logo Real

Poznań

Opinie o Real

anonim 2011-03-29 11:15:16
Witam !
Uwaga odradzam zatrudnianie się w tej firmie na krótkie umowy ( miesięczne ) nie dostaniecie umowy o pracę a cały miesiąc przepracujecie za darmo . rozmowa z osobą Was zatrudniającą jest nie realna - po prostu ma na to gdzieś - wymówka pierwsza zostały ukradzione pieniądze,musi wyjechać a potem nie jesteście do niego dopuszczeni.Pracowałam miesiąc pieniądze miały być na 10.02.2011r. - ukradli, miały być na koniec marca 2011r. pieniędzy brak i porozmawiać też nie ma z kim. Chodzi o Real w King kros Marcelin. Myślałam że atak duża firma działająca na naszym rynku jest firmą solidną - tak wynika z ich strony co to nie robią dla pracowników - okazało się że to lipa w proszku - nie angażujcie się na krótkie umowy !!!!!!!!!!!!!!!!!
robur 2011-06-03 15:54:07
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bagno i jeszcze raz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
robur 2011-06-05 10:21:09
jeżeli admin uważa słowo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za nie cenzuralne to powinien uścisnąć dłoń kierownikowi reala w king krosie , widzę że mamy następną osobę która nie zna znaczenia słów ...........
Grabik 2016-03-30 18:28:03
Kochani interesuje mnie ogłoszenie na stanowisko montera konstrukcji stalowych elektryk, chyba jako tak duża firma mogę spodziewać się po nic jakiś benefitów i umowy o prace, a może ktoś mi jeszcze zdradzi zarobki to już bajka :)
Zostaw swoją opinię o Real - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Real