Domino Polska

Poznań

Opinie o Domino Polska

anonim 2008-11-13 10:10
Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna, profesjonalna, rozwojowa
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry
Atmosfera i ludzie tam pracujący są profesjonalni
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .
anonim 2009-10-28 13:57
Firma uważa sie za profesjonalna agencję, ale traktowanie kandydatów pozostawia wiele do życzenia. Zapraszają na rozmowe, która trwa 7 minut! Nie sadze, zeby w tym czasie poznali dobrze osobe starajaca sie o dane stanowisko. Takie rozmowy moga byc przeprowadzane przez telefon, nie widze potrzeby zapraszania kandydata na tak krotki czas i zadawania pytan, gdzie do tej pory sie pracowalo i krotkiej wymiany zdan w jezykach obcych.
Pomijam, ze rozmowy odbywaja sie w jednym pokoju, w ktorym siedzi 2 pracownik i w tym czasie dzwoni do innych kandydatow. Blagam troche profesjonalizmu!
ja 2010-09-03 17:05
W takim układzie ostatnio się polepszyło, rozmowa odbywa się w osobnym pokoju, trwa dosyć długo i jest w miarę wnikliwa i konkretna. Co ważne człowiek czuję się w tej sytuacji dobrze.
anonim 2011-07-08 15:56
Chyba chodzi o inna firmę. Moja rozmowa bardzo ciekawa i rzeczowa dużo konkretnych informacji bez ściemy jak w kilku innych firmach. O razu usłyszałem o jaka ofertę chodzi. Ja byłem zadowolony.
Domino Polska 2015-09-03 15:00
Szanowny Panie Marku, żadna firma nie zwalnia za byle co. I Pan dobrze o tym wie. Bardzo proszę o niepodawanie nieprawdziwych informacji na nasz temat. Pozdrawiam, Domino Polska
Nieidiota 2016-05-21 17:05
90% komentarzy pisane przez firmę domino i to nieudolnie ... Nie marwcie sie, jak zapłacicie gowork to usuną mój komentarz za drobna opłata, bo na tym zarabiają.
maja 2016-06-11 14:59
krajowa spółka cukrowa działa w całej Polsce, z tego co wiem, nie mają cukrowni jedynie w Warszawie, ale i w Toruniu i w Malborku. Zatrudniają pewnie setki ludzi, ale niestety obecnie ofert od nich brak, co mnie osobiście dziwi jak na tak duży koncern :)
Joanna 2017-03-07 12:35
Zamierzacie aplikować do firmy Domino Polska? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny w firmie!
noe 2017-09-03 17:42
Domino to śmiech na sali. Oferty pracy, które zaoferowali mojej osobie pozostawiają wiele do życzenia. Od nienormowanych godzin pracy, poprzez tyranie na ciężkich pudłach. Umowa pokazuje jedno, a praca wygląda inaczej. Jako były pracownik kilku firm zaoferowanych przez Domino muszę stwierdzić, że wrocławskie Domino to największy syf i dezorganizacja z jaką się spotkałem.
Joanna 2017-09-04 16:13
@noe - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Domino Polska? Co konkretnie masz na myśli pisząc, że praca odbywa się według nienormowanych godzin pracy? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.
Domino Polska 2017-09-04 17:18
Szanowny Panie,
Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie Pańskie zarzuty oraz wyciągnę konsekwencje wobec osób, jeśli został Pan w jakikolwiek sposób wprowadzony w błąd. Jestem przekonana, że tak jak wszystkim kandydatom - została Panu przedstawiona rzetelna oferta, została podpisana z Panem umowa oraz wypłacone wynagrodzenie za przepracowane godziny.
Jeśli ma Pan jakiekolwiek merytoryczne zarzuty - zapraszam do naszego biura - sama chętnie wyjaśnię z Panem wszystkie budzące Pana wątpliwości kwestie.
Łączę wyrazy szacunku.
Magdalena Kamińska
General Manager
Zostaw swoją opinię o Domino Polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domino Polska