Print & Display (Polska) Sp. z o.o.

Opinie o Print & Display (Polska) Sp. z o.o.

admin 2015-07-27 13:01
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Print & Display (Polska) Sp. z o.o.? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.
maja 2016-07-19 13:19
Pracownik produkcji materiałów POS widziałem był u nich ostatnio potrzebny, teraz chyba wszystko stanęło w mejscu, trudno stwierdzić, bo jednak tutaj jest inaczej jesli chodzi o rekrutacje chyba. Ale praca jest w Warszawie, wiecj już samo to daje wiele możliwości.
Maja 2017-06-13 09:27
Print&Display to wielkoformatowa drukarnia, która działa na rynku polskim od 20 lat. Na jej stronie internetowej znajdziemy wiele informacji na temat jej oferty i licznych działań w zakresie odpowiedzialności społecznej. Chętnie jednak dowiemy się również jakim pracodawcą jest firma. Czym wyróżnia się od innych pracodawców z branży? Na jakie benefity, możliwości rozwoju mogą liczyć jej pracownicy? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się na zmianą miejsca pracy i biorą pod uwagę pracę w Print & Display.
Zostaw swoją opinię o Print & Display (Polska) Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Print & Display (Polska) Sp. z o.o.