Domino Polska

Poznań

Opinie o Domino Polska

anonim 2008-11-13 10:10:12
Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna, profesjonalna, rozwojowa
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry
Atmosfera i ludzie tam pracujący są profesjonalni
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .
anonim 2009-10-28 13:57:06
Firma uważa sie za profesjonalna agencję, ale traktowanie kandydatów pozostawia wiele do życzenia. Zapraszają na rozmowe, która trwa 7 minut! Nie sadze, zeby w tym czasie poznali dobrze osobe starajaca sie o dane stanowisko. Takie rozmowy moga byc przeprowadzane przez telefon, nie widze potrzeby zapraszania kandydata na tak krotki czas i zadawania pytan, gdzie do tej pory sie pracowalo i krotkiej wymiany zdan w jezykach obcych.
Pomijam, ze rozmowy odbywaja sie w jednym pokoju, w ktorym siedzi 2 pracownik i w tym czasie dzwoni do innych kandydatow. Blagam troche profesjonalizmu!
ja 2010-09-03 17:05:56
W takim układzie ostatnio się polepszyło, rozmowa odbywa się w osobnym pokoju, trwa dosyć długo i jest w miarę wnikliwa i konkretna. Co ważne człowiek czuję się w tej sytuacji dobrze.
anonim 2011-07-08 15:56:57
Chyba chodzi o inna firmę. Moja rozmowa bardzo ciekawa i rzeczowa dużo konkretnych informacji bez ściemy jak w kilku innych firmach. O razu usłyszałem o jaka ofertę chodzi. Ja byłem zadowolony.
Domino Polska 2015-09-03 15:00:55
Szanowny Panie Marku, żadna firma nie zwalnia za byle co. I Pan dobrze o tym wie. Bardzo proszę o niepodawanie nieprawdziwych informacji na nasz temat. Pozdrawiam, Domino Polska
Nieidiota 2016-05-21 17:05:44
90% komentarzy pisane przez firmę domino i to nieudolnie ... Nie marwcie sie, jak zapłacicie gowork to usuną mój komentarz za drobna opłata, bo na tym zarabiają.
maja 2016-06-11 14:59:59
krajowa spółka cukrowa działa w całej Polsce, z tego co wiem, nie mają cukrowni jedynie w Warszawie, ale i w Toruniu i w Malborku. Zatrudniają pewnie setki ludzi, ale niestety obecnie ofert od nich brak, co mnie osobiście dziwi jak na tak duży koncern :)
Zostaw swoją opinię o Domino Polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domino Polska