. tej firmy i jakimś cudem zwątpiłem w słuszność mojej decyzji. Moje obcne doświadczenie z call center wynosi zaledwie miesiąc, ale stwierdziłem, że to (usunięte przez administratora) jakich mało. Czy ta firma jest tak koszmarna jak piszą?

@Lex

jak ci wystarczy 1200 to ok o premiach zapomnij nie ma

databroker

Dziękuję za opinię, a raczej manifest wolności;) Każda ocena jest dla nas cenna, nawet negatywna. Niestety ta krytyka nie stanowi konstruktywnej, a zarzuty są dosyć potoczne, dlatego nie mogę się do nich odnieść ani na nie odpowiedzieć. Jeżeli chce Pan/Pani coś wyjaśnić- zapraszam do firmy, na pewno znajdę dla P. czas, zostawiam też swój adres mailowy: a.janas@databroker.pl Co do braku pozdrowień dla Emi - proszę o pozostawienie swoich subiektywnych odczuć dla siebie, pozostawienie takiej anonimowej, niegrzecznej wypowiedzi na czyjś temat, na forum firmy, nie jest elegancką wizytówką Pana/Pani, a nie naszego pracownika. Anna Janas databroker SA

@databroker

chętnie porozmawiam z osobą która zarabia 8 tys po co piszecie takie głupoty robicie wodę z mozgo i proszenie pisać że można bo nie można jest to nierealne czekam na odp pracowałem ponad 5 miesięcy to znam realia u was Generalnie ludzie nie chcą tych waszych magazynów wciskanie na sile i to głupie zbijanie obiekcji jak ktoś mówi nie ludzie czekają na tel tak chyba żeby wyzwać dzwoniącego

Jakiś czas temu pracowałem,nie ma opcji żeby zarobić tam takie pieniądze,chyba że masz talent i siedzisz tam od 8 do 20,to może wtedy Mam pytanie z ciekawości,bo ponownie proponowali mi tam pracę,czy zrezygnowali już z praktyki re treningów(50% wynagrodzenia) czy nadal ma to miejsce?

nawet wtedy ne o do 20 nie pracują lipa totalna

Zostaw merytoryczną opinię o Databroker S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Databroker S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Databroker S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Databroker S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 18 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Databroker S.A.?

Kandydaci do pracy w Databroker S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Databroker S.A.