Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

Ada

Istny (usunięte przez administratora) ciągłe steaszenie ludzi różnymi sposobami ostrzeżenia w postaci karteczek że nie wyrobiłes normy i naraziłeś zakład na straty finansowe, ciągłe apsurdy z któeych naprawde chce mi się śmiać, mój liddero jest jakby jakiś zasteaszony ciągle lata pogania nas dosłownie do roboty, panuje tam jeden wielki rozpizdziec, wczoraj zaczynając nocke zostaliśmy poinformowani o tym że w sobote przychodzimy na trzecią zmiane 'na nadgodziny' jeżeli ktoś nie przyjdzie dostaje enke..dziwne.

taki jeden

Już jesteś niewolnikiem za te pieniądze co robisz ;) i chodzenie do tolety kiedy tylko zechcesz nie czyni cie w żaden sposób wolnym jeśli nie odpowiada praca zawsze możesz ją zmienić na bardziej płatną ;) wtedy będziesz mógł z pełną świadomością mówić od wolności ale wobec id ;) nadmieniam że już tam nie pracuje :)

ccc

Jak czytam te wypowiedzi to mi się niedobrze robi.Mówicie o podwyżkach a kto wam je da.Dyrektorek pewnie niedługo wyleci choćby dlatego że powstały związki zawodowe "No i już menagery nie musicie liza (usunięte przez administratora) dyrowi.A jeśli chodzi o zakazy związane z wychodzeniem do toalety mam na to wyje.....,chodze kiedy mam taką potrzebe.za te pieniądze nie będe niewolnikiem.

taka

DAJCIE NAM GODNIE ZAROBIĆ ZA TAK CIĘŻKA PRACE! LIDERZY I PRZYDUPASY ASYSTENCI TYLKO URZĄDZAJĄ SOBIE SPACERY ZŁAPALI W KIESZENI LUDZIE JAK TO WYGLĄDA KIM ONI SA? A ZWIĄZKI CO NAM DADZĄ KIEDY NAM POLEPSZA? DAJCIE NAM ZAROBIĆ DYREKTOR TO JEST KŁAMCĄ I OSZUSTEM !!!!

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
xcbto

To co to za związki co ludzimi nie będą? Co tylko swoich przydupasow będą bronić a resztę co do zwolnienia bo nnie da się ich obronić przed zwolnieniem?

Dry

AMEN

xxx

Nie lepiej wierzyc nowemu dyrkowi i myslec ze da podwyżkę 500 zl ludzie obudźcie sie jak nie wykorzystamy teraz tego to juz nigdy w tej firmie nie będzie lepiej

Rozbawiony
@xxx

Xxx skoro tak namawiasz napisz co dadzą Ci związki? To bardzo ciekawe bo albo jesteś jednym z pomysłodawców i chcesz ochronić swoją dupę pod płaszczykiem związków zawodowych, albo brak ci tak naprawdę podstawowej wiedzy co to są związki i co są w stanie załatwić ! Bo napewno nie podwyżkę !!! Brzuch mnie boli ze śmiechu ! miałem kiedyś doświadczenie z tym tworem i z całym szacunkiem to jest dupochron dla garstki ludzi których i tak w świetle prawa mozna sie łatwo pozbyć . Pozdrawiam naiwnych :)

racja

racja od związków nie dostaniecie dosłownie nic poza paczka na swieta i biletami do kina to tylko mydlenie oczu ludzie ogarnijcie sie

xcx

jak jest z talonami na święta ?

Śmiech

normalnie nie jestem w stanie uwierzyć w to co czytam !!! Wy myślicie ze związki Wam pomogą ? W czym ? Zwiększą wam pensje ? To chyba żart . Jeszcze będziecie musieli płacić składki na waszych przedstawicieli :) Pozdrawiam osoby ktore to wymyśliły. Są cwane ...Dla ludzi nic sie nie zmieni

xxx. ...

Tak tylko do kogo mamy iść z problemem wypłat i premi kto decyduje o premi bo tu jest ruletka ten co mało robi dostaje premie a ten co zasłużył to ma gola wypłatę to są zlodzieje to nadaje się do telewizji tvn. co teraz zrobią Związki zawodowe niech nam pomogą to chętnie się zapisze.

ściema

Te 8% lub 50zł to plotka którą dyrektor pewnie puścił w obieg przez jakiegoś pracownika, żeby później biedni pracownicy "cieszyli" się jak dostaną 100 zł podwyżki(płaca minimalna jest już prawie jak na magazynie). Większość na pewno taka podwyżka i tak załamie i nie sprawi że będzie się nam żyło lepiej za 1400 na rękę. Absolutne minimum to 250 zł brutto. Wtedy będzie te 1500 zł na rękę (z resztą co to jest). Podwyżka poniżej 200 zł na pewno nie sprawi, że zniknie tak wielka rotacja ludzi. Przychodzą co jakiś czas różne elementy dewastujące toalety, szatnie, kradnące czy wyjadające towar. A później pretensje dyra do pracowników za całe zło. Chcecie zatrzymać dłużej pracujących to zacznijcie lepiej płacić, a nie odwracajcie kota ogonem mówiąc chociażby o jednym wyjściu do toalety. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. To jest uderzenie poniżej pasa. Lepiej załatwiać się w toalecie niż na hali, może jeszcze przy biurze (nikt nie zabronił przecież).

pracownik cross

Zapisujcie się do związków, im nas będzie więcej tym lepiej dla nas, a dla firmy i dyrektorka gorzej. Trzeba coś w końcu zmienić, jak można ludziom na święta dać po 130/200zł premii? Zero podziękowania ze strony kierownictwa/managera czy dyrektora za cały rok pracy, zero jakiegokolwiek zrozumienia, że ktoś może sam żywi rodzinę, a jak tu wyżywić za 1800zł brutto? Nie wspomnę o wymyślnych głupotach w stylu jednorazowego wyjścia do ubikacji czy zgłaszanie liderom chęci wyjścia do toalety. Ludzie, nie jesteśmy w szkole czy przedszkolu. Nie mamy po 100tyś bazaru, czy produkcji taśmowej żeby jedno wyjście do toalety więcej coś zaszkodziło. Bardzo dobrze, że w końcu ktoś za ich plecami zdecydował się założyć związki, skończy się przynajmniej wyrzucanie pracowników za nic. Dlaczego dyrektor chodząc po magazynie nie zapyta ludzi czy coś jest nie tak, czy coś trzeba zmienić? Jest u nas dwa miesiące, a nie zrobił nic prócz zwolnienia kilku osób. Jeszcze te marne podwyżki do max 8% (lub 50zł, dwie różne wersje) za tak ciężką robotę na produkcji, ciekawe ile by wytrzymał rzucając soki bądź colę przez 8h. Mam nadzieję że śledzi Pan forum, chociaż pewnie nic to nie da do zrozumienia.

tom2417

Nie jestem za związkami zawodowymi,ale w tym przypadku akurat nawet się cieszę że powstają-przecież ten obóz wkońcu należy zamienić na normalne miejsce pracy!!wiem też że skargi na ID już od dawna dochodzą do PIP-ów...wszystko jest winne karierowickie podejście kierowników do sytuacji i dlatego każą traktować ludzi jak szmaty!!a tak wogóle kto się zgadzał na jedno szczanie w ciągu dniówki??niech ten (usunięte przez administratora) mózg który to wymyślił poda to na piśmie OFICJALNIE!! z podpisem czytelnym!!Dużo jeszcze pracy przed związkami!!ale uważam że wszystko można normalnie powolnymi krokami unormować!!więc powodzenia!!

gagatek

Panie i Panowie dość już narzekania i wylewania żali na forum, jeżeli chchecie coś zmienić i godnie tu pracować to musimy tworzyć jedność a taką możliwość daję tylko wstąpienie do związku zawodowego który zaczyna u nas funkcjonować. Zacznijmy zmieniać swoją przyszłość!

rondo

Ja nie wiem czy ten drogi nam coś polepszy ludzie są załamania co tu po roku pracy zarabiają 1400zl a ciekawe ile biorą co tu dłużej pracują?

taki...

I jak tu żyć za tyle co dyrektor na to?

xxx. ..

Tak to jest prawda ten menadżer z cross a też jet kawał chuja a dyrektor obiecywał ciekawe ile on dostanie na święta czy by ważył ciul za 1400zl

xcb

Nowy dyrektor to z niego jest kawał chu ja skorzysta niech sam żyje za 1400zl ciekawe na co chujowi starczy?

???

Związki zawodowe w IDL-u? WOW! Nie robie juz tam ale jestem pod wrazeniem. Opowiedzcie cos na ten temat

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic