Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

Dagmara

@muzugi nie za bardzo rozumiem? Masz na myśli , że w firmie nie da się awansować ?

mariusz

Witam Czy wie ktoś jak wygląda praca na stanowisku młodszy specjalista w dziale kontroli jakości ?

Zuza

@Mike A wystarczy obserwować wiadomości bo przecież od dawna wiadomo, że brakuje ludzi do pracy. Dobrze, że obcokrajowcy chcą u nas pracować!

Luky
@Zuza

Nic dziwnego, że biorą obcokrajowców skoro wśród Polaków zdarzają się tacy (usunięte przez administratora) co jedna (usunięte przez administratora) przynosząca podobno węże lub egzotyczne pająki na magazyn. Prezes już ją (usunięte przez administratora) w kosmos.

Jacus

Pytam się kiedy będzie podwyżka ? Dzień w dzień jestem zarżnięty pracą nawet pracę do domu przenosze.Trzeba mieć zapał do pracy dumnie moge powiedzieć,że ja go mam ale chcę godnie zarabiać i zrównać się wynagrodzeniem z moim wujkiem.

Piotrus
@Jacus

Podwyżka będzie po Nowym Roku i to wszystkiego prądu, żywności itp. Lepiej poszukaj sobie nowej lepiej popłatnej pracy. Ja tak zrobiłem i nie pracuje w ID Logistic ponad 6 lat i wcale za tym miejsce nie tęsknie ani nie zamierzam tam wracać bo nie ma do czego i po co.

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
noukry

Firma jawnie szkodząca Polsce. Nie zatrudniają Polaków, w pierwszej kolejności ściągają Ukraińców których 90% to mężczyźni, czyli zaburzają proporcje płci w naszym kraju.

Furby

witam Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca w ID na tzw przyjęciach recepcji

Jacus
@Furby

Na przyjęciach recepcji pracownicy głównie wypisują recepty.Ta zmiana jest od niedawna.

Jacuś

Ja uważam ,że mocne strony pracodawcy to bardzo wysokie zarobki przekraczające średnią krajową. Pochwalić się mogą Dyrektor oraz podległa mu świta.

Mikołaj
@Jacuś

Twoja opinia wydaje mi się dwuznaczna. Masz tutaj na myśli, że pracownicy mogą faktycznie liczyć na wysokie zarobki czy piszesz to ironicznie, mając na myśli przełożonych? Jestem też ciekawy jakie relacje panują w ID Logistics?

Cześć. Może ktoś wypowiedzieć się jak to jest pracować właśnie w ID? Jutro mam iść na rozmowę rekrutacyjną jako pracownik magazynu [ BYDGOSZCZ ]. Chciałbym poznać opinie, jakie są zarobki na start i czy praca jest mega ciężka. Wiem że opinie nie odzwierciedlają tego jak jest i nie przekonam się jak sam nie zobaczę lecz po prostu jestem ciekaw opinii ludzi którzy pracują bądź pracowali. Szczerze pisać!

@Zainteresowany

Co prawda nie pracowałem w Bydgoszczy lecz w Będzinie ale napisze krótko: daj sobie spokój z tą Firmą. Atmosfera straszna zarobki nędzne. Za cały miesiąc w 2013 roku gdy tam pracowałem wraz z nockami i jedną dodatkową dniówką w sobotę, gdzie praca się skończyła o godz 1.00 w nocy i kazali nam iść do domu a czym dojedziesz to nie ich problem zarobiłem aż 1405 zł. Na rozmowie o pracę powiedzą ci że jest to praca na wózku widłowym z obsługa skanera. Po przyjściu do pracy na magazyn dostaniesz strecz i będziesz biegał dookoła ciasnych palet przez tydzień, dwa lub trzy albo cały miesiąc. Potem albo cię zwolnią albo może przeszkolą na pickera. Jeśli tak to potem jest tylko norma, której i tak nie zrobisz chyba że masz układ z dyspaczerem lub ukradniesz co lepsze palety do preparacji. Jeśli narobisz więcej niż 3 błędy na tydzień też cię zwolnią. Na tablicy wyników widniało że tylko nie całe 10% pracowników osiąga normę. O premii możesz zapomnieć. Jak zrobisz normę to i tak jej nie dostaniesz. Liderzy to chamy. Jeśli na chwile staniesz koło palety zaraz dostaniesz ochrzan lub naganę, które często się sypią. Pracowałem tam trzy miesiące uczciwie i nigdy nie zrobiłem normy 1200 sztuk max to 1100. Chociaż nigdy sie nie pomyliłem zostałem zwolniony. I tu jest największy paradoks tej Firmy. Otóż w nie długim czasie po odejściu zadzwoniła do mnie moja była agencja pracy z zaproponowała mi powrót. Zresztą co tydzień przychodziły tam do słowie tłumy ludzi i albo nikt tam nie zostawał lub max 1 dwie może trzy osoby. Ogólnie radzę tę Firmę omijać z daleka.

ex
@Zainteresowany

1. 3 miesiace i nigdy sie nie pomyliles? w zyciu w to nie uwierze :) ale ok 2. 1100 coli? zwolnili? nie uwierze 3. folia? samo zycie ktos to musi robic a ze na nowych wypada, coz :) 4. trzeba wiedziec kiedy gadac :P i trzeba umiec sie odezwac a nie uszy spuszczac 5-100. wszystko inne to swieta prawda pozdrawiam kolegow z bylej pracy - za praca nie tesknie - polecac nie bede nikomu

@ex

Witam ex. Jestem przekonany, że brak twojej wiary w to, co tu napisałem wynika z tego, że ty uczciwą pracą w tej dziwnej Firmie się nie splamiłeś. Pewno byłeś lizusem lub uczciwym donosicielem, który miał układy z liderami. No cóż, jeśli ktoś uważa, że napisałem nieprawdę i jest inaczej proponuje iść i się tam zatrudnić. Jeżeli jednak będzie wykazywać myślenie i podejście do pracy jak Pan ex to ja każdemu gwarantuje, że nie popracujecie dłużej w tej Firmie niż umowy śmieciowe, czyli max 2 tygodnie, bo takie umowy daje Id (usunięte przez administratora) Logistic Polska zatrudniając przez agencje pracy. A jeśli komuś przyjdzie do głowy podyskutować sobie z liderami to karierę możecie zakończyć w tym samym dniu pracy bo z nimi się nie dyskutuje. Z kierownikami nie porozmawiacie bo zostali kulturalnie wyrzuceni z pracy. Pozdrawiam i napisze szczerze jeszcze raz OMIJAJCIE IG LOGISTIC POLSKA W BĘDZINE Z BARDZO DALEKA.

Rita
@Nemo

Hmm.. Moj mąż pracuje tam juz ładnych pare lat.. Zaczynał prace przez agencje.. I owszem zarobki byly niskie.. Ale przemeczyl pare miesiecy i przeszedl pod firme.. Teraz jest sztaplarzem bo zrobil tam kurs i nie narzeka na atmosfere... Owszem zarobki moglyby byc wyzsze ale nie jest najgorzej.. Jak ktos chce pracowac to nie narzeka..

@Rita

@Rita, napisałaś, że Twój mąż jest zadowolony z atmosfery jaka jest w firmie Id Logistic, to dobra informacja, gdyż atmosfera odgrywa w miejscu pracy coraz ważniejszą rolę. Możesz nam jeszcze powiedzieć czy wynagrodzenie połączone jest z jasnym systemem premiowym? Czy można liczyć na dodatkowe benefity pozapłacowe?

@Maja

Hmm.. To bardzo ciekawe co Pani tu napisała. Proszę przekazać mężowi ode mnie wyrazy uznania i gratulacji, że otrzymał umowę o pracę, że się rozwija i robi karierę w tym czymś. Życzę dalszych samych sukcesów i osobistego rozwoju zawodowego. Ja mu wcale oczywiście nie zazdroszczę bo nie ma czego. Co do ostatniego zdania w pełni się z nim zgadzam tylko niech ten pracodawca zapewni godziwe warunki pracy a przede wszystkim płacy. Tego w tej Firmie na nie ma i raczej nie będzie a Pani na tym forum uprawia żałosną hipokryzje tylko nie wiem po co i w jakim celu.

MIKE

ID Bydgoszcz. Firma chyba oszczędza na pensjach, świadczy o tym poziom zatrudnienia Ukraińców - ok 90 procent. Ogólnie pracuje się średnio dobrze, bez zapieprzu, bez furmana z batem na pracowników i Big Brothera. Atmosfera ok, całkiem sympatyczne, piękne kobiety z Ukrainy i spoko Ukraińcy. Szybko łapią język polski. Można po pracy wypić polskie piwo lub wódkę domowej roboty z Ukrainy lub zaprosić kobiety na miasto lub chatę. Wszystko ok gdyby nie dyskryminacja polskich pracowników, którym nie dają nadgodzin (Ukraińcy robią nawet po 300 godzin).

Polak
@MIKE

Ukrainki w Bydgoszczy to szmaty każda zamiast pracować lata za Polakami i zaczepia o byle go....zamiast praca zajmują się plot ami łącznie z tą na czele ale Polacy chętnie korzystają z usług po pracy może zamiast nich niech Polaków zatrudniani na nóżkach tylko jedno w kiblu robia

@Polak

Przypominam Ci, że na publicznym forum Gowork.pl nie wolno nikogo obrażać. Jest to w bardzo złym tonie, tak samo jak Twoje uwagi. Skupiamy się tu na sprawach pracowniczych i proszę o opinie dotyczące warunków zatrudnienia. Jeżeli możesz wypowiedzieć się obiektywnie i merytorycznie o pracy Id Logistic, zrób to.

ktoś
@Polak

Art. 257. Dz.U.2018.0.1600 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny Kto PUBLICZNIE ZNIEWAŻA grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności NARODOWEJ, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Lidia
@ktoś

Dodałeś post w tym wątku, więc domyślam się, że masz coś wspólnego z Id Logistic. Jesteś obecnym lub byłym pracownikiem tej firmy? Jeśli tak to napisz jak oceniasz atmosferę pracy i warunki zatrudnienia proponowane przez tego pracodawcę.

Paszczur

Trzeba mieć uprawnienia na wózki potwierdzone ukończonym kursem. Ja sprawdzam znam się na tym.

@Paszczur

Skoro znasz warunki, które należy spełnić, aby móc z powodzeniem aplikować do pracy w firmie Id Logistic to myślę, że wiesz również, jak wyglądają warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz, na jaką stawkę wynagrodzenia można liczyć w pierwszych miesiącach pracy na stanowisku magazyniera?

Tylko nie mów nikomu
@Piotr

Szanowny Piotrze Jeżeli jesteś zainteresowany warunkami zatrudnienia w firmie id logistic to uprzejmie odsyłam do filmiku na (usunięte przez administratora) "idl logistics Będzin" gdzie dzielny dyrektor wraz ze swoją najlepszą pracownicą z Ukrainy zachęcają ludzi do pracy. Tylko uważaj żebyś nie osipiał z wrażenia.

Robson

Ochrona na Carefour Będzin dnia 19.03 zachowanie krytyczne ktoś powinien sobie z tym zrobić porządek . To są ludzie którzy nie maja wykształcenia nawet podstawowego nie znają swoich obowiązków wyrzuciło z kabiny kierowcę z mojej firmy z kabiny ponieważ było w podwójnej obsadzie pani z ochrony darła się jak zwierze w zoo to powinno trafić do detekcji ochrony ja wiem ze jest problem z łudźmy ale tacy nie powinno mieć pracy nawet przy sprzątaniu skwerkow w wesołym moasteczku

oki
@Robson

Zapewne Pani Basia...

nikt wazny

Czy ktoś ma informację czy każdy magazynier powinien miec uprawnienia na wózki?

Robotnik
@nikt wazny

Nie wszyscy muszą mieć każdego przyjmują byle byś miał 2 nogi i 2 ręce możesz jeździć na wózku inwalidzkim

Będzin - magazyn pełen ukraińców którzy robią same straty. Aż dziwne że Bzukała zezwala na straty i gdzie ta odpowiedzialność carrefour który wynajmuje magazyn a zajmuje się nim id logistic. Premie są fikcyjne ponieważ dostają je tylko wybrani którzy nic nie robią i ściemniają. Niech dyrektor magazynu zainwestuje w ochronę z prawdziwego zdarzenia która cały czas jest przy monitoringu a nie jak coś się wydarzy to wtedy jest przeglądane. Proste, ściemnianie że się pracuje jest normą u pracowników z stażem powyżej 6 lat, kontrole pracowników przez emerytów to śmiech na sali. Wysyłka która ma stary sprzęt, wózki zniszczone, rampy nieszczelne, ubór niskiej jakośc... można wiele powiedzieć. Ciekawe co powie dyrektor jak informacje i materiały otrzymają firmy z którymi współpracuje magazyn.. Bo jest wiele uchybień a magazyn zasłania się fikcyjnymi zdarzeniami.

dotyk motyla ))

Jak co roku w okresie świątecznym dyrektor magazynu rozdaje bony pracownikom. Bony jednorazowego strzału na mydło,papier toaletowy,proszek i dżem są wstydliwym świadectwem przyznania się ,że pracodawca za mało płaci i dając bony próbuje to w części zrekompensować. Nadmienić należy ,że paczki i bony to są całoroczne składki pracowników a nie darowizna zakładu. Oczywiście w styczniu będzie odprowadzony podatek-tak na marginesie ))

Jaco

Jakiej kwoty są bony?

@dotyk motyla ))

A czy poza Świątecznymi bonami dla pracowników firmy Id Logistic przewidziane są jakieś inne dodatki, np. premie pieniężne. Pytanie moje tyczy się premii przyznawanych w okresie świątecznym, jak i w przeciągu całego roku. Na jakie dodatkowe wynagrodzenie w ramach benefitów można liczyć w tej firmie?

MP
@dotyk motyla ))

Opinia wyssana z palca. Pracodawca co roku na święta daje płatnicze karty podarunkowe ENDENRED . Wysokość kwoty jest uzależniona od dochodu i może to być nawet kwota do 650 zł. Można nimi płacić w każdym sklepie.Taka forma podarunku jest w ID LOGISTIC W BYDGOSZCZY.

Maja

@Lewy, napisałeś jaki jest socjal, wynagrodzenie plus premia. Możesz jeszcze powiedzieć według jakich kryteriów przyznawana jest premia? Można liczyć na benefity pozapłacowe? Jaka jest atmosfera i relacje z przełożonymi?

adam

jak wahają sie zarobki w firmie jako magazynier oraz jest jakis pakiet socjalny ?

Lewy
@adam

Magazynier ma 2300 brutto + ewentualna premia max 800 za wydajność ale na maxa trzeba naprawdę napier... :) no i plus godziny nocne . Socjał dostajesz tylko na święta zależy od dochodu na 1 członka rodziny, możesz dostać od 100 do 450 zł. Praca na 3 zmiany, weekendy robocze no i święta jak jest dużo pracy a zazwyczaj jest , tak pokrótce bym powiedział :)

adam
@Lewy

to szału nie ma. A jak to się ma w biurze ?

@adam

na reke dostaniesz max 1700

Koń

Cała administracja pracuje w systemie 4 brygadowym,a to dlatego ,że wszyscy są zarżnięci robotą na czele z paszczurem i z dyrektorem.Zmiany były konieczne,żeby robota szła.

maniek
@Koń

jakie sa zarobki w biurze ? jest jakis socjal ?

maniek

jakie są zarobki w biurze? praca jest w systemie 4 brygadowym ?

dotyk motyla ))

Nad tym magazynem nawet ptaki się nie zatrzymują bo nie ma na kogo n-a-s-r-a-ć

Igor

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników. Jak się komuś chce pracować to będzie mu dobrze!

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic