Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych- miesięczna praktyka

Brzeg

Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych- miesięczna praktyka

2009-03-24 18:16:07
Słowa kojarzące się z Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych- miesięczna praktyka (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre miejsce na odbycie praktyki szkolnej lecz nie chciałabym tam pracowac... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili, uprzejmi, pomocni oraz wykształceni... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?Niestety nie mam pojęcia
Najbardziej podobało mi się w Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych- miesięczna praktyka:Zadania, które zostały mi wskazane do wykonywania czyli wypełnianie dokumentów pod nadzorem osoby doświadczonej
Najbardziej nie podobało mi się w Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych- miesięczna praktyka:za mało zadań powierzonych dla nas praktykantów.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych- miesięczna praktyka - Brzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych- miesięczna praktyka