Opinie o Vertex S.A. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vertex S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Vertex S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vertex S.A. w Czechowice-Dziedzice

Co się dzieje z premiami? Robimy wiecej, zarabiamy mniej? Coś tu chyba nie gra? To jest kpina, a nie szacunek do pracownika i jego pracy! I Wy chcecie żeby w firmie było lepiej, było mniej reklamacji, większy ład na hali i dyscyplina? Takim podejściem tylko sobie szkodzicie!

Ja sobie zaprzeczam? Nie bądź śmieszny. Nie znasz realiów to po co pytasz? Skoro jesteś osobą z zewnątrz to nie powinno Cię to interesować. Złóż papiery do firmy, przyjdź na rozmowę porozmawiaj z kierownikiem wszystkiego się dowiesz. Premia to jest indywidualna sprawa ile wyrobisz normy tyle dostaniesz premii. Mogę tylko dodać, że za wyrobione 70% już są pieniążki, więc warto się postarać, do tego dochodzi premia kierownicza i motywacyjna. Tyle w temacie. Pozdrawiam.

Są tu w ogóle jacyś monterzy żaluzji? Jakie są zarobki, czy dużo montaży średnio na dzień przypada? Sama produkcja wpisy pisze i jeszcze jest przykra dla kandydatów, nie chce poinformować i każe nie interesować się. GW się reklamuje "nie idź do pracy w ciemno, zobacz opinie", tak że to nie jest Wasz wewnętrzny czat, tylko dla kandydatów, wiesz @Marek?

Jak się sezon skończy to co robicie, jakieś postoje są, każą Wam brać urlopy, czy wręcz są zwolnienia?

Czy są widoki na zatrudnienie w dziale reklamacji tej firmy? Szukam pracy w Cz-D, a mam doświadczenie w tej dziedzinie, w tym z klientem trudnym. Co prawda niezbyt optymistycznie brzmią tutaj te opinie o przestojach produkcyjnych, ale życie pokazuje, że w reklamacjach zawsze jest ruch ;) Wskazówki co do płac i bonusów pracowników działu mile widziane :))

Klient Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Wiem, że to forum pracowników, ale szukam rolet fasadowych. Myślałem nad Vertex, ale jak wygląda ostatnio jakość? Kiedyś dobre opinie, a ostatnio bywa różnie. Przypadek?

Cóż Ci powiedzieć? Praca sezonowa,raz jest robota raz jej brak. Zarobki minimalna plus premia za normę i tyle. Na dłuższą metę to nie jest dobra praca w tym zakładzie,mam na myśli zarobki.

Pani

To kiedy w tej firmie trwa sezon? Premia w jakiej wysokości? :) Daj znać, bo syn szuka pracy.

@Pani

Obecnie premia motywacyjna i kierownicza wrzucone są do stawki. Sezon od wiosny do jesieni,a potem to już dramat,z roku na rok coraz gorzej. Premia za metry wyrobione jest uzależniona od tego ile na dziale zrobi się tzw metrów. Dział rolet zewnętrznych ma inaczej , premia indywidualna od wyrobionej normy. Reszta działów raczej nigdy nie wiadomo,bo tzw widełki są nieznane. Tylko kierownictwo posiada tą wiedzę tajemną

JulP Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy firma obecnie prowadzi rekrutacje do części handlowej lub biurowej? Jak ogólnie relacje w firmie, atmosfera? Podzielcie się informacją.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Vertex S.A. na stanowisko Kierownik Działu Marketingu? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Wiki
@Marek

A to pierwszy raz, że takie sytuacje mają miejsce? Pisali tu ludzie, że wystarczy normy robić i jest premia. Więc czemu ich nie dostaliście skoro mówisz, że pracujecie więcej? I czy wiadomo ile miało w ogóle tego być teraz kwotowo?

@Wiki

Czytaj ze zrozumieniem. Nie napisałem, że ktoś nie dostał premii. Nie chce mi się tłumaczyć jak dziecku. Każdy z nas wie ile wysiłku musi włożyć w pracę obecnie, żeby premia była zadowalająca. Dodatkowo skubią Cię na kilka dych miesięcznie mimo, że swoje % wyrabiasz. Czemu? Magia tego zakładu. Żeby nie było nie dotyczy to wszystkich( np. może Ciebie). Stanowisko stanowisku nie jest równe.

@Marek

Czyli u was sa takie zasady premiowania, że wszyscy pracujecie na swoję premię, a nie indywidualnie, tak? Poza tym są jakieś inne dodatki, które firma oferuje pracownikom?

Marek.

Każdy sobie rzepkę skrobie. Ile wyrobisz w danym miesiącu normy - wydajność % (Ty sam) tyle otrzymasz premii do wypłaty.

@Marek.

Skoro otrzymujesz, to czemu pisałeś we wrześniu, że skubią? Zaprzeczasz sam sobie i nie pisz, że nie umiem czytać ze zrozumieniem, bo Twój pierwszy wpis był zupełnie niejasny dla osoby z zewnątrz. Ile w końcu takiej premii powinno być (przykładowa wysokość), a ile dostajesz?

Karma

Vistlil przejrzał na oczy i robi porządek? Czy tylko mi się wydaje ?

Ryszard

Powiesz czemu? Produkcja jest według ciebie źle zarządzana? Są jakieś kłopoty z rozdzieleniem pracy na stanowiskach? Czy masz na myśli brak premii o których ktoś tu już wspominał.

@Ryszard

Premie i zarobki są uzależnione nie wiadomo od czego,na pewno nie od kwalifikacji czy umiejętności danego pracownika. Pracownicy nie są cudotwórca mi aby wykonywać jakieś narzucone normy które biorą się nie wiadomo skąd. Brak zleceń do wykonania lub małe ilości zleceń- z tego nie da się wyrobić takich ilości na jakie naciskają zarzadzajacy.

Thorgal
@Ryszard

Rozdział pracy jest ok, choć czasami można mieć wątpliwości co do tego jak brygadzista wykorzystuje pewne choćby z wyższym skilem do przygotowania pracy nierobom na nizszym szczeblu tzw. ludzi jednego stanowiska. Najlepiej rżnąć głupa , inni zrobią to za Ciebie lepiej, a ty bądź z siebie dumny :D Ach ta ambicja :D

QWERTY

Czyli premie są głównie uzależnione od zrobionych norm a te są nie do wykonania? To ktoś w ogóle dostaje dodatkowe pieniądze? Jak już są to ile wynoszą?

JA

Czy są przyjęcia na produkcję ?

Borys

Ta szopka z normami to jak długo jeszcze potrwa? Zaniżanie norm, mydlenie ludziom oczu i próba wyciskania z ludzi więcej kosztem premii, słaby pomysł na rozwój firmy. Pozdrawiam.

Karol
@Borys

No co tam z tymi normami? Obniżają, czy zwiększają bo się pogubiłem? Co trzeba zrobić by dostać premię i jaka to kwota?

RM

Ewidentnie coś w tej firmie nie tak. Nie docenia się ludzi pracowitych i sumiennych a toleruje nierobów którzy np. Siedzą przy biurku schowani za kartonami 8h z telefonem w ręce i nie robią kompletnie nic!! Mało tego są tak absorbującą osobą że przeszkadzają swoją głośną denną gadką jeszcze na dziale obok a może i dalej. Czy ktoś w końcu zrobi z tym porządek?

Danuta
@RM

I co tak sobie siedzą niektórzy w telefonie całą zmianę i nikt nic nie robi z tym? ;p Przecież na zakładach są zazwyczaj jakieś kamery, więc to raczej nie tak że nikt tego nie widzi. Próbowałeś jakoś to zgłaszać? Jakaś reakcja by się przydała, bo to faktycznie nie fair. Z tego co mówisz to o premiach za wyniki chyba można tylko pomarzyć? :/

Ta firma to już chyba zbliża się ku końcowi. Zewnętrzne jedynie jakoś przędą ,natomiast na innych działach totalna ,,kicha" Zarządzający produkcja już się gubią w swoich wymysłach w poszukiwaniu zajęcia dla pracowników. Mówią jedno,robią drugie. Trzeba być albo bardzo uległym,albo zgrywać niedorajdę żeby w spokoju sobie pracować tam gdzie się chce. A miało być tak cudownie, świetlana przyszłość po przeprowadzce na nowe miejsce Oj cuda miały być: jeden człowiek miał pakować wszystkie produkty, wspaniały system rozliczania ,mieliśmy zarabiać lepiej ,wszystko miało być przejrzyste po prostu bajkowo . No niestety okazuje się z każdym miesiącem że bajki to tylko Andersen umiał pisać. Jedyne co zarządzający produkcja potrafią najlepiej to snuć te wspaniałe opowieści,choć i w tym się już niektórzy gubią. Spotkania tablicowe co piątek,po co skoro i tak żadne problemy nie są rozwiązywane. No ale cóż jakieś zajęcie i wykazywanie się przed GÓRA musi byc,a niektórzy muszą mieć jakieś zajęcie. To informacja dla tych którzy chcieliby się zatrudnić w tej firmie, Jedynie atmosfera wśród pracowników jest pozytywna,reszta to co jest najważniejsze w pracy to beznadzieja. Pensje skromne,jedynie sobotami można jakoś podciągnąć,a tych od zeszłego roku brak. Wysokość pensji na poziomie minimalnej ,bez znaczenia czy pracujesz rok czy 10 lat. Praca sezonowa ,takie motto powinno przyświecać temu zakładowi Pozdrawiam ,ale tylko fizycznych Wy wiecie sami jak to wszystko wygląda.

Arek

Witam. Jakiś okres czasu trzeba przepracować pod firma, żeby otrzymać umowę na stałe? Pozdr.

Arek

A co nie tak z Vertex? Praca jak praca chyba, coś robić trzeba.. O większości zakładów można znaleźć sporo negatywnych opinii w internecie. Póki człowiek nie spróbuje to się nie przekona. Dlaczego odradzasz ?

Xxx
@Arek

Zapraszam zobaczyysz jak jest nie odradzam spróbuj Poczytaj opinie vertexu

@Xxx

Zazwyczaj najwięcej narzekają frustraci i nieudacznicy życiowi takich ludzi na forach jest najwięcej. Opinie mało mnie interesują, bo czesto nie oddają rzeczywistości. Pozdr.

@Xxx

a coś z własnego doświadczenia masz może żeby po prostu przytoczyć? czy także masz opinię wyrobioną tylko po przeczytaniu informacji z sieci? i tak z ciekawości to odpowiedź odnośnie tej umowy ktoś poda? po jakim czasie na nieokreślony dadzą i od czego to ewentualnie zależy?

@Arek

Pierwsza umowa 3 miesiące druga to zależy sama nie wiem od czego niektórzy mają na rok inni na 3 lata a trzecią dostajesz na stałe

xyz
@Arek

Najwięcej narzekają Ci, co nic nie robią i czekają, żeby minęło 8 godzin.

Lilka

Witam ! Na miejscu kierownictwa zastanowiłabym się nad zmianą brygadzistki na dziale żaluzje poziome :) Wydaje mi się że brygadzista powinien być bardziej ogarnięty(wiedzieć co się dzieje wokół) i też bardziej przyjazny i mniej wulgarny dla pracowników... A wymachiwanie co chwilę rączkami czy także obrażanie pracowników., czy też mówienie pod nosem niemiłych słów nie jest miłe ani nie na miejscu :// I to nie jest tylko i wyłącznie moja opinia na ten temat.,tylko od wielu osób z działu żaluzje poziome czy także z innych..na ten temat już wiele było słychać Troszkę słabe zachowanie :((( Pozdrawiam koleżanka z pracy :)))

@Lilka

hej, nie wiem czy tak faktycznie u was jest ale mam pytanko, nikt nie próbował tego bezpośrednio u kierownictwa zgłaszać? Nie macie możliwości żeby pójść z jakimś problemem czy po prostu nikt jeszcze nie próbował?

Co jaki czas w Vertex Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Młody

Ubiegać można się cały czas! W zasadzie tylko ubiegać, bo powyżej minimalnej z premią nie ma co liczyć ;)

Edyta
@Młody

A ile wynosi ta premia ?

x
@Edyta

100 kierownicza za norme 300 lub 400 szalu nie mam

@x

Słabe info.. 100 kierownicza, 100 motywacyjna . Za norme znacznie wiecej..

@Marek

Znacznie więcej tzn? Napiszesz? I zastanawia mnie ta rozbieżność w zdaniach, chyba że każdy ma inaczej z warunkami?

@Maria

Zapraszam do kierownika zmiany na pewno dowiesz się więcej. Mogę tylko dodać, że w moim obszarze za 70% normy jest więcej niż jest napisane powyżej. Pozdrawiam.

@Marek

O to zawsze jakieś info, problem w tym, że nie wiem o jakim obszarze piszesz teraz... A jakie i ile ich tu tak właściwie jest i jak są liczne jeśli o pracowników chodzi?

Obserwatorka

Ja widziałam jak podobało się Panu P że koleżanka z działu więcej wypiła, i było to nie miłe do oglądania z boku.

...

A ty Kolego/ koleżanko przychodzisz na imprezę żeby komentować i oceniać jak się ktoś bawi ?? Jeśli tak to trzeba było nie przychodzić na imprezę zakładową ,bo ona nie jest dla takich ludzi jak TY ,a jeśli chciałeś się odnieść do jakiś konkretnych osób to trzeba było przyjść na nasz dział,a nie odrazu niegrzecznie komentować zachowanie ludzi i następnym razem doinformuj się gdzie kto pracuje :) I pamiętaj że GoWork jest opinią o Pracy ,a nie o sytuacjach z imprezy! Jeśli masz odwagę pisać takie rzeczy to przyjdź i powiedz to w twarz! Pozdrawiam środkowym palcem Koleżanka z pracy :)

Lola

Uuuuu... Nikt się z Panem nie chciał bawić, więc trzeba było się zemścić głupimi komentarzami?! Oj nieładnie! Następnym razem lepiej iść na parkiet, a nie siedzieć i obserwować. A najlepiej w ogóle nie przychodzić!!! Po pierwsze to nie miejsce, żeby takie rzeczy wypisywać (wg mnie administrator powinien zainterweniować). Po drugie jeśli o imprezie mowa, to była super. Świetni ludzie, bardzo fajne miejsce i super zabawa. Dla takich imprez warto być w Vertexie. Pozdrawiam wszystkich, którzy tak, jak ja świetnie się bawili :)

@Lola

Firma jak wiele innych niczym nie różni się jeżeli chodzi o zarobki dla mnie wystarcza Ogólnie impreza zakładowa udana za wyjątkiem kilku pań którym pomylił się adres bo powinny być na wiejskim festynie lub zabawie w OSP. Te kreacje ledwo zakrywające (usunięte przez administratora) i ta natarczywość względem panów bardzo niesmaczne tak jakby pierwszy raz z domu wyszły same wstyd rozumiem młode i wolne ok ale pani z zewnętrznych taniec to nie kręcenie 4 literami wstyd.

Też to widzę
@Zniesmaczona

Kobiety szanujcie się impreza to nie portal randkowy Pani z zewnętrznych potwierdzam że wstyd widocznie chciała być naj niestety w drugą stronę wyszło wyglądało nie ciekawie ostatnia moja impreza w firmie nigdy więcej .

Pan
@Zniesmaczona

Za to Panowie mądrzejsi od tych Pań..????

Pan
@Pan

Miala być minka uśmiechnięta wyszły pytajniki

Szybki lopez
@Też to widzę

Czyżby chodziło o panią z pakowania jeżeli tak to się zgadza.

Zniesmaczona

Bo zachować się nawet w tańcu to trzeba umieć.

Xxx
@Zniesmaczona

A po co kogoś oceniać po tancu? Impreza chyba od tego jest żeby się bawić a nie oceniać jak kto tanczy.. chyba Ci się nudziło na tej imprezie jak obserwowalas jak kto się bawi..

@Xxx

Nie obserwuje ludzi ale ogólne zachowanie kobiety w tańcu i to nie najmłodszej a także po za nim żenada jakby pierwsxy raz faceta widziała na oczy ciekawe czy w domu przy partnerze też tak się zachowuje gdzie godność świecić tyłkiem.

Też pracownik
@Zniesmaczona

To jest forum o warunkach pracy a nie o imprezach czas na administratora niech zostaną tylko opinie o firmie a nie prywatne kłótnie

Kole

Z czym ??

Czy często Vertex Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Export Manager? Ile osób tam pracuje?

Takk

Często bo nikt nie chce pracować za taka marna wypłatę. Wszyscy uciekają z biur.

Łucja
@Takk

nie ma możliwości uzyskania podwyżki? Co na to pracodawca? Może to nie tylko o wypłatę chodzi?

Szpila

To się w głowie nie mieście pracuje na dziale rolet zewn. co miesiąc uczciwie wyrabiam ok 50℅ normy. Ani razu jeszcze nie dostałem premii. Za to premia dla UK i Gr jest zawsze, mimo, że co niektórzy nawet nie wyrabiają 40℅. Gdzie tu sprawiedliwość? O co tu chodzi? Chyba trzeba, szukać nowej pracy, zero szacunku. Zobaczymy co zrobicie jak stracicie kolejnego dobrego pracownika. W kolejce pewnie już ludzie z Indii i Bangladeszu. Zobaczymy jak długo tak pociągnięcie? Lepiej mieć 10 solidnych Polaków niż 30 nieudaczników z zza granicy, robiących tyle samo, albo i mniej ????

Renata
@Szpila

A to jest jeden rodzaj premii czy więcej? Może ktoś ci to może wyjaśnić z kierownictwa po prostu, pytałeś?

x
@Szpila

oni są przez agencje zadudnieni wiec norma ich nie dotyczy

Cugowski

Nie ładne dziś zachowanie jednego z naszych władców. Panie T. trochę więcej rozsądku przy podejmowaniu pewnych decyzji, bo można później żałować. Ważne, że peleton jedzie dalej ;d

Izabela
@Cugowski

opiszesz o co chodzi, nie kazdy rozumie twoja wypowiedz i nie wiem o jakiej decyzji piszesz?

Najman

Nie żebym się czepiał, ale oferuje darmowy transport dla tych bardziej leniwych obywateli Gr i UK na granice.. ????

Cugowski

Łucja
@Cugowski

A co się niby takiego stało?

Zostaw merytoryczną opinię o Vertex S.A. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Vertex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Vertex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vertex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 2 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vertex S.A.
2.8/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Bestwińska 25
    43-502 Czechowice-Dziedzice