Opinie o P.W. ROLTEX Sp. z o.o. w Sulechów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy P.W. ROLTEX Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.W. ROLTEX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. ROLTEX Sp. z o.o. w Sulechów

A co tam teraz w firmie się dzieje, żadnych ofert pracy nowych nie widać. Jedyne jakie widziałem dla Konstruktora jest sprzed lat. Tak rzadko teraz rekrutacje otwierają, dobrze się pracuje i nikt się nie zwalnia? No to może powiecie mi więcej o warunkach? Stawki na poziomie rynkowym znajdę w tej firmie? Da się pracować zdalnie przy opracowywaniu dokumentacji choćby?

Olga

Mąż znalazł w internecie stare ogłoszenie o pracę na stanowisko operatora maszyn CNC-tokarka. Z tego co przeczytałam tutaj zmienił się w tym czasie właściciel firmy, więc większość komentarzy jest nieaktualna. Mógłby ktoś napisać jak na tym stanowisku kształtują się obecnie zarobki? Czy poza podstawą można liczyć czasem na jakąś premie?

Jan Nowy wpis
@Olga

Ponoć SA nowe oferty pracy.

Jolanta Nowy wpis
@Jan

Na to stanowisko operatora maszyn czy inne też? Jak wiesz coś więcej o pracy, to powiedz jak możesz i masz chwilę. Jakie wymogi odnośnie kandydatów? Jakieś certyfikaty trzeba mieć?

Jan Nowy wpis
@Jolanta

Jakieś ogólne pojęcie trzeba mieć.Warto tez dopytać na miejscu.

Ben

Widzę , że jest nowa nazwa . Czyżby nowy wiatr w żagle ?

@Ben

No jeśli ktoś ją podobno wykupił to czemu by nie? Insynuujesz coś negatywnego czy mi się tylko zdaje? :/

@Beata

Stwierdziłem tylko fakt , a Ty zaraz o insynuacjach.Pohamuj wyobrażnię :)

@Ben

wybacz. ;) "Czyżby" zabrzmiało dla mnie troszkę ironicznie i dlatego tak... Czyli jak najbardziej pozytywne nastawienie masz?

Jak najbardziej jest ok.

Rob

Jeśli dobrze zapamiętałem , firma nazywa się teraz Stalvera.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie P.W. ROLTEX Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sulechów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spedytor
Woga Sp. z o. o.
logo firmy Pielęgniarka Pracownia Endoskopii
Sulechów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
WW

Mogę potwierdzić, że zmiana nastąpiła- widać to ze strony klienta firmy Roltex oraz pracowników, których kilku znam osobiście. Firma jest już bardziej terminowa i komunikatywna, da się na pewno dogadać. Również pracuje się lepiej, nikt nie krzyczy i nie pogania, każdy ma swoje zadania i je wykonuje. Zmiana właścicieli rzeczywiście spowodowała zmiany wewnętrzne w polityce zarządzania. Jeśli ktoś pisał wcześniej negatywne opinie, miał rację, ale jeśli pisze je teraz, to znaczy, że nie miał nic do czynienia z Roltex od prawie roku.

Olga
@WW

A jak to się stało że nagle własciciele się zmienili? Wykupili firmę czy co?

Jan

Chcesz odkupić ?

@Jerry

To zależy za ile

Rak

Trochę zmieniło się.Zmienił się właściciel,jest nowy prezes.Atmosfera spokojna.

Halina
@Rak

A coś poza atmosferą w Twoim odczuciu się zmieniło? No i jak oceniasz te zmiany? Jest lepiej jak zmienił się prezes?

Pan ktoś

Zdecydowanie nie polecam. Omijać firmę szerokim łukiem. Rodzinna firma, prezes to furiat, nie szanuje pracowników, tylko krzyczy, obraża i nie zan się na prowadzeniu firmy. Niskie płace, brak rąk do pracy co owocuje niską jakością wyrobów, przeciąganie terminów i brak szacunku do klienta. Jednym słowem: dno. Moim zdaniem firma nie poradzi sobie w dzisiejszych czasach i ogłoszenie bankrudztwa to tylko kwestia czasu.

Aleksandra

wszyscy w okolicy wiedzą że to miejsce tak wygląda jak to opisujecie i przez to nie ma nowych pracowników którzy sprawią że nie będzie takiej harówki ?

Jak
@Aleksandra

Trochę zmieniło się.Nawet trochę więcej niż trochę.

@Jak

Oho jak ciekawie zacząłeś to zapowiadać. Z niecierpliwością czekamy więc na dalszy rozwój. Kiedy opowiesz co dokładnie się pozmieniało? ;)

@Pan ktoś

Poznalem wlasciciela i widzialem jaka panuje atmosfera w firmie

Beata

Tzn.? Co konkretnie widziałeś?

@Beata

Zmiemił się właściciel,prezesem jest Holender-przyjemny i kontaktowy człowiek.praca jest spokojna,harówy nie ma.

ZS
@Aleksandra

WSZYSTKIE DOTYCHCZASOWE OPINIE SĄ NIEAKTUALNE.ŻMIANA WŁAŚCICIELA,FIRMĘ KUPILI HOLENDRZY.ATMOSFERA JEST JUŻ NORMALNA.

@ZS

Niesamowite jak zmiana właściciela spółki wpływa na morale załogi. Organizacja pracy również uległa zmianie?

Jan

W sensie?

@Rak

Ale to nie tak, że potencjalnie mniej pracujecie? Jakoś to wpływa na zarobki?

@Beata

To jest zakład produkcyjny,więc jeśli jest potrzeba,to zostaje się po godzinach.Jednak atmosfera pracy jest bardzo dobra.

@Rak

I wszystko zgodnie z KP płatne? Ogólnie to skoro tak spokojnie to jak na razie nikogo więcej tam nie potrzeba?

@Beata

Rada - dowiadywać się na miejscu :)

A nauczę się tam spawać . ?

Iza
@Nowy

też bym chciała wiedzieć! mąż kończy studia i ma nadzieję iść w kierunku spawacza, ale na razie nic nie potrafi :(

Magdalena

Czy firma oferuje też szkolenia na CNC? Na sadzie lojalnościowej?

Wojciech

@D.H. hmm to pracownicy spoko, ale coś nie odpowiada ci mimo to? Chodzi o szefa, atmosferę czy coś jeszcze innego??

Maja

@D.H. a podasz jakieś konkrety? Czemu aż tak ci się tu nie spodobało? Bo jakieś takie ogólniki piszesz...

D.H.

Pomysł na pracę w Roltex-ie proszę odłożyć w ostateczności. Jak nie będzie już za co kupić chleba. Firma bardzo specyficzna. Niestety nic dobrego nie można napisać, no może oprócz kilku fajnych miłych ludzi którzy tam pracują i darzę ich ogromnymi wyrazami współczucia.

Wacław

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jakie warunki proponują chodzi o umowę i dodatki?

D.S

Wszystko ok.

Kamila

@Pan ktoś, czy możesz napisać coś więcej o atmosferze panującej między pracownikami P.W. ROLTEX Sp. z o.o.? Być może negatywna opinia jest tylko wynikiem chwilowych emocji? Na wątku widoczne są także pozytywne opinie o warunkach pracy w firmie. Wszystkie opinie są istotne dla użytkowników forum, szczególnie tych, którzy poszukują zatrudnienia w danym przedsiębiorstwie.

Igor

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że od dawna nikt nie pisze?

sł.sie

Współpracę z firmą "P.W. ROLTEX Sp. z o.o." oceniamy pozytywnie, a w szczególności zaangażowanie oraz profesjonalizm jej pracowników.

Rem.

Dokonałem kilku zakupów w tej firmie i nigdy nie miałem problemów. Wszystkie ustalone wcześniej warunki zostały spełnione. Polecam!

BBBB

polecam , fajni ludzie pracują nawet za zgodą prezesa można wykonać coś dla siebie jeśli zapytałem ile mam zapłacić usłyszałem ,że to w ramach prezentu

xxxxx
@BBBB

chyba firmy ci się pomyliły. ludzie może i fajni tylko z prezesem coś nie tak. pracowników ma za nic, mobbing to codzienność, zmuszanie do nadgodzin i nie płacenie za nie, wiec nie wiem co tu można polecać. opinia o firmie w okolicy taka super, że nikt nie chce tam do pracy przyjść bo wiedzą co się tam dzieje.

@xxxxx

chyba wiem co się dzieje , wiele się zmieniło od kiedy może pracowałeś w firmie ...

xxxxx
@BBBB

zmieniło ale na gorsze. to co się tam dzieje to szkoda gadać.

@xxxxx

kończę tą dyskusje mi się pracuje dobrze , jeśli masz inne doświadczenia itp. już się nimi podzieliłeś tak samo ja się podzieliłem swoim

xxccc

Moja współpraca zakończyła się pomyślnie bez krzyków ,awantur uważam ,że jeśli podchodzi się do Prezesa z otwartością i szczerością wszystko uda się załatwić korzystnie . Fajni ludzie pracują

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. ROLTEX Sp. z o.o. - Sulechów

• Jak się pracuje w P.W. ROLTEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. ROLTEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

P.W. ROLTEX Sp. z o.o.