INTERHANDLER Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Interhandler Sp. z o.o.

banan

ile zarabia mechanik w Interhandler

@banan

średnio 4-5 tys. netto , niektórzy mają więcej , zależy od regionu.

banan

super firma atmosfera super

Wiola

Ciagle wychodzi ogłoszenie na specjalistę ds.finansów? dlaczego?

@Wiola

Dokladnie. czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku i zarobki ? Dostałam propozycję przyjęcia na rozmowę. Proszę o pomocne wiaodmosci

Krycha
@Kasia

Powodzenia ;)

dawid
@Wiola

byla pani moze na rozmowie? bo otrzymalem propozycje nie wiem czy warto pojsc

A glaczego nie ?;)))

Kornel

Chciałbym aplikować do działu IT ale nie chciałbym się pomylić. Jaka atmosfera tam panuje? Napiszcie proszę bo już mam dość rozczarowań. Chodzi o prace jako specjalista IT

Kc
@Kornel

Jak chcesz usuwać awarie to dawaj. To jest dział eksperymentów na żywym organizmie a nie żadne IT

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Interhandler Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Doradca handlowy?
Josh

Dziwne zjawisko, na tym forum IH nie ma zbyt wiele ocen pozytywnych, a opinie na stronie poszczegolnych oddziałów same pochwały . Na 5/5 gwiazdek , raczej doświadczenie petentów przyznaje rację niezależnemu portalowi , radzę brać pod uwagę opinie bezstronnego medium !!!

Stefan
@Josh

Pozytywne opinie to wpisy osób o podobnych nazwiskach co pracownicy , które nawet nie rozróżniają produktu oferowanego przez firmę . Bicie piany i samouwielbienie , a syfu nikt nie chce widzieć .

;)
@Josh

Z tego co się dowiedziałem to był konkurs, który oddział będzie miał najwięcej pozytywnych ocen, to pracownicy i rodziny działali. Najlepiej można to określić jednym słowem: żenada, fikcyjnie podbijać sobie statystyki, i jakoś wszyscy tak w jednym czasie. P.s. A w Toruniu siedzą i czytają jaka to cudowna firma..

Dawid

Hej ktoś idzie tam na rozmowę ?

Zawodnik

Dlaczego w Dziale Dht taka rotacja .... Chce aplikować . Cos ktoś ?

Baks

Rekrutacje zakończone

pracownik HR
@Baks

rekrutacje wciąż są prowadzone

Jezior 1980

W dniu dzisiejszym odebrałem kolejną koparkę .Wszystkie formalności oraz montaż osprzętu zostały załatwione w tydzień. Do maszyny oprócz uzgodnionego wyposażenia dołożyli kilka gadżetów .Miłe zaskoczenie. Polecam.

Obserwator
@Jezior 1980

Doprecyzujmy odebral pan koparke ? Taka np 30t ? Przepraszam nie takich IH nie sprzedaje bo kto by je kupil wiec oewnie ma pan minikoparke lub co najwyzej koparko ladowarke Prosze pamietac ze te fajne i mile gadzety byly skalkulowane w cenie bo prezentu pan nie dostal sam pan sobie za niego zaplacil :)

AGRO-GOC

Interhandler Toruń, nasza owocna współpraca zaczęła się w 2014 roku, trwa i trwać będzie. Już niebawem zakupione zostaną kolejne maszyny. Profesjonalna obsługa, szybki i dobry serwis maszyn. Pomocna dłoń w programach unijnych. Serdecznie polecam kontakt z regionalnym Kierownikiem sprzedaży Panem Dominikiem Chojnackim.

@AGRO-GOC

lekarz z południa Polski też chwalił sobie współpracę :) teraz walczy w sądzie

Rozbawiony
@AGRO-GOC

Konkurs na pracownika miesiąca , jakie nazwisko pojawi się w największej liczbie dostaje kartę podarunkową do e-sklepu i uściski prezesa . Naprawdę prawdziwy team ! :-

boy
@Rozbawiony

Uwielbiam te konkursy !!(usunięte przez administratora)

Obserwator
@AGRO-GOC

Agro-goc to juz Interhandler nie moze liczyc na pozytywne opinie od pracownikow tylko prosi o pomoc pseudo dealerow??? To chyba nie tennportal na takie wpisy

Witam. Punkt Interhandlera poszukuje mechanika do Wrocławia. Czy warto kandydatować czy nie?

Arek

@boy o jakich konkursach mówisz?

Fred

Pytanie , co z głośnym tematem koparko ładowarki lekarza , będzie może druga odsłona Interwencji Polsatu , czy kolejny brak kompetencji załogi i wszechobecna ignorancja ih została zamieciona pod dywan ? Zresztą nie pierwszy i nie ostatni raz .

Co jaki okres czasu w Interhandler można ubiegać się o podwyżkę?

stary/nowy

Codziennie.

Benek

Generalnie pytać możesz zawsze i zawsze usłyszysz to samą odpowiedz, że jest ciężko, mała sprzedaż bo inni tez tyle zarabiaja ... blebleble Jak jestes wartosciowy i postawisz sprawe na ostrzu to moze rzucą ci 200-300zł ale to musisz byc naprwade wartosciowy choc i tacy wylatywali bo sie personalnie komus nie podobał

zaintersowany

Witam,Widzę że poszukują doradcy technicznego na Pomorskie ,po wpisach zastanawiam się czy aplikować . Może ktoś wie jak przebiega rekrutacja we firmie i dlaczego potrzebują na całą Polskę Handlowców technicznych

;)
@zaintersowany

Odpuść sobie, wymagania są takie, że raczej nikt tego nie wykona. Stanowisko z największą rotacją, albo cię zwolnią za nie wykonany budżet albo sam odejdziesz po paru miesiącach.

Fantomas klient

Prowadzona jest taka sama firma krytyki jak piec lat wstecz Nie mozna nic poprawic Trzeba cala zapyziala zaloge wyrzucuc Wyciagnac wnioski i efektywnie przystapic do pracy Ciagle nowe nazwiska A ten z serwisu tez nie pasowal Pan prezesio super

Bolo
@Fantomas klient

Najciekawsze jest to że nie pasować może osoba pracująca 1-2 lata , a zwalniają ludzi pracujących 5-10-15 . Firmie raczej pasuje pracownik z doświadczeniem . Mała sugestia , jak się kogoś zwalnia to można się zorientować co jest przyczyną tzw " nie pasowania " do firmy a raczej do układów . Wiele można się dowiedzieć o swoich pracownikach .

Czytam i nie rozumiem. Nie rozumiem tych którzy narzekają, wyrażają swoje niezadowolenie, karmią się i innych swoją flustracją. Ich przekaz jest jak „szczekanie”z bezpiecznej, anonimowej pozycji, tym gorzej że z „wnętrza” organizacji, która ich karni. Pozycji niczym nie zagrożonej. Zachęcam do refleksji i zadania sobie kilku pytań. Dlaczego pracujesz w toksycznym miejscu? Dlaczego nie zmienisz tej sytuacji? Dlaczego nie odważysz się jak inni którym ta firma nie odpowiadała? Naprawdę uważasz, że pisząc tutaj zmienisz firmę? Czy ktoś się tym przejmie? Zastanów się nad tym. Jeśli nie odpowiada Tobie ta firma i to co się tam dzieje to zmień prace, a Ty i Twoje otoczenie będzie bardziej radosne. Pytanie do Ciebie, czy chcesz cokolwiek zmienić? Zadaj sobie te pytania zanim będziesz siał „flustracje” obrażając innych. Życzę firmie IH aby rozwijała się i realizowała swoje cele. Ja spędziłem tam kilka lat i zabieram to co dobre.

Jaki jest wkład kierownictwa Interhandler w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

JT

Chyba żaden. Przecież całe grono dyrektorów i nasz prezesik dbają tylko o siebie . Dobrze ze z końcem lipca złoże wypowiedzenie . Mam dość po tych kilku latach . Ale są inne firmy gdzie potrafią docenić umiejętności i wiedzę .

Florek

Kiedyś firma ok , teraz to jest dramat przez decyzję na wyższym szczeblu . Przepisywanie godzin z pracownika na pracownika żeby wykazac cyferki w tabelce ( dużo czy mało godzin kasa ta sama ) . Zgłosisz że brakuje godzin - ktoś zapomniał i jesteś na świeczniku. Odkąd kierownicy oddziałów dostali status pseldo managera - a boją się handlowców jak ognia ,tną na wszystkim by dostać parę groszy kosztem podwładnych . Nikt z centrali nie patrzy można kręcić swoje . Duża liczba klientow odwrocilo się i raczej nie wróci . Najwyższy czas pożegnać się z tymi marionetkami. Długo się łudziłem ale nie ma sensu żegnam .

Baltazar

Pobobno jakiś nowy młodzik wygryzł kierownika IT? Czy to jakiś normalny gość czy po prostu ktoś z plecami? Warto aplikować do tego działu? Szukają programisty

Jan
@Baltazar

Masz rację szukają programisty. Na stronie firmy jest także sporo innych ofert. Można je znaleźć pod linkiem https://www.interhandler.pl/o-nas/kariera/. Na stanowisku, o którym piszesz firma oferuje premie, naukę języka angielskiego oraz sporo benefitów. Napisz jeśli będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej.

szczery
@Baltazar

Z tego co wiem to gość z IT sam odszedł. To był gość, przynajmniej wszystko działo, a nie jak teraz, co chwilę awaria. Ten młodzik bocznym wejściem wszedł do IH. Nie ma kompetencji na kierownika ale nim jest.

To prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Interhandler Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Interhandler Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Interhandler Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interhandler Sp. z o.o.?

Interhandler Sp. z o.o.