Opinie o Databroker S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Databroker S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Databroker S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Databroker S.A. w Warszawa

Pracuje od kilku miesięcy i polecam! Dobra atmosfera, ludzie tam pracujący wyjątkowo przyjaźni. Mimo różnych opinii postanowiłem spróbować i nie żałuję! Zarobki w porządku, bez opóźnień. Szybkie i treściwe szkolenie, praca w normalnych godzinach, bez weekendów. Jest dobrze

Pracuje nie całe dwa miesiące i na razie jest super. fajna atmosfera a przelozeni pomagaja jak cos jest nie tak. To dopiero moja druga praca i moze nie mam takiego porownania ale zdecydowanie polecam

Aga

Nie polecam pracy w tej firmie. Zdziwiłam się ze tak szybko się dostałam. Po 1. (usunięte przez administratora) co do warunków współpracy., Miało być 19 zł na godzinę plus premia za umówione spotkanie, haaa później okazało się inaczej 4 leady trzeba mieć żeby pozostać w tej firmie inaczej cię wyleją. PO 2. Superwizorzy zachęcają tak się uśmiechają ładnie pięknie abyś tylko pozostaŁ/ pozostala w pracy.nIECH KURNA SAMI POPRACUJA TROCHE I ZONACZA CZY KLIENCI SA TAK ZAINTERESOWANI A NIE TYLKO GADAC JAK MAMY PRACOWAC HA. Niestety rzeczywistość okazała się nie być tak piękna jako mówiono obiecano kokosy nawet 5 tys haha . Po 3. System w którym pracujecie jest do niczego za szybko przychodzą polaczenia nie zdążysz nawet wszystkiego zrobic. Po 4. Klienci do których dzwonicie nie są kompletnie zainteresowani niczym!!!!. RADZE WAM NIE ISC DO TEJ PRACY BO ZA TYDZIEN MOZECIE POZOSTAC NA LODZIE Z NICZYM TAK JAK JA ! !!!!

aga
@Aga

To pprawda jest

databroker
@Aga

Pani Agnieszko, Myślę, że nie jest u Nas jednak tak źle i strasznie jak Pani to opisała, ponieważ ciągle dostajemy od Pani wiadomości z zapytaniem o rekrutację na nowe projekty w naszej firmie. Pozdrawiamy, databroker S.A.

Johny

Siema! Po powrocie z Londka szukam nowych wyzwań zawodowych, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Liczę, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, opiszcie jak pracuje się w firmie Databroker S.A.? Czy dobrze płacą? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Pozdrawiam Johny

@Johny

Dzień dobry Johny. Jest spoko choć czasami myślę, że nasze szefostwo nie lubi benefitów. Odpowiadając na pytanie dotyczące jedzenia w pracy to rekomenduję firmę Geberit z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. To dość wygodne rozwiązanie, szczególnie jeśli idzie o reklamacje, które załatwia się od ręki. Życzę szczęścia w nowej robocie. Anna.

Telemarketer

Zostalem zaproszony poinformowany o stawkach i czym sie zajmuje firma bardzo fajnie milo i bez natrectwa

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Maria

witam na razie dopiero mam rozpoczac prace,wiec trudno mi cos powiedziec na ten temat. pozdrawiam Maria Matusiak

Alicja

Byłam kiedyś na rozmowie o prace ale to strata czasu. Pieniądze słabe, nie ma umowy o prace, rozwoju. Kto umie kalkulować ten wie ze podwyżek i awansu tez nie będzie. Zwykle tanie wyrobnictwo na słuchawce i desperackie szukanie jeleni na jakieś niepokoju niepotrzebne rzeczy które można kupić sobie samemu jak się chce. Dzisiaj jest rynek pracownika. Szukajcie pracy w mądry sposób i dobrze liczcie profity bo to was brakuje a nie pracy.

Tomasz
@Alicja

Całkowicie potwierdzam. Już sam dzień pseudoszkolenia i manipulacji na temat płacy i szans płacowych jest stratą czasu. Po pierwsze idz pracowac tak gdzie jest umowa o prace a nie zlecenie bo zlecenie jest wysoko opodatkowane a nie daje w zamian korzyści takich jak umowa o prace. W czasach gdy brakuje pracowników to ty masz wybór i dyktujesz w tym temacie warunki.

@Tomasz

Dzień dobry, dziękujemy za opinię choć wolelibyśmy, co naturalne, by była zgodna ze stanem faktycznym. Szkolenie otwieramy przypomnieniem warunków zatrudnienia (przedstawianych wcześniej w procesie rekrutacji), które w całości opierają się o realne warunki opisane w umowie i rzeczywiste wyniki osiągane przez konsultantów na naszych projektach. Gorąco zachęcamy do udziału w otwartych rekrutacjach by przekonać się o tym samodzielnie:) Pozdrawiamy, Zespół databroker S.A.

Leszek

Firma szuka osób z angielskim lub niemieckim do pracy ? Jakie warunki , place ? Pozdrawiam

W mieście Warszawa poszukiwano kandydatów do pracy jako Telemarketer. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy Databroker S.A.? Jak wrażenia z rekrutacji?

Właśnie zaczynam prace w databroker. Jak do tej pory, jestem zadowolona. Spotkanie rekrutacyjne na profesjonalnym poziomie. 3 dni szkolenia rownież fajne. Nie są przeciążone duża ilością informacji i nauki. Same konkrety Luźna i miła atmosfera zdecydowanie na plus.

Alicja

Patrzcie jak nagle szybko pozytywne wpisy pojawiają się strumieniem po wpisie negatywnym. Spójrzcie na daty i godziny. To zwykła dezinformacja.

Magda
@Alicja

Prawda nagle zaczęły byc same pozytywne opinie

Pracę w databroker polecam wszystkim którzy chcą zacząć prace od zaraz.

BP

Polecam pracę w tej firmie.

Honorata

Współpracowałam z DataBroker. Serdecznie polecam. Bardzo mili konsultanci, nie tacy jak w innych firmach gdzie widać ze im się nie chce. Także ode mnie duzy plus

Klient

Bardzo polecam firmę databroker. Profesjonalna firma znająca się na rzeczy. Współpracę wspominam pozytywnie.

Szukający Pracy

Witam. Czy jest możliwość podjęcia pracy na 5- 6 godzin dziennie. Ile wynosi stawka za godz brutto? Umowa zlecenie czy o pracę?

@Szukający Pracy

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Można nawiązać współpracę w wymiarze, o który Pan pyta. Startowa stawka godzinowa jest nie mniejsza niż 17zł/h brutto + prowizje uzależnione od wyników. W razie zainteresowania serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 507-010-42 lub 502-040-877. Można również nadesłać aplikację na adres: cv@databroker.pl Pozdrawiamy, zespół databroker S.A.

Darren340
@Szukający Pracy

Tylko umowa zlecenie. Na więcej nie masz co liczyć

@Darren340

To trochę słabo. Umowa zlecenie to dzisiaj najgorszy rodzaj umowy na rynku jeśli wykonujesz prace o stałym charakterze. Wypracowujesz wszystkie obciążania - składki, podatki itd - a nie masz żadnych zabezpieczeń jakie wynikają z umowy o prace.

Nancy

Mam pytanie. Czy faktycznie co jakiś czas są u Was losowane bony do rossmana albo na torebki lub inne nagrody

Katarzyna
@Nancy

Że niby pracownicy dostają takie bony? Ale super

Pozdrawiam
@Katarzyna

Informacja>>pół-informacja>>dezinformacja. Nie pracownicy dostają tylko rzekomo są rozlosowane. Ktoś może dostaje a ktoś inny na pewno nie dostaje.

Małgosika

Pracuje już 1 w firmue databroker i polecam gdzie kolwiek nie pójdziemy jest presja czasu trzeba realizować swój wynik ect. Opinie są wiadomo rozne jedne leprze drugie gorsze . Ale praca od 8 do 16 od pon do piątku sobota jest wolna wiec dlanie to jest super bo mam czas dla dzieci jak i mogę spędzić czas z mężem jako że jest kierowca wiec go nje ma cały tydz . Nie powiem ze jest łatwo ale jak ktoś chce to da radę nawet piasek sprzedać.

emma32

tak, akurat zespół który tam pracuje czyli supervisorzy i sam prezes są super jako przełożeni i team

Czy w Databroker S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

databroker S.A.

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Oprócz podstawy mamy również zróżnicowane (uzależnione od projektów) systemy prowizyjne oraz dodatki za frekwencję i polecenie do pracy. Do tego dochodzą okazjonalne konkursy z nagrodami za wyniki i jakość pracy. Pozdrawiamy:) Zespół databroker S.A.

Joanna

Pracowałam krótko, bo projekt mi nie pasował. Niemniej jednak, bardzo dobra firma. Szybka odpowiedź od wysłania CV, dwa dni. Świetnie, krótkie szkolenie. Dużo wsparcia i życzliwości. Firma uczciwa i dająca szansę na rozwój. Jeżeli ma się sporo zaparcia, polecam, choć myślę, że to zależy od projektu właśnie. Żałuje, że musiałam zrezygnować, bo naprawdę wszystko było na najwyższym poziomie.

Byczek

A krówki latały...

Smacznego
@Byczek

No i świstak też siedzi.

Katarzyna
@Joanna

O, super, że napisałaś tutaj na forum o swoich doświadczeniach z Databroker. Przykro mi, że musiałaś zrezygnować, chociaż nie chciałaś. A możesz chociaż w skrócie opisać, na czym polega ta praca? Byłoby naprawdę świetnie, zależy mi na jakimś info o nich.

mm

Pracowałem przez 2 tygodnie dłużej nie dałem rady, dlaczego? Ileż można dziennie czytać z kartki oklepane formułki czy naciągać ludzi na publikacje WiP, ludzi którzy ewidentnie nie są zainteresowani, bo posiadali już dostęp do portali i albo nie są z nich zadowoleni, albo dalej je posiadają. Pracowałem na oświacie, więc dzienny kontakt z dyrektorami szkół i oszkiwanie sekretarek ,,dzwonie z oficyny oświatowej, zamiast powiedzieć dzwonię by wepchnąć wam niepotrzebne g***o za co dostane 2 złote.... i dzień w dzień to samo, brak zmian jedna formułka, jedna odpowiedź na słowa rozmówcy, czytana niczym mantra, po kilku dniach można zwariować, bo ponad to towarzyszy wam nieustnne poczucie porażki bo nikt tego nie chce... a jeszcze lepiej kiedy ktoś zechce, zbieranie i wpisywanie danych na szybko, bo zaraz połączy was z innym klientem. Za co ten stres za 18,30 na godzine plus premia, premia której nie uświadczysz bo zawsze osoby sprawdzające twoje rozmowy powiedzą że coś jest nie tak jak powinno, bo byłeś zbyt mało przekonywujący sprzedając szczęście w formie portalu oświatowego. No brak słów. Pracy nie polecam, wręcz odradzam jeśli ma się jakiś wybór lepszy niż bycie ręcznikiem w który wytrą swoje niepowodzenia dyrektorzy, i nauczyciele, zarobki marne, praca monotonna i bez celowa, pod presją czasu co dodatkowo stresuje. Jedyny mały ale jednak plus to w moim przypadku w miarę ok koordynator, który niestety miał na tyle wyprany mózg przez firmę że wmawiał ci często że sprzedaż tego szczęścia to najlepsze co może się w życiu spotkać. Polecić jedynie mogę dla osoby dla której naprawdę klepanie wierszyka codziennie przez 8 godzin pracy, to nie problem, i która lubi być wyzywana, zawracając niep potrzebnie czas ludzią którzy go nie mają. Co najgorsze jeszcze na koniec dodać należy firma nakazuje przedstawienie się swoim imieniem i nazwiskiem, SWOIM IMIENIEM I NAZWISKIEM OKŁAMUJĄC SEKRETARKI, SPRZEDJĄC (usunięte przez administratora) 2 TYGODNIE TYLE MI WTSTARCZYŁO BY NAPISAĆ TO CO TU WIDAĆ, CIEKAWE JAKIE KSIĄŻKI PISAŁ BYM PO ROKU W TYM CYRKU.

@mm

Dzień dobry, dziękuję za opinię. Przykro się czyta tak emocjonalny i negatywny wpis, niemniej zdaję sobie sprawę, że nie każdy czuje się swobodnie w pracy z klientem. Wymaga ona bardzo wiele umiejętności, wysiłku i charakteru, daje za to mnóstwo satysfakcji, do której osiągnięcia potrzeba jednak często więcej czasu niż, wspomniane w wiadomości, dwa tygodnie. Pragnę ponadto podkreślić, że wszystkie informacje uzyskiwane podczas rozmów z naszymi konsultantami są prawdziwe i nie może być mowy o jakimkolwiek „oszukiwaniu”. Jeśli doszłoby do podobnej sytuacji nasz dział kontroli jakości wychwyciłby to bardzo szybko. Sam autor zwraca na to uwagę pisząc o „osobach sprawdzających rozmowy”. Jak pisałem wcześniej, praca z klientem nie należy do łatwych i z pewnością jest wyjątkowo trudna szczególnie dla osób, które nie chcą przedstawiać się w rozmowach z imienia i nazwiska. Uczciwość, transparentność i kultura osobista są w tej branży tak naprawdę najważniejsze. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego! Radosław Wnukowski databroker S.A.

mm
@databroker S.A.

Niestety ale mówienie pół prawdy do kłamstwo. Na szkoleniu jasno zabroniono nam mówić na początku rozmowy że dzwonimy z wip, nakaz oficyna oświatowa... mówienie że to ważne informacje no proszę, dostep do portalu to nie ważna informacja. Ponad to aktualnie pracuje z klientem, ale jest to prawdziwa praca gdzie negocjuje, prowadzę rozmowy i doradzam. Kartka przed sobą trzymana i powtarzanie tego samego to nie praca z klientem a zwykłe zamienianie się w robota. Ponad to klienci jasno zaznaczali jakie zdanie mają o dzwonieniu do nich z portalem o którym już kilkukrotnie mówili że nie chcą go

Czy firma Databroker S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Vasia

Tak. Pracownik otrzymuje za darmo kartki ze skryptem do wykucia na pamięć

Joanna

Nie wiem co to za chamskie i dość nieżyczliwe komentarze. Nie potwierdzam. To callcenter, jak trafisz na projekt stricte sprzedażowy, to masz cel do wyrobienia i jest to obecne w każdej firmie, w każdej tego typu. Zresztą, na początku wszystko jest wyjaśniane od A do Z, więc można zrezygnować już na szkoleniu.

Kamila
@Joanna

Cześć Joanna! :) A jakiego wynagrodzenia się można spodziewać w firmie? Czytałam niżej, że jest stawka godzinowa plus prowizja. Ile więc mniej więcej może wynosić miesięczna wypłata z wliczeniem do niej tych prowizji? Jest zadowalająca? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Databroker S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Databroker S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Databroker S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Databroker S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 18 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Databroker S.A.?

Kandydaci do pracy w Databroker S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Databroker S.A.