INTERHANDLER Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Interhandler Sp. z o.o.

Oprócz widełek płacowych dla Koordynatora Sprzedaży zastanawia mnie ta gotowość do wyjazdów służbowych. Jestem dyspozycyjny, ale tak z czystej ciekawości, jak czesto delegacje się zdarzają i ile dni przeważnie trwają?

Jaś Nowy wpis

Kiedyś ok teraz porażka. Szkoda gadać ,szkoda patrzeć co zrobili z tą firmą i ciągle się pogrąża . Liczba ludzi którzy odchodzą jest zatrważająca

Ktos Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie. Szanowałem, nienawidziłem, byłem zainspirowany i zniechęcony …. przez wiele lat. Jeśli ktoś ma wątpliwości czy spróbować, niech to zrobi. Jest wiele możliwości i przestrzeni aby się odnaleźć Jeśli wybór okaże się porażką to … jest wiele innych miejsc pracy :)

@Ktos

Trochę sprzeczne te twoje odczucia. Jakie możliwości są konkretnie? Rozwój poprzez szkolenia i dobra wyplata? Co było na plusie?

Helena

Cześć Wam, mój mąż myśli nad aplikowaniem do nich na Doradcę Handlowo - Techniczny. Ktoś by mi napisał jaki trzeba wykonać miesięczny target związany ze sprzedażą ich produktów? :) Czy te szkolenia, które oferują w ogłoszeniu z wiedzy produktowej i technicznej to takie wstępne szkolenia przyuczające, czy umożliwiające rozwój kompetencji pracownika?

@Helena

Zasady jak wszędzie ,chcesz zarobić musisz sprzedawać Nie wiem na jaki rejon chcecie aplikować . dwa województwa Toruń i Śląsk są takie ,że nie trzeba dużo pracować i dostajesz tematy i wystawiasz fakturę. Osoby z tych rejonów pracują długo . Reszta Cyklicznie się zmienia co rok lub dwa. Dyrektor, który zarządza dht zatrzymał się mentalnie w latach 90 i jest bardzo słaby technicznie i nastawiony żeby pokazać wyżej ,że jest najlepszy, także każdy sukces jest jego . Pomocy w grupie Dht za dużo nie dostaniesz ,nigdy tego nie rozumiałem skąd takie nastawienie Interhandler jako firma jest naprawdę ok . Można się nauczyć dużo rzeczy . Aplikuj powodzenia!

Czyli jest niewielka rotacja na innych regionach. A jak z targetami jeśli chodzi o sprzedaż. Są łatwe do zrobienia? Można dostać dobrą premie jak się zrobi wyniki?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Interhandler Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Doradca handlowy?

Jaka atmosfera panuje w firmie Interhandler Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Praca.pl z 1 grudnia. Czy jest rotacja?

Stasiek

Jest praca dla specjalisty ds.marketingu. Napisali że jest podstawa plus premia. Jak to się rozkłada finansowo? Premia jest uznaniowa od wyników? Pytam bo w jednym z komentarzy przeczytałem że podstawa to minimalna krajowa. A nie chciałbym zaczynać od tak niskiego pułapu. No chyba że premia wszystko ratuje.

mechanik

a jakie sa opinie o oddziale warszawa chciałem złożyć tam cv na mechanika jestem po szkole blacharz lakiernik ale naprawiam traktory

@mechanik

w Warszawie jest OK. (usunięte przez administratora)

anonymus

Ciekawe kiedy w firmie pewne osoby się obudzą z letargu i rozpoczną porządki. Niestety, w firmie należy przeprowadzić restrukturyzację. Pracownicy którzy pracują bardzo długo (byli słudzy Rysia) powinni zostać wymienieni na specjalistów spoza firmy. Jeśli to się nie stanie to niestety nie wróżę niczego dobrego dla IH. Konkurencja zrobi swoje. Brak wiedzy i kompetencji pewnych osób jest widoczny (nawet klienci wymiękają).

Lolo
@anonymus

Tu się szczerze zgadzam mam pytanie jako Klijent który z mechaników jest tak dobry że zamiast sprawdzać koparkę wydając dla klijenta opinię że sprawdził wkłada na akumlator klucz 19 angielski nowy który idealnie pasuje żeby zwarcie robić i żeby komp wariował w nowej maszynie za 560.000 u mnie podpisał się (usunięte przez administratora)znacie gościa ?

Witam , a jak sytuacja w środowisku przedstawicieli handlowych chciałbym aplikować , w korpo już jestem czy mogę liczyć na inna jakość pracy

Klawy
@Gość

Jakość to jest Fresh ,same asy z pierwszej klasy ... bedziesz pan zadowolony,wal jak w dym.

@Klawy

To nie oznacza przypadkiem, że handlowcy tutaj mocno ze sobą potencjalne konkurują? Chyba, że się dobrze dogadują i jakoś dzielą, to ile ich w sumie teraz by było w firmie?

Irena
@Gość

Aplikowałaś może już? Byłaś na rozmowie? Jakie pytania zadawali no i jakie warunki proponowali, zwłaszcza finansowe?

Kk19996
@Irena

Nie warto. Kasa żenująco niska .. podstawa najniższa krajowa

Izabela
@Kk19996

Oo, a reszta? Drugie tyle PLN? Na ile trudno wyrobić tę resztę?

Mechanik

Czy mechanicy na wyjazdach naprawiaja maszyny na dworze?Powiedzmy pada śnieg-15 i się naprawia

@Mechanik

no co ty, najpierw budujemy klientowi ogrzewany garaz obudowujac popsuta maszyne, a nastepnie jak przychodzi wiosna mozemy przy otwartych wrotach dzialac.

Ktos

Współczuję pracy w minusowych temp 8 godzin masakra

NICK

Liczba nowych negatywnych komentarzy jest jasną informacją że nowo zatrudnieni pracownicy zdali sobie sprawę gdzie trafili ???????????? . Tylko na forum mogą rozładować frustrację. Pocieszę was że lepiej nie będzie ????????????

@NICK

Nowi wytrzymają tyle żeby w CV było ok. Stawiam na rok, może rok z groszem :) No chyba że to osoby spokrewnione z klakierami , wtedy będą gnili i donosili do emerytury.

Wick

Racja. Maszyny ciężkie w niektórych częściach kraju stracone przez kalkulacje handlowców zbyt duża konkurencja , łatwiej sprzedać koparko ładowarkę . A dział Agri zaprzepaszczony lata temu przez tarcie między budowlanką - a ładowarki teleskopowe to nadal dobry produkt i rynek spory . Dawniej sieć Agri miała swoich opiekunów na danym terenie , niektórzy musieli się porzegnać oczywiście z pomocą kolegów

Rak

Widze ze nic sie tam nie zmieniło od czasu gdy odszedłem, wrecz sie chyba pogorszyło niż za starych rządów owczesnych włodarzy. Wtedy chociaz wyniki były, premie handlowcy mieli na satysfakcjonujacym poziomie, co nie ktorzy na dobrym terenie ladnie sie ustawili, kiedys AGRI to był nr 1 lub nr 2 bo to sie zmieniało w zaleznosci od koniunktuty czy ciagneło CE czy AGRI, maszyny ciezkie nie sprzedawaly sie na potęge, ale zawsze cos wpadło i nie były to pojedyncze sztuki, ale wtedy tam pracowali product managerzy znajacy sie na rzeczy i z jakims doswiadczeniem, a nie ludzie z łapanki, jakies spady emigranckie, widze za ktos nie długo zaora tą fiem, holendrzy w koncu spienierzą jak przestanie im się to już kalkukować i bedzie pozamiatane :( a szkoda kiedys tam fajni ludzie pracowali

@Wick

A coś więcej o strefie agri ,dlaczego nie obsluguja rolnictwa

Jaro

Witam jaka jest praca jako mechanik serwisu jcb w kostrzynie wlkp. Ile mozna zarobic Po ile godzin sie pracuje czy to jest 8 czy wiecej zalezne od wyjazdu w teren

6000-7000 pln netto

@mechanik

A jak atmosfera w pracy w jcb kostrzyn

Serwisant
@mechanik

6000-7000 ale chyba brutto, a i to nawet nie. Dłuższy czas pracuję na serwisie i jeszcze takich kwot na rękę nie widziałem. @Jaro szukaj pracy gdzieś indziej. Nie wiem jak Kostrzyn, ale nie wszędzie jest miła atmosfera, przynajmniej jeśli chodzi o lokalne dowództwo na oddziałach.

@Serwisant

przestań kłamać, jeśli zarabiasz mniej to znaczy że jesteś słabym serwisantem

Poznaniak
@Jaro

W oddziale klimat jest nawet znośny, do czasu jak zjedzie któryś z handowców i zacznie wygłaszać swoje mądrości , podparte brakiem elementarnej wiedzy z zakresu mechaniki.

Serwisant
@mechanik

Kłamać? Bardzo mocne słowa padają z Twojej strony. Nie uważam się za słabego, wykonuję takie same prace i naprawy jak wszyscy u nas na oddziale. Koledzy serwisanci na oddziale mają większy staż pracy, większe doświadczenie, a dostają podobne pieniądze więc to raczej nie świadczy dobrze o firmie.

@Poznaniak

A jak z umowa i czy zawsze pracuje zie 8 h czy dluzej

Poznaniak
@Jaro

jak w innych firmach, wszystko zależy od klienta

@Serwisant

A czy zimą naprawia się mazyny u klienta na dworze?

@mechanik

A czy zimą naprawia sie maszyny u klienta na dworze?

Olga

Jestem zainteresowana ofertą pracy jako specjalistów ds. Finansów. Piszą o motywacyjnym systemie wynagrodzenia - ktoś da znać na czym to polega? Jakiej wysokości wypłaty mogę się spodziewać?

kandydat

Dlaczego szukają tylu dyrektorów oddziałów ?? Tworzą się nowe czy wszystkich zwolnili ???

Irena
@kandydat

Nie wiem. Myślę, że jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz. Wysyłałeś cv?

GG

Czy ktoś moze sie podzielic opinia na temat specjalisty ds. marketingu ? Jakie zarobki czy warto tam iść ?

Jan
@GG

Czy warto to już musisz sam ocenić. Masz doświadczeni na podobnym stanowisku, bo pewnie od tego będą zależały zarobki. Jak byś się zdecydował na rekrutacje to napisz jak ci poszło :)

@Jan

Tez się zastanawiam czy trzeba mieć duże doświadczenie.

Krystyna
@kandydat

A w ogłoszeniu nie było wzmianki żadnej o doświadczeniu?

Czy Interhandler zapewnia kartę multisportu?

Nick2

Tak, również pakiet Medicover

Joanna
@Nick2

jak to jest opłacane, czy w pełni przez pracodawcę czy pracownik płaci jakąś część ?

Nick2
@Joanna

Większą część pokrywa firma.

J

Multisport jest finansowany w części przez firmę, Medicover w całości.

Dominika
@J

Ile procent jest opłacana ta karta Multisport?

Nie cykacie się, że on to zobaczy i wyciągnie z tego jakieś konsekwencje?

Aplikowaliście na stanowisko Magazynier w Interhandler i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Sylwia

Czy odrazu na rozmowie jest info czy zostałeś przyjęty do pracy? Jaką umowę dostaje się na start?

No właśnie też mnie troszkę tym zaskoczyła, ale może jakimś cudem gdzieś się tak zdarzyło?xd A tutaj po ile tak średnio ludzie czekają aktualnie na odp i resztę formalności?

ol
@Sylwia

od razu wiesz. Warunki zatrudnienia ustalasz z kadrami mailami. Standard 3 miesiące na początek

kandydat

czy warto aplikować na stanowisko specjalista ds. logistyki? jak atmosfera i zarobki? niepokoi mnie to że oferta już kilka miesięcy wisi na portalach typu praca pl. nie ma chętnych , czy może wymagania zbyt wysokie? pytam bo obecna praca mnie nudzi i szukam czegoś nowego.

niestety jest to prawda

@pracownik

Logistyka w IH to kilku byłych magazynierów , pociotek kadrowej i dowodząca królowa excela :) także ortografy w PZO, wysyłanie niesprawnego osprzętu czy też brak zatowarowania na magazynach nie powinno nikogo dziwić :) Niestety z racji stanowiska które piastuję w IH mam częsty kontakt z tymi "fachowcami"

ZXC

w każdej bredni jest ziarno prawdy, a w tej jest ich wiele

nick
@pracownik

sama prawda

Agnieszka

a czy ktoś moze napisać dlaczego cyklicznie wychodzą ogłoszenia na Specjalistę ds.finansowych i księgowych,skąd taka rotacja?

oczekuje się pracy za innych, a w zamian dostajesz (usunięte przez administratora) i małe pieniądze

dlaczego nieprzerwanie od ponad roku ogłaszają nabór na specjalistę ds. księgowości i finansów? hmmm dziwne....

Stempska
@Adam

Może nie ma chętnych

Była
@Stempska

Chętne a nawet chętni są, ale po okresie próbnym sami rezygnują albo są zwalniani.

Zostaw merytoryczną opinię o Interhandler Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Interhandler Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Interhandler Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interhandler Sp. z o.o.?

Interhandler Sp. z o.o.