First Job Contact Sp. z o.o.

Ostrołęka

Opinie o First Job Contact Sp. z o.o.

misiek 2009-11-27 16:15:40
NIE POLECAM! Firma First Job Contact Sp. z o.o. nie posiada własnego kapitału na wypłatę wynagrodzeń. W przypadku, kiedy firmy, dla których wyszukuje pracowników, zwlekają im z przelewem, opóźnienia w wypłatach dochodzą do 40 dni.
gocha 2010-03-09 19:30:54
UWAŻAJCIE WSZYSCY!!!!!!!!First Job Contact Sp. z o.o. - Ostrołęka- NIE WYPŁACA KASY!!!!!!!!!
minia 2010-03-15 13:51:47
dołączam się do opinii wyżej. Wypłata wynagrodzenia opóźnia się już o przeszło 2 tygodnie. Firma tragedia. Pan Prezes już nawet nie odbiera telefonów, a wcześniej kłamał jak najęty!
anonim 2010-03-29 10:07:21
zgadzam się w 100%z każdą tutaj dodaną opinią!na swojej stronie wypisują jaką to oni są rzetelną i kompetentną firmą,a tak na prawdę są zwykłymi [usunięte przez moderatora] i!owszem wypłacają pieniądze ale tylko raz zdarzyło się aby było to w wyznaczonym terminie,ta firma to porażka,a więc nie polecam współpracy z nią!omijajcie szerokim łukiem!
anonim 2010-04-19 15:43:45
Mnie oszukali w Warszawie napisali z powodu kryzysu żart
Anonim 2010-04-28 11:24:57
Ja pieniądze za styczeń i luty otrzymałam kilka dni temu. Nie polecam zawierania umowy z tą firmą.
baska 2010-08-16 10:51:05
A ja pracowalam przez nich przy inwentaryzacjach w marketach i na kasie i wszystko bylo ok.
jajaja 2016-05-20 22:53:10
cześć @Jędrzej nie orientujesz jaki mają adres strony internetowej? Chciałem zobaczyć co mają do roboty a tak to nic z tego. Jak się z nimi kontaktować?
Zostaw swoją opinię o First Job Contact Sp. z o.o. - Ostrołęka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie First Job Contact Sp. z o.o.