pipelife

Opinie o pipelife

anonim 2009-03-24 13:45:55
praca w milym zespole
pracownik pipe life 2010-05-11 22:27:50
tak w miłym zespole, umowa przez firmę pośredniczącą Start people za 8,70 brutto. ogólnie nie polecam.
Zorro 2012-02-06 15:04:27
Praca tragedia , najlepiej być ładną blondynka bez mózgu
pipe lipe 2013-08-10 16:30:54
tam jest jak w [usunięte przez moderatora] wymagania ogromne a pieniadze slabe dosc ze masz swoja robote to dojdzie [usunięte przez moderatora] kierownik i kaze ci jeszcze sprzatac plac nie masz chwili odpoczynku nawet na jedzenie biora bez doswiadczenia a potem dra jape ze nie umiesz maszyn se ustawic jednym slowem [usunięte przez moderatora] dziadostwa i nic wiecej osobiscie nie polecam
2013-08-21 18:54:23
To znaczy tyle, że w ciągu miesiąca harówki, w tym 12 godzin w niedziele, zarobiłem 1400zł w tym 100zł premii.
2013-08-27 19:02:21
po 8 godz w niedziele 12 daja nadgodziny ale nie wiem jak placa bo roznie mowili masz 9zl bruto powiem ci ze jak tam porobisz to ci sie odechce nadgodzin;]
henry 2014-03-12 21:21:14
Składy Fabryczne Pipelife szukają obecnie do pracy przedstawicieli, ale te zarobki wyżej trochę mnie zniechęciły, to na stanowisku PH?
oiler 2014-07-22 01:37:35
Uwazam ze Tam sa lamane nie tylko prawa pracownicze ale i czlowieka.robota(bo to nie praca) w znoju ,pocie i niema czasu sie nawet napic..nawet ukrajincy tam nie wytrzymywali bo sie nieda.57 topni c.gorac nie ludzki .niema przerwy wogole zadnej ,szatni ani nic.podobno 10.50 na godzine. nie doczekalem tej chwili wyplaty i nie zaluje.pracowalem ciezko w zyciu ale tam to przesada to nie tylko moje zdanie.dla tego nonstop potrzebuja pracownikow.odradzam szczerze!!!
bizz 2014-08-17 15:11:31
Bzdury kolego piszesz, pracowałem to wiem, ukrainców nigdy tam nie było, a płaca taka jak i praca. jest ciężko ale do wytrzymania, temperatury wysokie, ale pensja na czas, zawsze się można dogadać, zamienić wziąć wolne itd. nie polecam pracy dla ludzi nie lubiących pracy fizycznej ale dla innych jest ok. Ja nie pracuje bo znalazłem lepiej płatną, ale złego słowa o firmie nie powiem
SZKODA GADAĆ 2014-10-25 22:55:20
buhahahaha! ta firma to dno nic tu nie ma ani na czas, ani na bank, jest to jest nie ma to nie ma ,a w dodatku brak podstawowych produktów typu rękawiczki ,folia, nożyki ,nie wspomnę już o wodzie mineralnej która się należy,a zarobki.... Śmiech na sali albo jak kto woli Wieś Tańczy I Śpiewa,a ci co mówią inaczej to jakieś pociotki dyrektora... kto pracował ten wie. OMIJAĆ Z DALEKA TEN ZABÓR AUSTRYJACKI. Inwigilacja,donoszenie, (usunięte przez administratora)e drugiego to tutaj chleb powszedni, jak lubicie taki hardcor to pozdrawiam :-)
dren 2015-02-24 02:41:21
Pipelife poszukuje obecnie do pracy Przedstawiciela Handlowego od którego wymagają zdolności handlowych, doświadczenia w sprzedaży, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, silnej motywacji w dążeniu do założonego celu, prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej podjęcia. Także chętni? :)
krzych 2015-03-31 09:17:20
a jakie zarobki maja przedstawiciele i jak sie pracuje na tym stanowisku w tej firmie?
janosik 2015-05-22 11:21:17
Ludzie! Omijajcie tę firmę duuużym łukiem!!!
ja 2016-06-04 06:43:58
Robilem, wiem, nie warto tam pracowac, duzo znajomych tez sie zwolnilo lub wylecialo bo stwierdzili ze nie potrzeba nikogo wiecej a za miesiac przyjmuja nowego i wez tu stwórz zespół, nie polecam tej firmy!!!!
XXXXXXX 2016-08-07 16:39:45
O firmie mogę powiedzieć że szału niema, nigdy nie wierz co będziesz robił poza tym jeśli jesteś zatrudniony przez pośrednika zapomnij o urlopie umowa co miesiąc, niby o prace ! każdego miesiąca płaca ci za urlop nie wykorzystany. Wiec nowa umowa nowe dwa dni. Z zapłaconym urlopem premia i dodatkiem nocnym 2200 netto, system pracy czterobrygadowy w tym święta, jak wypadnie. Dwie niedziele w miesiącu po 12 godz. przerwy na stanowisku pracy. Jest stołówka ale nikt nie chodzi bo jest ruch ciągły i niema nikogo na podmiankę, maszyny nie zatrzymasz. Atmosfera zależy od brygady na każdej zmianie inaczej ale nie jest źle chłopaki pomagają . Ogólnie niema lekko. ALE CZY GDZIEŚ JEST !!!
nie pojadę tam więcej 2016-08-18 11:46:55
Bardzo powolny magazynier w Szczecinie.Jestem oburzony wręcz.
QWER 2016-09-20 17:39:55
Przedstawiciel handlowy. Wady/zalety. Opisze ktoś?
kierowca staly 2016-10-22 18:06:13
NAJGORSZA NA SWIECIE FIRMA,ALE NAJGORSZA STACJA PODODZDIAL LUB ODZIAL JEST WYDGOSZCZY NIEDOSYC ZE PRACOWNICY TKZW WLASCICIEL TEGO BURDLU PRZYJERZDRA SE JAK CHCE CO PRZTJADE TO JEST PO USMEJ CHURTOWNIE POWINNO SIE OTWIERAC PRZED CZASEM,A DWA TOTALNY BURDEL W BYDGOSZCZY UNICH ZERO LISTOW PRZEWOZOWYCH I JAKICH KOLWIEK RAPORTOW ZGODNOSCI JADE POTOWAR I DOMYSLAM SIE COMAM WZIOC BO JSKAS CIPA NIEUMIE WPROWADZIC JASNIEJSZYCH NAZW TYLKO JAKIES JEBANE KODY JEDYNO ODPOWIEDZIALNO OSOBO JAKO TAM JEST JEST MAGAZYNIER NOWY CHYLINSKI MARCIN PONOC NIEDOSYC ZE ZROBIL SUPER REWOLUCJE POZODKOWO TAM I TETAZ CHOC WIADOMO CO I GDZIE TO SWIETNIE SPRZEDAJEI. DORADZA NP COIJAK POLONCZYC Z MATERIALOW ON POWINIEN PROWADZIC TEN BURDEL NAJBARDZIEJKOMPETENTNA OSOBA NAPRAWDE MOZNA TO SPRAWDZIC OBY DBALI ONIEGO NIEBOJI SIE ODEWAC JAK GO COS KURWIA.WIELKI SZACUNEK DO NIEGO.,,
Zostaw swoją opinię o pipelife - Strzałków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pipelife