Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

xyz

W przeciwieństwie do ciebie administracja w szczególności na stoku i crosie robi dobra robotę !!!

fffff

Administracja do roboty wy też musicie udawać ze robicie za co się dostaje kase ? Za trzymanie ręce w kieszeni i spacerki sobie urządzać!!!

ggg

Wstyd się komuś przyznać ile sie dostało podwyżki jak się tu długo pracuje i musi sie zaliczać do pracujących rok WSTYD WSTYD ZBYCHU !!!! ALE POKAZAŁEŚ RZĄDY ZA TO CI PRZEDLUZYLI UMOWĘ? A JAK TAM ZWIĄZKI ZAWODOWE DYREKTOR NIE PRZERAZILY? ???

www

Co to jest to jego 7 0 zł ciekawe ile ty Zbychu dyrektor dostałeś? Na ile by ci starczyło? Ciekawe czemu w Krakowie pracy dla Ciebie nie ma? Brak podwyżek czy tak pracujesz by tylko nekac pracowników WSTYD!!!!

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
bolo - kolo

Widzę , że mamy fajnego dyrektora. Nie liczyłem na podwyżkę a tu ładna kasa mi wpadła. W innych firmach tak nie ma !!! Teraz Wszyscy musimy mu podziękować i wziąć się wreszcie do roboty. Dotyczy to także administracji!!!

wysyłka

gdybym wiedział że masz próbną umowe to namówiłbym chłopaków do mniejszej wydajnosci zeby ci umowy nie przedłużyli !

Dyrektor

Witam moich pracowników. Przeszło dwa miesiące temu mieliśmy zebranie i słowa dotrzymałem. Miała być podwyżka i jest. Wprawdzie z pierwszego zebrania wynikało że podwyżka będzie dla wszystkich jeżeli skończą się wyjedzenia, poprawi się paletyzacja, na drugim zebraniu mówiłem że podwyżki będą dla najlepszych (czyli wszyscy mają dobrze układać towar na paletach, nie wyjadać towaru żeby inni mogli lepiej zarobić), a na ostatnim mówiłem o podwyżkach dla pracowników z rocznym stażem pod ID. Trochę was wprowadziłem w błąd ale mam nadzieje że mi wybaczycie. Tak jak obiecałem podwyżka jest odczuwalna. Nikt mi nie powie, że nie da się zauważyć 70 złotych więcej na koncie. Obiecałem wam też że w zamian będę w styczniu dokładnie monitorował waszą wydajność, dotyczy to także pracowników którzy nie mieli tyle szczęścia i będą póki co dalej pracować za 1800 ( na początku przyszłego roku także im podniosę płace). Jak się nie podoba to się pożegnamy i pracujcie sobie za minimalną krajową która wynosi 1750. Mimo wszystko mam nadzieję że jesteście ze mnie zadowoleni. Dzięki waszej ciężkiej pracy przedłużyli mi moją 3 miesięczną próbną umowę dlatego na razie jestem zadowolony z naszej współpracy. Chciałem wam życzyć wszystkiego najlepszego w tym nowym roku.

@Dyrektor

Nowy Pan Dyrektor na zebraniu w Listopadzie stwierdził i poinformował cały zakład, że zorientuje się w płacach na innych magazynach w okręgu Śląska i Zagłębia i wyciągnie średnia i da podwyżki. a Tu nastąpiło rzecz cudowna tylko podwyżki dla ludzi, którzy pracują od ponad 1 roku i to w kwocie 100zł brutto! Panie Dyrektorze z buzi zrobił Pan cholewę!!! 100zł to średnia innych zakładów? W RABEN magazynier ma 2000-2500zł brutto, Biedronka 2200-2500zł brutto, ND Logistics 2100-2400zł brutto! to daje Panu średnią w wysokości 100zł? Czy Pan Dyrektor wie ile wynosi najniższa płaca krajowa w Polsce z dniem 01.01.2015r? Jest ona w wysokości 1750zł brutto, czyli kasjerki mają od nas o 50zł mniej a siedzą tylko na kasie a my zapierniczamy z kilogramami i to przez 8godzin w 7 dni tygodniu! To jest śmieszne!!! Po prostu żal mi Pana Dyrektora. Pozdrawiam

bibbhbjhb

ale dostalisie tej podwyżki 70zeta na lebka zenada rubta zaz wam garby wyrosną a bilu się smieje z was i jeszcze bieze Ukrainki do samochodu ciekawe dlaczego bo mieszka ze starymi i chce se po....yc no cuz takie zycie a co maja mu nie dac pupy

Byku
@bibbhbjhb

Ludzie czy was naprawde zadawala 1900 brutto!!!! Czy wy wiecie ile ton dziennie na Stocku przerzucacie?! Chyba nie. Pracowałem na Stocku u Michała i Łukasza i wiem doskonale jak cięźka jest to praca. Dzień w dzień ta sama charówa. I ciągle im mało ale kasa jaką płaca ludziom pewnie ich zdaniem duża . Z tego magazyny wychodzi na hipermarkety że masakra więc obroty są też duże. Pewnie tak duże jak rotacja pracowników w tym magazynie ale wcale mnie to nie dziwi. Gonią ludzi bo norma bo ciagle mało i mało a jak nie wyrabiasz normy to wylatujesz i przychodza nastepni i następni .

tadek

mam nadzieję że podniosą chociaż na 1850 brutto jak dadzą 1900 brutto to już będę szczęśliwy :)

tadek

aha i bony :D objecane !!!!!! :D nasze bardzo ogarniete kierwonictwo napewno nie dopusci do tego aby nas oszukali :D więc nic się nie martwcie :D

Podwyżki :D

Ada

Ciąg dalszy nowość wprowadzenie dzwonków oznajmujących rozpoczęcie i zakończenie przerwy, co jeszcze nowego nas czeka? ;)

tadek

wyżej ustawiony :D nie wiem jak to traktować poważnie czy śmiechem :D toż to błazenada nie umiem ich traktować poważnie :D

ktosik

weekendy raczej do dogadania z managerem bądź liderami. zastanawia mnie tylko jedno, kiedy te p.e.dałki mają nam zamiar dać grafiki skoro jutro już 29, pewnie dadzą ostatniego, w sylwestra, chora firma. czemu nie dajecie 7 dni wcześniej? wypowiedzcie się bo raczej niejeden wyżej ustawiony czyta to forum.

zainteresowana

Jeżeli zatrudniłaby mnie firma zewnętrzna to po jakim czasie dostałabym się pod firmę? W każdy weekend trzeba przyjść do pracy? (pytam bo jestem studentką, a nie, że nie chcę mi się przychodzić w weekendy).

tadek

1850? a nie przypadkiem 1800?

zainteresowana

Mógłby mi ktoś coś powiedzieć o pracy w IDlogistics? Jaką pracę wykonują tam kobiety? Cięzko jest się tutaj dostać? Jakie są zarobki? Jaka umowa?

izka
@zainteresowana

Praca jak praca wiadomo jak jest na magazynach raczej trzeba (usunięte przez administratora) Praca w weekendy, święta itd. Zatrudniają wszystkich więc raczej nie ma problemu z przyjęciem, jak zatrudnią Cię przez firmę to dostajesz umowę o pracę 1850brutto i okres próbny jakoś 1miesiąc póżniej daja chyba umowe na 2 lata, a przez agencje to raczej umowa zlecenie i stawka godzinowa. Dla kobiety najlepsza praca to chyba przyjęcia, ewentualnie picker cross, na stocku kobiety mają cieżko na freshu nie wiem jak jest to sie nie wypowiadam. Także twoja decyzja, ilu ludzi tyle opinii lepszych i gorszych.

DZOLO

WIGILIA super, widać że firma na wysokim poziomie francja elegancja, widac bardzo duzy szacunek do pracownikow, przemuwienie dyrektora no niczym baraka obamy pełna profeska nie było niepotrzebnych gestów rękoma widać że nad przemówieniem pracował cały sztab ludzi, ogółnie lubie takie pracownicze wigilie wzmacnia to załogę aby norma na crosie to był pikuś dla całej załogi, a to co ponad norme to oczywiście pomagamy firmie w jej wspaniałej pozycji na rynku na którym jest liderem jeśli chodzi o szacunek do pracowników i dbanie o ich zarobki, trzeba przyznać ze zaplecze finasowe ma ogromne wypłaty rozrywają konta pracowników , gdzie było by lepiej niż w ID LOGISTIC

sscsxaxaxz

a co powiecie o tej wigilii na crossie zenada prawda i ta przemowa deryktoraa dno

zainteresowana

Mógłby mi ktoś coś powiedzieć o pracy w IDlogistics? Jaką pracę wykonują tam kobiety? Cięzko jest się tutaj dostać? Jakie są zarobki? Jak umowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042