logo Armeton Polska

Armeton Polska

Łódź

Opinie o Armeton Polska

motyl 2014-09-08 16:02:54
powiem krutko i na temat jest (usunęte przez administratora)i tyle pensja nie adekwatna do wykonywanej tam pracy jeśli można to nazwac pracą??????????????????????????????
Dział Kadr 2015-08-12 13:41:49
Witam, oferta na Operatora Wózka Widłowego jest cały czas aktualna dla obu lokalizacji- zakładu Armeton Polska Sp. z o.o. w Stanowicach (k. Oławy,dolnośląskie) oraz zakładu w Łodzi (ul. Ustronna 45). Zapraszamy do przesyłania CV.
Dział Kadr 2015-08-12 13:51:23
Armeton Polska SP.z o.o. jest firmą produkującą betonowe przeciwwagi do sprzętu AGD. Nie ukrywamy, że praca pracownika produkcji jest bardzo ciężką pracą fizyczną. Niemniej jednak firma oferuje stałe zatrudnienie i pewną pracę, a jej pozycja na rynku jest ugruntowana i w fazie dalszego rozwoju. Operatorzy Wózka Widłowego jeżdżą dużymi wózkami spalinowymi- wymagamy min. półrocznego doświadczenia. Chęci do pracy i jej efektywność jest zawsze przez nas nagradzana. Nasi pracownicy są premiowani, otrzymują prywatną opiekę medyczną. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych stabilną i długotrwałą współpracą.
jake 2016-05-07 20:38:19
Każdy ma tutaj szanse, żeby znaleźć zatrudnienie @tymek, ale wiecie jakie są tutaj przeciętne zarobki?
Zostaw swoją opinię o Armeton Polska - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Armeton Polska