Westflex

De Lier

Opinie o Westflex

ByliśmyWidzieliśmy 2010-10-13 21:30:03
Witamy,
wiele jest tu opinii ale my chcemy Wam wmiare realnie oddac to co sie dzilo i dzieje w WF.Kadre kierownicza z ktora Wy macie do czynienia stanowia Klaas i Nasi. Klaas typowy holender nie pomoze i nie zaszkodzi, mily sympatyczny jak trzeba to stanowczy i jak kazdy holender falszywy, ale taka jest juz ich natura . Drugim czlowiekiem z ktorym mieliscie, macie badz bedziecie mieli kontakt to Nasi- turek kompletny [usunięte przez moderatora]( bez obrazy)czlowiek pozbawiony jakichkolwiek wartosci regol-sory wyznaje jedna zasade "po trupach do celu". Jego falszywy usmiech i kaleczaco wypowiedziane "cesc jak se mas" rozwala do bolu, jest to czlowiek ktoremu wydaje sie ze stoi ponad wszystkim, ach w jakim jest bledzie! Jego metoda to [usunięte przez moderatora] ludzi na maxa, stwarzanie nieziemskich norm i tempa pracy. Ustala chore normy kto ich nie wypracuje nie ma zaplacone ale sluchajcie uważnie: W Holandii nie ma pracy na akord!! a kazdy pracownik w normalnym tempie pracy MUSI otrzymac minimalne wynagrodzenie za godzine zgodne z taryfa jaka nalezna jest mu wedlog jego stawki wiekowej!
Kazdy problem musicie zglaszac do administracji i urzedow NIE BOJCIE SIE !!! PRAWDA ZWYCIEZY! Tylko powinniscie uwierzyc w siebie.Wkrotce bedziecie mogli do nas pisac listy opisujac swoj problem na e-mail a my Wam w miare mozliwosci pomozemy .
ogien 2010-11-29 16:51:16
jestem ciekaw kim jestescie bo tez bylem w tym okresie w W-F
Zostaw swoją opinię o Westflex - De Lier
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Westflex