POSTAL STEEL GROUP POLSKA

Opinie o POSTAL STEEL GROUP POLSKA

Mahonek

Dla mnie ta praca jest ok. Płacą w terminie, po godzinach nie zostaje.

Aneta
@Wojtek

Skoro to są bzdury to możesz napisać jak to wygląda z Twojej perspektywy? Co jest nie tak?

Ilona

Hej, interesuje mnie wstępnie zatrudnienie jako asystentka działu sprzedaży, nie często widzę by od razu oferowano umowę o pracę na takim stanowisku, wcześniej zdarzało mi się widzieć zlecenie. W każdym razie ta umowa jest na czas określony czy już na czas nieokreślony?

@Ilona

Dzień dobry. Zawsze zatrudniamy na umowę o pracę. Pierwsza umowa jest na czas określony 6 miesięcy. W przypadku chęci aplikowania, zapraszamy do przesłania CV na adres praca@postal.pl.

Beata Nowy wpis
@POSTAL STEEL GROUP POLSKA

Dzień dobry. widzę, że pierwsza umowa jest na 6 miesięcy. a co z kolejnymi? Można już przystąpić do podpisania tej o prace czy to jednak zależy? a jeśli tak to od czego, czy równie stanowiska? zastanawiam się czy asystentka prędzej awansuje niż dostanie taka umowę

@Beata

Dzień dobry, Zarówno pierwsza umowa jak i kolejna są umowami o pracę. Zgodnie z kodeksem pracy po trzeciej umowie podpisywana jest umowa na czas nieokreślony. W przypadku chęci aplikowania, zapraszamy do przesłania CV na adres praca@postal.pl.

Widzę że obecnie firma poszukuje tzw, managera regionu jak to ładnie nazywają, a po prostu PH. W związku z tym mam pytanie do obecnych pracowników, czy możecie coś napisać na tema tej pracy w/w firmie ? Czy warto startować i ubiegać się o to stanowisko, jak wygląda dzień pracy, czy przewidziane są dni biurowe dla takiego PH, jakie zarobki, jakie samochody, ile czasu należy być w polu, itd ? Proszę o info. Pozdrawiam

@Gość

Dzień dobry, zachęcamy do złożenia aplikacji wysyłając CV na adres praca@postal.pl. Na stanowisku Managera Regionu są przewidziane 2 dni biurowe w tygodniu. Aktualna flota to KIA Ceed. Odnośnie wysokości wynagrodzenia, zapraszamy do udziału w rekrutacji. Podczas rozmowy rekrutacyjnej otrzyma Pani/Pan wszystkie odpowiedzi.

Emilia

Jeśli chodzi o pracę na dziale eksportu to ile osób jest tam potrzebnych? Z tego co wyczytałam na forum parę miesięcy temu szukali menedżera a obecnie wisi ogłoszenie dla specjalisty w sieci. Wydałby ktoś opinię odnośnie pracy na dziale? Jak zespół ostatecznie się organizuje? Praca w nim nie jest podkreślana w ogłoszeniu, więc się zastanawiam nad ostateczną specyfiką pracy

@Emilia

Cały czas aktywnie rozwijamy się na rynkach zagranicznych, dlatego rozbudowujemy nasz dział eksportu. Poszukujemy kolejnej osoby, specjalisty/tki z komunikatywnym językiem niemieckim. Zachęcam do wysłania CV na adres praca@postal.pl, dokładne wymagania znajdują się w ogłoszeniu: https://postal.pl/kariera/specjalista-dzialu-eksportu/

Helena

Jaki towar wynosi z magazynu? Rozumiem, że ty jesteś byłym pracownikiem? Z jakiego powodu zrezygnowałeś z pracy?

@Helena

Nadal pracuje i niepodoba mi sie że smalec - jesli wiesz o kim pisze przez lata wynosi towar. Ale nikt nie pójdzie tego powiedziec bo on jest mściwy.

@Wiking

mściwy? czyli nikomu to nie przeszkadza czy w firmie panuje kultura braku donoszenia na siebie mimo wszystko? ciekawa w sumie jestem czy do dziś już to wyszło skoro tyle czasu od publikacji tej informacji mija. W firmie nie prowadzą żadnej ewidencji ani nic?

Przedstawiciel Handlowy

Dwa etapy .Obydwa bardzo rzeczowe.Sporo pytań ale też sporo informacji na temat firmy ,stanowiska i zasad pracy.Niestety moja sytuacja rodzinna uniemożliwia obsługę klientów w wymaganych godzinach i na wyznaczonym terenie.

Pytania o doświadczenie zawodowe i swój pomysł na rozwój podległego rynku.Rozmowa konkretną i merytoryczną.

Cyrk

Bonmario - może i coś sprzedamy, ale na marketingu się nie znamy. Oni w ogóle zaczęli coś sprzedawać online? Czy tylko dyskusje o tym jak są "najlepszym ecommercem na rynku"? XD

Annonim
@Cyrk

Ja kupowałem na tej stronie, ogólnie obsługa ok i fajna jest możliwość odbioru osobistego. Niestety towar potrafi się znacznie różnić między dostawami. Czasem na tym samym kodzie nagle pojawia się inny wzór bo zmieniają dostawcę i kibel z rozpoczętą pracą, gdy brakuje kilku elementów i chce się dokupić te same. Sprzedają też na allegro, ale po znacznie wyższych cenach.

On

Prawda

Wanda
@On

A pracujesz/pracowałeś tam że potwierdzasz? Fatalnie jak ktoś donosi bo tak się nie da pracować. A zarobki chociaż rekomensują atmosferę? Może maja dobre benefity i warto zaciśnąć zęby i robić swoje.

Mahonek

Dla mnie ta praca jest ok. Płacą w terminie, po godzinach nie zostaje.

Wojtek
@Mahonek

Ile Ci zapłacili za te bzdury?

Aneta
@Wojtek

Now9

Totalny syfon, (usunięte przez administratora) na każdym kroku samochód nie do użytku prywatnego (nawet do sklepu nie wolno jechać). Śledzenie non stop, premie to tylko dla tych co donoszą na innych, nigdy nie podejmujcie pracy dla (usunięte przez administratora) .

@Now9

Czekaj, ale już wcześniej ktoś pisał o rozmowie kwalifikacyjnej i wspominał, że powiedzieli mu o GPS. A Ty nie wiedziałeś, że go masz, czy co?

Bon Mario
@Now9

Prawda

Justa

Zauważyłam ogłoszenie na stanowisko Menedżer Eksportu, czy rozmowy odbywają się w firmie czy online?

Zbigniew
@Justa

Jest tam opcja rekrutacji zdalnej, ale sama praca odbywa się stacjonarnie. Tak przynajmniej podali w ogłoszeniu. Orientujesz się, ile płacą na tym stanowisku? Bo tej informacji nie podali.

@Justa

Dzień dobry, zapraszamy do złożenia CV. Rozmowy odbywają się w siedzibie naszej firmy, w Tarnowie Podgórnym. Możliwe jest również umówienie spotkania online. Jesteśmy elastyczni w tym zakresie.

@Zbigniew

Dzień dobry, Praca odbywa się w godzinach od poniedziałku do piątku od 8 do 16 lub 7 do 15 (ustalane wg działu). Jest to praca stacjonarna. Odnośnie wysokości wynagrodzenia, zapraszamy do udziału w rekrutacji. Podczas rozmowy rekrutacyjnej otrzyma Pan wszystkie odpowiedzi.

A jakie auta teraz dają dla handlowców?

@Ewa

Pani Ewo, Aktualnie standardem jest auto KIA Ceed.

były

Info dla kandydatów na handlowców. Przedstawiciel handlowy pracujący w "firmie" prawie 3, lata w listopadzie 2021 roku zrobił 120% planu !!!!!! i wiecie co - w tym miesiącu kończyła mu się umowa a Postal, z dnia na dzień, nie przedłużył z nim umowy. Coś jeszcze chcecie wiedzieć na temat "stabilnej" pracy w tej firmie ??? Dodam jeszcze że niektórym, nowym osobom nie pozwolono nawet przepracować trzech próbnych miesięcy i się wykazać, bo w międzyczasie prezesowi zmieniła się koncepcja personalna. Może trolle, piszące pozytywne opinie na zlecenie odniosą się do tych sytuacji ??? Ach zapomniałem że wy nie macie pojęcia o czym mowa bo wy z tą firmą nie macie nic wspólnego - piszecie tylko, na zlecenie, to co wam prezes poleci.

Byly2
@były

Praca handlowców to tylko kwestia czasu, bo teraz liczy się sklep internetowy

@były

Dajcie znać jakie zmiany w firmie w nowym roku, znowu wymiana ekipy? Nowe wizje ? Ciekaw jestem mimo ze już tam nie pracuje bo jednak firma dała się we znaki

Ted
@były

To niestety prawda. Byłem świadkiem tego wydarzenia. Krążyły plotki i aż ciarki na karku wychodziły, że tak właśnie wygląda ta piękna atmosferka w firmie....

Prawda!!!

@Ted

Ale co nimi kierowało, że tak zrobili z nimi? Bo ja chyba nie rozumiem tutaj logiki tego, wyjaśni mi ktoś?

On
@Byly2

Dobry tekst. Szkoda czasu żeby Ci cokolwiek wyjaśniać

Krystyna
@On

Dlaczego szkoda? Przecież właśnie od tego jest to forum, żeby wyjaśniać takie wątpliwości i niezrozumienia..

Cerber

A to ciekawe, Co tu lukam raz na ukraiński rok to coraz mniej opinii. No podzielta się jak to się czyni

@Cerber

A co konkretnie chcesz wiedzieć? Może napisz?

AleKsa

Nie ma firm idealnych, zawsze coś komuś będzie nie pasować. W biurach praca od 8 do 16 lub 7 do 15, możliwa też zdalna w miarę potrzeb, bez przeginania w jedną czy drugą stronę. Co do handlowców to pracują tu osoby ze stażem nawet ponad 10 lat, więc wszyscy, którzy wyśmiewają wynagrodzenia w firmie i tych ludzi, też powinni się dwa razy zastanowić zanim coś napiszą. Gdyby było tak źle to ludzie nie byliby w jednym miejscu tyle lat. Jeśli ktoś czuje się wyzyskiwany, zawsze może odejść, trafi lepiej albo gorzej i tyle.

@AleKsa

No wiadomo, że nie ma. No to spoko jak jest możliwa zdalna, ale w 100% czy co jakiś czas trzeba pojawiać się w biurze?

@Helena

Podczas pandemii były dyżury i praktycznie większość osób pracowała zdalnie. Teraz nie wiem jak dokładnie jest, ale można było w wyjątkowych sytuacjach poprosić o możliwość pracy zdalnej.

@AleKsa

A ty tam pracowałaś może? Tak z ciekawości pytam. Jeśli tak, to czemu teraz tam nie robisz?

@Helena

Po przeprowadzce na drugą stronę Poznania nie było mi po drodze…

przedstawiciel

Po przeczytaniu opinii tutaj dwa razy się zastanowiłem czy brać udział w rekrutacji. Mimo wszystko rozmowy były całkiem rzeczowe, były dwie, online. Umówione miło i sprawnie. Przedstawione jasno warunki, auto służbowe z Gps, dzień biurowy w tygodniu, ogólnie jak wygląda współpraca i wynagrodzenie. Wrażenie całkiem przyzwoite. Jednak ta branża to nie jest do końca to w czym chciałbym pracować, więc ostatecznie nie podjąłem współpracy.

Sylwia
@przedstawiciel

pytales moze podczas rozmowy czy PH ma auto do dyzpocyji caly tydzien, czy na weekend musi je odstawic pod firme czy jednak moze z niego (oczywiscie placac za benzyne) pokorzystac w sob-nd ?

przedstawiciel
@Sylwia

Nie pytałem. Auta nie odstawia się na weekend pod firmę, tym bardziej, że propozycja była na teren odległy od centrali. Nie wiem jak jest z weekendami.

Jarosław
@przedstawiciel

A co z targetami? Były realne do zrobienia? Na rozmowie coś o tym mówili?

Yeti

(usunięte przez administratora) Totalny wyzysk. Naobiecuja, i (usunięte przez administratora) premie są tylko na gębę, nawet jak zrobisz to nie dostaniesz, bo takie ma urojenia właściciel. Inwigilacja non stop śledzenia GPS i telefon co robisz gdzie jesteś, do sklepu nie możesz jechać na zakupy, telefony po 18 godzinie, non stop nagonka, omijać szerokim łukiem.

Zbigniew
@Yeti

Czyli co o jakiejkolwiek równowadze między pracą, a życiem osobistym pracując tam, można zapomnieć? A ma ta praca dla nich jakieś plusy?

Wiktor
@Yeti

Często sie zdąza ze nie wypłacają ustalonej premi ? Ile razy Ci nie wypłacili premi , na pisz wiecej informacji dlaczego tak sie dzieje , czemu dzwonią po 18 tej . Jak długo juz pracujesz . Sa to wazne informacje dla nowych pracowników.

Zaciekawiony
@Yeti

Jest aż tak źle jak piszesz? Czyli mówisz że nie warto?

Harry

Firma dba o swoich pracowników, zapewnia stabilne zatrudnienie, a przede wszystkim dobrze płaci. Wiele mnie to miejsce nauczyło, polecam każdemu kto szuka dobrej pracy

Ujawnij sie to pogadamy.

@Harry

O proszę jaka pochlebna opinia, skąd takie dobre słowo, w szoku jestem. Jeżeli mieszkasz z rodzicami i chcesz zarobić tylko na siebie i na długi weekend, bo inaczej mega słabo.

Ktosia
@Harry

Kiedyś nie płacili dobrze, księgowe z wieloletnim stażem miały problem stówę czy dwie podwyżki dostać

Misiek

Coś słyszałem że szukali kogoś do działu zakupów. Ktoś pracuje i może powiedzieć coś więcej? Jak wygląda ta praca

jest ok
@Misiek

Powiem szczerze że nawet nie wiem jak teraz z rekrutacją, bo sama pracuję w biurze obsługi klienta. Praca w porządku. Jest określony target i cele ale są ok. Dobre pieniądze, fajna atmosfera, da się jakoś pogadać a po pracy skoczyć na piwo. No ale praca to praca, robić swoje trzeba. Tak jak wszędzie zdarzają się i lepsze i gorsze dni, ale ogólnie jest ok. Można spokojnie robić swoje, a góra potrafi to doceni.

@jest ok

No i teraz widać że to podstawiona osoba bo w tej firmie nie ma takiego działu jak biuro obsługi klienta. Maniek musi wykładać dużą kase żeby ludzie kłamali. Ludzie pobudka ta firma to kataklizm.

Ex
@Wiking

Niestety ta platforma już nie jest rzetelna i tylko wprowadza ludzi w błąd ustawionymi opiniami .

@Wiking

Jak nie ma XD O czym Ty piszesz :D Ja pracowałem właśnie w biurze obsługi klienta u nich i według mnie spoko opcja na początek swojej kariery i podobnie w dziale zakupów jest. Można zdobyć masę doświadczenia, otrzaskać się z porządną pracą z prawdziwego zdarzenia i celami. Duży atutem jest to, że nie zatrudniają na jakichś śmieciówkach tylko jest umowa o pracę. Atmosfera była bardzo fajna, z wieloma osobami mam kontakt do dziś i pewnie gdyby nie przeprowadzka to dalej bym pracował, bo było ok, ale życie się potoczyło jak się potoczyło i też nie ma co rozpaczać.

@Były

Nie ma takiego działu baranie.

Pyro
@Misiek

To spoko opcja dla osób i z doświadczeniem i bez niego. Zaczynały osoby praktycznie bez doświadczenia i wszystkiego się nauczyli, wdrożyli się spokojnie a nie że rzuceni zostali na głęboką wodę. Ja przyszedłem już doświadczeniem w branży więc miałem łatwiej trochę, ale też nie było tak, że pierwszego dnia już miałem cisnąć – spokojnie wprowadzili do pracy a że szybko ogarnąłem o co chodzi to było mi znacznie prościej.

@Misiek

Jak masz kogoś znajomego kto pracuje w Postal to najlepiej podbij bezpośrednio to się dowiesz najwięcej. Ogólnie w dziale zakupów jest sporo roboty, ale takiej którą spokojnie da się zrobić w godzinach pracy. Kasa ok, zgodnie z umową, żadnych obsuw nie doświadczyłem. Na razie warunki na plus, ale też pytanie czego oczekujesz, bo czasem dla jednej osoby coś będzie ok, a dla drugiej niekoniecznie. Najlepiej tak jak napisałem na początku, podbij jeśli masz taką możliwość do kogoś kto tam pracuje i więcej Ci powie na temat który Cię będzie interesował.

@Były

Co za bzdury! Nigdy tam nie pracowali mężczyźni... Jak już piszecie kłamstwa to niech chociaż sprawiają wrażenie prawdy. Póki co to stek bzdur.

Niezależny
@Były

Człowieku, tam nigdy nie pracował mężczyzna. Daj sobie spokój bo nie wolno tak kłamać innych.

@Misiek

Ja tak bylem to bałagan panował

hanys
@Były

cytuję: "dalej bym pracował" - od razu widać że pozytywne opinie są pisane przez podstawionych ludzi, którzy firmy na oczy nie widzieli. W biurze obsługi klienta nie pracował ŻADEN MĘŻCZYZNA (przynajmniej od 10 lat). Dziwię się że prezes płaci za pisanie takiej fuszery.

@jest ok

Jak się pracuje w dziale handlowym? Widzę dwie oferty na mazowieckie i lubelskie , warto uderzyć ?

@Były

Pracowałem w tej firmie prawie 10lat.Wiking ma rację, to muszą być podstawione osoby takie jak Ty. W dziale obsługi nigdy nie pracował mężczyzna ;) a z tego jak piszesz idzie się domyślić że jesteś facetem Co do samej firmy.. odszedłem po długim czasie i żałuję że tak późno, jedyny pozytyw to niektórzy ludzie na magazynie. Na tym plusy się kończą, szef który patrzy tylko na swoją kieszeń, nie szanujący ludzi.. cóż mam nadzieję że karma go kiedyś dopadnie.

Ktosia
@Misiek

Kiedyś w dziale zakupów była zła energia i duża rotacja, patrząc na ogłoszenia nadal to ma miejsce. (usunięte przez administratora) Managerowie podróżują szukając dostawców i sprawdzając obecnych, jeżdżą na targi a asystentki wówczas na miejscu wszystko ogarniają. Facetom można polecić o ile nic się nie zmieniło.

Wiking

Czyżby kuba sie zwalniał? Czy jego zwalniają?

Wiking

Ludzie uciekajcie z tamtąd. Maniek ma pandemie w głowie nie od dziś. W tej firmie i za 20 lat sie nic nie zmieni i dalej bedziecie pracować za śmieszne pieniądze, no może czasem dorzuci 50 zł. Bardzo dobrze że ludzie odchodzą życze tego wszystkim.

Kapitan
@Wiking

Błędy jak na postać z epoki wikingów przystało wiec nick odpowiedni. Odchodzą Ci co dostali wypowiedzenie albo nie dało się robić lewizny.

@Kapitan

Odważne stwierdzenie. Myślę, że odeszli także pracownicy z innych powodów niż brak możliwości robienia lewizny. Zwrot obraźliwy i wart przeproszenia.

BobBudowniczy
@Wiking

Jedyną dobrą decyzja było podpisanie wypowiedzenia i ucieczka z tego chaosu???????? Pzdr dla starej gwardii.

Wiking

Piszecie o ofertach pracy których nie ma o dobrych zarobkach i że jest wszystko super! Widać od razu że to podstawieni statyści! Tu trzeba przepracowć kilka lat żeby zrozumieć wszystkie te negatywne opinie, bo pozytywnych nie ma . Pozytywne opinie piszą ludzie którzy są podstawieni i każdy kto to czyta doskonale o tym wie. Tu się nic nie zmienia na lepsze. Tak jak i spec.od gospodarki magazynowej to może jedynie zarządzać koszami na smieci to kierownik może mu pomuc bo nic innego nie potrafią dobrze zrobic. Co do zarządu to na polecenie mańka to by z dachu skoczyli jesli by im kazał. Pozdrawiam tylko chłopaków z magazynu bez kierownictwa.

Danio
@Wiking

Pracowałem przez pewien okres w firmie i nie spotkałem się z negatywnym podejściem ze strony firmy czy ludzi pracujących tam. Wszystko przebiegło pozytywnie i będę wspominał to jako najlepszy okres w mojej karierze :)

@Danio

Zgadzam się. Praca w Postal to dobra opcja, ale zawsze znajdą się tacy co narzekają, bo by chcieli nie pracę a odpoczynek :) Taka niestety jest prawda :)

Dziadzio

Przede wszystkim firma oferuje stabilne zatrudnienie oraz pieniądze zawsze na czas, a z tym bywa ciężko gdzie indziej. Każdy kto szuka pewnej pracy to śmiało może sprawdzić ich oferty

Wiking2
@Wiking

Głupoty wypisujesz, firma jest bardzo dobrym miejscem żeby zarobić i zdobyć doświadczenie, a to sobie ludzie cenią najbardziej.

@Wiking2

Tam sie nie da zarobić szarpiąc ciężkie kartony. Płaca jest nieadekwatna do pracy.

@Wiking2

Ujawnij swoją tożsamość to pogadamy. Robie tu za długo więc nie masz racji.

Ujawnij sie to pogadamy.

@Danio

To dlaczego już nie pracujesz hehe

@Dziadzio

Stałe zatrudnienie ? Ja tam byłem to zwalniali wszystkich i na nowo rekrutacja.

Hłehłe
@Bg

Do dzisiaj wymiana ekipy trwa , nowe strategie. Spytajcie na rozmowie co się stało z poprzednikami ;)

Zostaw merytoryczną opinię o POSTAL STEEL GROUP POLSKA - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w POSTAL STEEL GROUP POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy POSTAL STEEL GROUP POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POSTAL STEEL GROUP POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 21 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POSTAL STEEL GROUP POLSKA?

Kandydaci do pracy w POSTAL STEEL GROUP POLSKA napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POSTAL STEEL GROUP POLSKA