logo DHL

DHL

Zabrze

Opinie o DHL

shedy 2008-10-02 13:15:06
Słowa kojarzące się z “DHL Zabrze” fdsfds(np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):fds
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .fsd
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..fds .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?fds
Najbardziej podobało mi się w “DHL fdsZabrze”:fds
Najbardziej nie podobało mi się w “DHL Zabrze”:fds
anonim 2008-10-30 20:19:35
w dhl pracowalem 2 lata moge troche o nich opowiedziec, system procedury daja duzo do udoskonalenia, skonczylem z tym
karol 2009-01-29 10:02:04
Fakt mozna z tego przezyć. zarobić tez tylko ze trzeba jezdzić u siebie i szanować robotę. polityka i traktowanie ludzi to jest ich kłopot., ( usunięte przez administratora )jesteś ich wrogiem. jak Oni potrzebują to wejdą Ci po sznurku do * a jak Ty to mają Cie gdzieś. co do kasy to temat Tabu. niema z kim rozmawiać.. chce sie podwyzke to Cie wysmieją. zarobisz ponad 5tys netto to Ci utną. taka jest polityka ( usunięte przez administratora )
anonim 2009-01-29 10:03:25
poprostu szkoda mi słow o DHL'u mozna rok czekac na przesyłke... zero kontaktu jak zwykle ludzie w dhlu nic nie wiedza wczoraj koles mi powiedzial ze jest juz w moim miescie dzis dzwonilem to nie wiedzieli o co wogle chodzi... nikomu nie polecam DHL poprostu szkoda słow.
anonim 2009-02-02 13:09:33
to znaczy ze nie warto tam skladac papierow do pracy???
Derek 2009-02-02 13:52:57
Ja pracuje dla TNT, dla konkurencji.
W DHL podobno nieźle placą, skladaj CV i daj znać jak idzie rozmowa i procedura rekrutayjna. Jak będziesz zadowolony daj znać, to przejde do nich. Haha
anonim 2009-02-03 10:58:35
generalnie praca jako praca nie jest zla kontakt z ludzmi ze stalymi klientami kawka czasem śmichy hichy tyle tylko ze jak nie bedziesz wlazil w [usunięte przez moderatora] kierownikom i tej calej reszcie bandy nie-kurierow ktorzy tam "pracuja" w pocie czola to stracisz troche nerwow.
anonim 2009-04-08 08:44:54
Koledzy chcę pracować w DHL Zabrze morze macie jakieś na miary na tą firmę (firmy) jeśli tak to proszę o cynk na adres jurekmarzena72@o2.pl
kamil 2009-05-25 05:06:25
chce pracowac w dhl Zabrze przy rozladunku paczek ma ktos moze jakies namiart? jak tak to prosze pisac kamil170486@onet.eu.pl
fggg 2009-09-11 11:54:43
ta firma to banda,zero człowieczenstwa,jestes dla nich robolem do pracy na szefuniów premi
ziom 2013-01-18 15:55:43
Kolo to jest temam o warunkach pracy a nie gdzie jest twoja paczka.
dhlsmirdzi 2014-07-30 13:21:30
Ja pracowałem tam parę lat i powiem szczerze ze po nagłej decyzji kierownictwa, że się już nie nadaję stwierdziłem, że poszli mi na rękę...przynajmniej w końcu miałem urlop :P
Kimmi 2015-01-09 20:37:33
A w czym tu jest problem. Przecież urlop należy do wykorzystania dla pracownika a pracodawca może chyba tylko i wyłącznie ten urlop zaakceptować albo podać inny termin, w którym pracownik może go wykorzystać, czyż nie? Swoją drogą ciekawe jak teraz z przyjmowaniem nowych pracowników, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna.
Violka 2015-03-12 14:35:46
rozmowa rekrutacyjna rzeczywiście jest zawsze nie lada zaskoczeniem, a mnie stres łapie i zawsze się totalnie wykładam, dlatego pracy nie mogę znaleźć. teraz jednak wybierając się do DHL chcę się przygotować wzorowo - czy możecie mi w takim razie udzielić rad i wskazówek jak sobie poradzić u nich na rozmowie?
lindor 2015-03-30 20:19:25
praca w DHLu nie należy niestety do tych wymarzonych o których każdy myślał , że będzie wykonywał gdy był mały... Nie mniej plusem jest to , że kurierów szukają po całej Polsce także w razie gdyby komuś zabrakło już pomysłów na nowe zatrudnienie to zawsze pozostaje ta firma która raczej przyjmuje z otwartymi rękoma
Kris 2015-05-19 05:23:34
Pracuję w DHL już dość długo umowę o prace mam,na urlop możesz iść ale za każdy dzień nieobecności w pracy pracodawca obcina ci 100 zł za każdy dzień urlopu z wypłaty a jak nie wykorzystasz urlopu całego to ci dołoży do wypłaty nie polecam oszukują na każdym kroku
niezadowolony 2016-09-12 12:31:21
Firma nierzetelna nie dzwonią przed doręczeniem
ostatnio zostawili mi paczkę za śmietnikiem
Nie ma słowa przepraszam
jest reklamacja i zobaczymy co dalej
Kurierzy są bezczelni i opryskliwi
Kaja 2016-09-12 15:37:05
Ja, polecam jak najbardziej wszystko słownie i bez problemu umówione i odebrane, kurierzy dostarczają wszystko na czas
Kurjer 2016-11-28 20:04:59
Polecam wszystkim, którzy chcą być " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; na kasę. Pseudo biznesmeni po zawodówkach kurierzy zatrudniają na śmieciówkach za 2000 tyś (12 godz. dziennie) a sami za twoją ciężką robotę (każdego dnia przerzucasz pare ton towaru) biorą do łapy 4000. Oczywiście urlop dostaniesz jak znajdziesz za siebie zastępstwo no i co najlepsze bezpłatny. Nigdy więcej takiego wyzysku.
Zostaw swoją opinię o DHL - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL