Opinie o Armeton Polska w Łódź

Armeton Polska Sp. z o.o. należy do światowej grupy ARMETON, zajmującej się produkcją betonowych przeciwwag do sprzętu AGD.

Branże: Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armeton Polska w Łódź

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Stanowice. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 4200 PLN. Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Armeton Polska?

Agnieszka Nowy wpis

A wiecie może czy firma miała jakieś problemy z prawem?

Dział Kadr

Armeton Polska SP.z o.o. jest firmą produkującą betonowe przeciwwagi do sprzętu AGD. Nie ukrywamy, że praca pracownika produkcji jest bardzo ciężką pracą fizyczną. Niemniej jednak firma oferuje stałe zatrudnienie i pewną pracę, a jej pozycja na rynku jest ugruntowana i w fazie dalszego rozwoju. Operatorzy Wózka Widłowego jeżdżą dużymi wózkami spalinowymi- wymagamy min. półrocznego doświadczenia. Chęci do pracy i jej efektywność jest zawsze przez nas nagradzana. Nasi pracownicy są premiowani, otrzymują prywatną opiekę medyczną. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych stabilną i długotrwałą współpracą.

Marek Nowy wpis
@Dział Kadr

Jak się można dodzwonić do firmy? Jest jakiś sekretariat, administracja czy inny nr telefonu? Pozdrawiam

Paulina

@Zainteresowany a masz jakieś informacje aby było inaczej? Może pracowałeś kiedyś w firmie Armeton Polska i chciałbyś się podzielić opinią ze swoich doświadczeń z tym pracodawcą? Zachęcam do pozostawienia rzetelnych opinii o pracy w firmie Armeton Polska, to pomoże innym zbudować obiektywny wizerunek tego pracodawcy.

Jeżyk
@Paulina

Byłem tam na rozmowie, główny kierownik zagaduje do dorosłego faceta który ubiega się o pracę jak do kmiotka na ulicy, pierwsze wrażenie - typowy cwaniak. Praca wyglada na ciężką, wszędzie beton i zapylenie przy pół otwartej hali produkcyjnej ale oferują 2700/2900 netto. Informacje z agencji nie pokrywają się z informacjami podanymi na miejscu a przynajmniej nikt tam nie wie jak to wygląda do końca. Ludzie raczej smutni niż uśmiechnięci, a w tle wisząca odzież robocza. Za te pieniądze można pracować w lepszych warunkach.

@Paulina

Czy ma ktoś to nich jakiś telefon kontaktowy? Nie mogę się dodzwonić na te podane na stronie i w internecie. Proszę o pomoc.

@Jeżyk

Czy ostatecznie zdecydowałeś się na podjęcie pracy w tej firmie? Napisz proszę, jakie informacje dokładnie nie pokrywały się z tymi przekazywanymi przez agencję. To może być istotna wiadomość dla innych kandydatów. Czy miałeś może na myśli wysokość wynagrodzenia? @Marek, niestety nie udało mi się znaleźć aktualnego numeru telefonu do tej firmy. Czy możesz napisać na jaki numer dokładnie próbowałeś się kontaktować?

Marek Nowy wpis
@Paulina

Dzięki za odzew. Próbuję na dwa numery: 71 381 02 41 i na 71 381 02 60. Pod pierwszym udało mi się dodzwonić do niejakiej Pani Agnieszki, ale rozmawiałem z nią tylko raz ok. miesiąc temu i nie udało mi się nigdy więcej, chociaż próbowałem już wielokrotnie. Efekt moich prób jest taki, że nie nawiązuje się nawet połączenie, tylko od razu jest przerywane. Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc to bardzo proszę o jakikolwiek telefoniczny namiar na firmę Pozdrawiam

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Armeton Polska? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik zakładu produkcyjnego
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza na forum!

Grin

Да неплохо, тяжело но мало надгодын и надо давать возможность больше заработать

Linek

Może cos napiszecie, jak się aktualnie pracuje???

Paulina

Kto z Was pracuje w Armeton Polska? Podoba Wam się firma?

jake

Każdy ma tutaj szanse, żeby znaleźć zatrudnienie @tymek, ale wiecie jakie są tutaj przeciętne zarobki?

Dział Kadr

Witam, oferta na Operatora Wózka Widłowego jest cały czas aktualna dla obu lokalizacji- zakładu Armeton Polska Sp. z o.o. w Stanowicach (k. Oławy,dolnośląskie) oraz zakładu w Łodzi (ul. Ustronna 45). Zapraszamy do przesyłania CV.

motyl

powiem krutko i na temat jest (usunęte przez administratora)i tyle pensja nie adekwatna do wykonywanej tam pracy jeśli można to nazwac pracą??????????????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Armeton Polska - Łódź

Armeton Polska
2.7/5 Na podstawie 19 ocen.

Armeton Polska