Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

Przemo

Witam jakie jest teraz wynagrodzenie dla magazynierów w zeszłym roku było 3200 brutto a ile jest teraz?

Gruby

Te dodatek na święta to śmiech na sali nawet kozy nie można za to kupić. Dyrektorek powinien zamówić tira z kebabami i na zapisy to byłbym chętny na takie coś . Ja muszę jeść kebaby bo receptory w mózgu się domagają jak nie zjem to jestem nerwowy.

Najgorsza praca

(usunięte przez administratora) dla ludzi bez szacunku do samego siebie i honoru. Pracowałem tam ludzie okropni na stołówce niektórzy jedli rutinoscorbin żeby czasem nie być chorym bo zaraz straszą zwolnieniem. Ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) . Raz kierownik do mnie przyszedł 5 minut przed końcem zmiany że zostaje nadgodziny do 2 w nocy. Już byłem wypisany tylko miałem się podpisać . Oficjalnie mu powiedziałem że mnie już tutaj nie zobaczy hah i na L4 sobie poszedłem na parę miesięcy .

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Id Logistic? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Rick

Cześć. Nie wiem jak to wygląda obecnie ale gdy ja tam pracowałem w 2013 roku nadgodziny były na okrągło. Co zmianę przychodzili liderzy i marudzili aby zostać dłużej tak 2-3-4 godziny lub przyjść przed zmianą też parę godzin wcześniej. Bardzo często ludzie musieli się tłumaczyć co robią w dzień wolny. Jeśli pracownicy nie chcieli przyjść do pracy lider mógł zmienić ci grafik i chociaż miałeś wolne to pod koniec zmiany dowiedziałeś się że wolnego już nie masz i jutro masz się stawić do pracy. Pamiętam że kiedyś była zmiana trwająca nie 8 godzin tylko 12 godzin. Jak ktoś chciał i oczywiście dał radę mógł pracować cały miesiąc. Nadgodziny były płacone na koniec kwartału ale nie wiem dlaczego tylko agencja pracy Intenporis płaciła podwójnie. Pozostałe agencje płaciły jak za zwykłą stawkę godzinową, która wynosiła tylko 8 zł. Firma ludzi zatrudniała wtedy przez 5 różnych agencji pracy. Obecnie nie wiem jak to wygląda. Z tego co czytałem nadgodzin nie ma dla Polaków są dla Ukraińców.

Julia
@Rick

No ale teraz to prawie wszędzie są zmiany po 12 h. Co ty się dziwisz. A płacili za to chociaż dobrze?

@Julia

Wtedy były 4 brygady a praca była po 8 godzin. Te 12 godzin wynikało z 8 godzin pracy plus 4 godziny dodatkowe. Jak wiadomo więcej niż 12 godzin pracować nie wolno. A jeśli chodzi o płace jako pracownik agencji pracy Intenporis miałem stawkę 1 0,5 0. Wcześniej była 13,00 zł na godzinę ale Id obniżyło stawkę. Tak się dowiedziałem od starszych pracowników. Wypłaty były kiepskie niewiele ponad tysiąc trzysta złotych Pracownicy bezpośrednio zatrudnieni pod Firmę mieli najniższą krajową plus nocki. Ogólnie nie warto tam pracować. Bardzo ciężka praca fizyczna. Przerzucanie towaru tak kilka ton dziennie no i ta norma 1200 sztuk. Ponoć wcześniej norma wynosiła 900 ale Id ja podniosło. Taki wspaniały pracodawca obniżyć stawkę podnieść normy. No i umowy o pracę czyli śmieciówka max 2 tygodnie może przedłużą a może i nie.

@Rick

To faktycznie warunki pracy nie za dobre. Szczególnie ta obniżona stawka. Wspomniałeś, że 4 godziny z tych 12 są dodatkowe. Firma traktuje je jak nadgodziny i płaci wtedy wyższą stawkę, czy nie?

Emkas
@Piotr

Nie. To normalnie płatne godziny.

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Gruby

Ja mam już wywalone na to wszystko.Podwyżek nie ma to i roboty nie ma są za to kebaby i spanie

Zofia
@Gruby

Hej, czy mogę dowiedzieć się od Ciebie czegoś na temat tych podwyżek? Możliwe są?

@Zofia

Jaka pensja o czym ty piszesz ta pensja to śmiech na sali nawet mnie nie stać żeby powdoopiać porządnie kebaby ,a musze to jesc bo jestem nałogowcem ,ja mówie dyrektorek powinien byc wywieziony na taczce z tego magazynu to tez na nockach spanie i granie na telefonie

Gruby

Nowy dyrektorek to nowy słup który kapuche pobiera co miesiąc a prace jego można porównać do manekina w sklepie.

Komiu

Zmiany zmiany zmiany , jednego strupa się pozbyli następny przyszedł ale czy to coś zmieni się na lepsze w firmie ? Zobaczymy

muzgi

do biura bez znajomości i to czasami tych intymnych nie ma żadnej szansy awansować albo dostać się z rynku pracy

Jerry
@muzgi

Czarna daje liderowi i mechanikom. Ma swoje potzreby. Jak nie da to chociaż zabawi kosmatymi myślami. Takie zdarzają się w naturze chyba 1 na 1000 lub 1 na 10 000.

Joo
@Jerry

Już nie daje. Znalazła stałego partnera. Każdy miał wyrobiony stereotyp o Ukrainkach. Przychodzą do zakładu a tu szok. Ukrainki takie porządne, tylko praca w głowie. Mało tego Polka nas skompromitowała swoją swawolą

Urszula
@Joo

Naprawdę, publiczne forum dotyczące pracodawcy nie jest miejscem na tego typu komentarze. Starajmy się pisać w sposób konstruktywny i rzeczowy po prostu o pracy w danym miejscu, OK? Zupełnie inaczej się to wtedy czyta. Czy na forum jest ktoś, kto pracuje obecnie w Id Logistic i chciałby podzielić się swoją rzeczową opinią na temat tego pracodawcy?

Gra

Pracuje P Anna K.

?

@muzgi to tylko po znajomości do biura?

Powie mi ktoś coś więcej na temat brygadzistow w firmie ID? w Będzinie lagiszy? Będę zaczynać tam pracę i podobno dzielą do brygad.. Na co mam się nastawić psychicznie lub fizycznie, ktoś jakieś opinie???

Jacuś

Kiedy będą podwyżki ? wszystko drożeje a moja praca nie jest doceniana dyrektor powinien zadbać o pracowników a nie tylko o siebie.

@Jacuś

Jak zacznie brakować pracowników to będą kusić coraz większymi pensjami

Jerry

Firma super. Ludzie super. Tylko pensje za małe, dlatego od groma Ukraińców. Dyrektor bardzo pozytywnie nastawiony do pracowników. A to jest najważniejsze. Może kiedyś rząd ograniczy wizy dla Ukraińców to pensje drgną do góry

Dotyk motyla

Kamilu, Z treści Twojego wpisu wynika ,że negatywnie oceniasz IDL magazyn ale z drugiej strony nikt Ci tam nie każe pracować. Pracy jest od groma na rynku wystarczy złożyć CV chyba ,że w dalszym ciągu chcesz pracować w magazynie w którym prymityw pogania prymitywem.

Kamil

Marne pieniądze, brak szacunku dla ludzi brak czasu dla rodziny

Oby

Rekrutacja w Id logistic Będzin to jakaś wielka porażka traktowanie ludzi jak śmieci. Byłem na rozmowie miałem dostać odpowiedź za 3 dni i do dzisiaj nie dostałem. W dzisiejszych czasach rekruter zawsze podziekuje za rekrutację, ale nie tutaj. Zresztą kto w dzisiejszych czasach chce zarządzać Ukraińcami no chyba że za 4000-4500 na rękę.

Maniek

Id logistics od pierwszego marca rusza w Teresinie. Zaczynam tam pracę. Powiedzcie mi cy to dobra praca i ile zarobie.

@Maniek

Jeśli lubisz streczowanie ręczne i bieganie dookoła ciasnych palet bo Firma biedna i nie stać jej na streczownicę. Jeżeli lubisz przerzucać towar z palety na paletę tak około klika ton dziennie bo norma to 1200 sztuk na dniówkę. A to wszystko za najniższą krajową plus nocki to jest to praca dla ciebie. Zapraszamy.

Maniek
@Rick

W Tesco w teresinie streczowalem ręcznie przez 15 lat i nie umarłem. Norma w id logistic mszczonów jest 1800 kartonów. W id logistic Teresin dostałem 3200 brutto i do tysiąca brutto premii. Wiem że taką premie dostanę nie wcześniej jak po trzech lub czterech miesiącach. Są tam przede wszystkim, wszystkim kosmetyki więc się nie podzwigam. Okaże się jak będzie.

@Maniek

Gdy ja tam pracowałem norma wynosiła 1200 sztuk na dniówkę i normę tę wypracowywało około 10 % zatrudnionych tam ludzi. Teraz normę Firma podniosła do 1800 sztuk. Niezłe. Życzę zatem kolego samych sukcesów i powodzenia w nowym miejscu pracy tylko nie bądź zaskoczony jak pewnego dnia agencja pracy zadzwoni do ciebie i poinformuje cię że umowa o pracę nie będzie przedłużona bo jesteś nie efektywny. Zatem jeszcze raz życzę powodzenia.

Pan T

Byłem niedawno na rozmowie o prace. Kierownik magazynu na moją odpowiedź co do zarobków skrzywił się i stwierdził że : a) magazynierzy/pikerzy patrz ci najniżej w ich hierarchi 3100 brutto plus do 1000 brutto za wyrobienie norm produktywnosci Nie raczył odpowiedzieć o konkretnie jakie to normy. b) pracownik administracji magazynowej 3400 brutto plus 350 za wyrobienie norm c) operator wózka widłowego wysokiego składu 3400 brutto plus do 500 zł brutto premi za produktywność W każdym przypadku niby pierwsza umowa na rok. Praca na trzy zmiany : 6:00-14:00, 14-22, 22-6. Tydzień pracy zaczyna się w niedzielę o 22 a kończą w sobotę o 22. Na moją odpowiedź że niechce pracować w tym dziale magazynu gdzie jest do 2 stopni Celsjusza tylko się skrzywił niezadowolony i zapisał sobie to z wykrzyknikiem. Moje pytanie czy w ta podstawę wliczają np dodatek za pracę w nocy? Co to są te premie za produktywność i jakie są przedziały? Czy ciężko je wyrobić?

Urszula
@Pan T

Przejrzyj sobie wcześniejsze komentarze. Norma w Id Logistic to 1200 sztuk na dniówkę. Ktoś też pisał, że jest najniższa krajowa + nocki. Więc wygląda na to, że te stawki, które Ci podali są już z dodatkami.

Jacuś

Awans jest możliwy ale trzeba mieć znajomości np. ciotke albo wujka. Bez znajomości musisz tyrać a ja chodze do pracy jak zwykły matołek brakuje mi tylko tornistra na plecach.W pracy siedzę wywalone mam na wszystko za mnie robią inni.

Beta

jakie są proporcje w tej firmie, Ukraińcy/Polacy?

Jaco
@Beta

Ukr 90% pl 10%

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic