Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

steru

Wyczuwam chyba sarkazm ...pytam poważnie bo taki znajomy robi na freszu i mówi ze jest ok ale chciałem usłyszeć inne opinie

dziadek bez tv

przełożeni są ok smiało zatrudniaj sie w ID kadra zarządzająca to mgr wiec nie ma tutaj lipy kazdy jest po studiach pełna profeska , nie bedziesz żalowac , na rozmowie o prace powołaj sie na DZOLA to jest figura w id ma wielkie układy z władzą

steru

A jak tam przełożeni w id ? Słyszałem ze ok pytam bo zastanawiam się nad zatrudnieniem sie w id

smycze dziada

wszystko produkuje wory,mięso,nabiał :D i się wcale nie chwale

Byku
@smycze dziada

A to ty na freshu robisz. Jesteś rolnikiem, rzeźnikiem, mleczarzem i masarzem. Zapodaj dobrą polędwice na tatar.

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
DZOLO

ty zaczapkowany dziadu oddaj smycze

koles

kiedyś były foliarki na freszu ale zrezygnowano z nich

rokszyce idl

Wspolczuje wam z tym wyjściem do WC . U nas na szczęście nie ma takiego rygoru.

Powalilo was ludzi. Pier tam szybciej dostanie garba lub powaznych uszkodzen stawów skokowych kolanowych i skrzywienia odcinka regoslupa od L3 do L5. ja wlasnie siedze na zwolnieniu na kregoslup i juz mi lekarze mowia ze grozi mi wuzek. a jak byla jakas baba z kontroli dlaczego mam L4 to byla zdziwiona, ze mamy 1800zl brutto i ze nie ma elektrycznych foliarek aby foliowaly same platey. takze byla w szoku gdzie sprzet jest dosc stary baterie do (usunięte przez administratora) wois sie zacina, czy wozki widlowe rozkletane

robie na produkcji :)

Byku
@smycze dziada

Na produkcji, a co produkujesz? Pochwal się

byku

Pewnie jak robisz jako sztaplarz to się nie narobisz tak jak piker który rzuca kartonami na palete.

smycze dziada

Ja jestem dumny z zarobków i nawet nie wstydze się mówić o tym gdzie pracuje :D każdy mi zazdrości i nie chce zmieniać pracy

taki sobie

Zmiany tu nigdy nie będzie bez wpsólnej i konsekwentnej stanowczości całej załogi w stosunku do kadry :) wniosek nadal narzekajcie jeśli nie chcecie nic tu zmieniać :) powodzenia

anonimowy ktos

Bawia mnie odrobine te wizyty ochrony na magazynie pt. "prosze wyjac wszystko z kieszeni". Jestem ciekaw kto jest takim idota zeby za jakiegos batonika czy paczke cukierkow (bo co innego z palety zmiesci sie do kieszeneni?)tracic robote, jaka by ona nie byla.

były
@anonimowy ktos

Podczas mojej 3 letniej pracy w ID kilka osób wyleciało właśnie za próbę kradzieży pierdół.Dwóch za maszynki jednorazowe do golenia,jeden za rakietkę do gry piłeczką na rzepy itp.

spokojnie nadejdzie ten czas jak starjk nastapi mamy kurna tylko 50zl brutto czyli jakies 26zl wiecej niz asjerki w sklepie smieszne Panie Dyrektorze

fresh menel

Czytam czytam i łapy opadają. Strajk? Paraliż magazynu spowodowany niezadowoleniem załogi? O tak było by ciekawie. Konsekwencje? Jakieś zmiany po? No tak. Obsada z innych magazynów plus zwiększona ekipa z ukrainy i wspomnienie o tych którzy coś chcieli zmienić lecz im nie wyszło. Dyrektor z całym swoim doświadczeniem zawodowym pokazał nam marchewkę z obietnicą podwyżek które i tak miały być. A wymogi postawić musiał. Bo gdyby nie udało mu się podnieś standardów magazynu to centrala podziękowała by mu w trybie szybkim i pewnie kończącym się bólem du.. Więc ponownie wykazaliśmy się naiwnością i wiarą na zmiany których nie będzie.

smycze dziada

Ale by się posrali i głowy by sie posypały gdyby ludzie się zsolidaryzowali w tej śmiesznej firmie i nie pracowali strajk :D za te zarobki które tu mamy myślę że utrata pracy nie byłaby wielką stratą szukać nowej nie musielibyśmy długo :D ale jak by było zabawnie polecam !!!!!!!!! :D

DZOLO

tzeba zabrac te smycze dziadowi !!!!!!!!!!

franek kimono

PRACOWNIK a właśnie że ucichły związki zawodowe ja też znam się na zakładaniu związków i dyrekcja się ze mną spotykała :D a siedziałem z założonymi rękami :D choć ciężko pracowałem :D

endriu

szok co wy tu piszecie ja tam pracowałem w latach 2009-2011 przez worka mieliśmy 13 zł brutto potem przez id 1800 mieli pikerzy.Ja na dry jezdziłem premie jak ktoś zasuwał od 500 do góry setki nadgodziny i bonusy ..........i po tylu latach jest dalej dla pikera 1800???szok masakra

spokojnie zwiazki zawodowe dzialaja preznie. juz czekaja na zestawienia roczne na co poszly i ile poszlo pieniedzy z funduszu swiadczen socjalnych czyli naszych pieniedzy. niestety chcas sie tez spotkac na rozmowe z dyrekcja ktora jkos sie boi lub waha aby sie spotkac.

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic