Opinie o Baltona w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Baltona. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Baltona na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltona w Katowice

@pracodawca

Szukasz w twjej firmie dobrze płatnej pracy w miłej atmosferze ? RUN ! Jako były pracownik tej "zacnej" firmy NIKOMU nie polecam tam pracować. Ekipa w pracy na medal , ale zachowanie pani menager wola o pomstę. Niczego nie potrafi za wyjątkiem siedzenia w biurze pierdzenia w stołek i patrzenia na Pracownika tak, jakby co najmniej coś jej zrobił ( a może to że tam pracuje ????) NIGDY nie usłyszysz miłego słowa od Pani menager ( w jej mniemaniu przez duuuuze M bo to Pan i władca.) O dobrych zarobkach też zapomnij i nie wierz w to co piszą na ogłoszeniu bo to jakaś bajka wymyślona przez panią menager, bo motto baltony to : (usunięte przez administratora)za darmo i się nie odzywaj bo przecież Ci płacą a jak nie pasuje tam są drzwi. Uciekajcie z tego miejsca jak chcecie mieć komfort psychiczny. WARSZAWO BUDZIMY SIE bo inaczej sami z Warszawy będziecie sobie przyjeżdżać do Katowic na zmiany ( oprócz pani menager bo ona będzie (usunięte przez administratora) w stolek)

Czy w Baltona zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

@pracodawca Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis

Baltona to najgorsze miejsce pracy na lotnisku w Katowicach. Pozostali pracownicy lotniska patrzą z politowaniem na tzw. Baltoniarzy. Tam ludzie rzadko kiedy mają przerwę a pracują po 12h. Menagerka patrzy spod byka na ludzi, bo ona jest Panią tego miejsca i jej trzeba się bać. Przecież to nie jest normalne. Kolejny kierownik się zwalnia, dlaczego? Hm? Droga Warszawo, dalej bez reakcji? Czy w centrali pracują ludzie ślepi? Czy po prostu Pani Menager ma takie dobre plecy i znajomości? Wstyd! @Pracodawca

Zosia

Jest tu ktoś z Radomia właśnie zatrudniany w Baltonie?

Aga Nowy wpis
@Zosia

Wiele razy próbowałam aplikować...nic z tego

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Baltona? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Jak długo czekaliście na odzew z Baltona? Oddzwaniają zawsze?

Pracownik2

Naprawdę nie pchaj się do tej firmy i napewno nie tutaj ... będziesz tego żałował ... atmosfera tragiczna gorsza jak w obozie pracy .. Kierownicy nie wytrzymują roku .. pracownicy są bo muszą gdzies pracowac ale o dobrej współpracy zapomnij . Ludzie psychicznie są wypompowani a o stałym grafiku zapomnij jedyne co im trzeba przyznać to tyle ze wyplata jest na czas .. ale za każdym dodatkowym świadczeniem stoi podnoszenie budżetu wiec wychodzisz i tak mniej niż bys dostala bez tego świadczenia .. jeżeli zależy wam na zdrowiu psychicznym to omijajcie to miejsce

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Baltona?

Nie pchaj się do Katowic, ludzie są cudowni to prawda ale osoba zarządzająca....czysty koszmar!!! Każdy stoi na baczność jak przychodzi. Tak raczej nie powinna wyglądać atmosfer w nowoczesnej firmie. Szkoda tylko kierowników i KZów że muszą się tłumaczyć za jej poronione pomysły, próbując z pozostałymi pracownikami normalnie współpracować, tu trzeba przyznać że kierownicy sklepów kierownicy zmian to złote dziewczyny, zawsze gotowe do tego żeby pomóc i być dla sprzedawców. W przeciwieństwie do pani menager, zero szacunku do ludzi i ich pracy. Nie raz widziałem jak kierowniczka płakała gdzieś w kącie bo już miała dość, każdy kto przychodził do pracy z uśmiechem, to po wizycie jaśnie pani, już nikt nie miał humoru. Także jak masz co innego na oku, to Katowicką Baltonę omijaj szerokim łukiem.

Byly pracownik 1

Zgadzam się i potwierdzam że niestety tak jest w Katowicach . Trawa malowana na zielono jak przyjeżdża Warszawa wtedy nawet Pani Menager potrafi być miła. A na codzień niestety wszyscy się jej boją nawet kierownik sklepu Mobbing przez duże M . Ciekawe kiedy Warszawa się obudzi i zobaczy co się tutaj dzieje ... w Katowicach . Zeroz rozmowy z pracownikiem raczej jest na ostatnim miejscu bo przecież nic nie wie bo ona jest majmondrzejsza ! Warszawo obudź się czemu tu się zwalniają kierownicy !! Nie bo mają lepsza pracę bo psychicznie mają dość . @Pracodawca

baltona

Niedawno znalazłam ofertę pracy w perfumerii Baltona na lotnisku w Pyrzowicach. Wysłałam cv, przeszłam rekrutację pozytywnie, ale tuż po podpisaniu umowy w biurze pośrednika pracy, wszystkich potrzebnych dokumentów oraz oświadczenia, dostałam telefon, że firma zamyka rekrutację i nie mogę być zatrudniona. Jest to jedno wielkie oszustwo i niesprawiedliwe zachowanie wobec pracownika. Nie rozumiem, po co była ta cała szopka, skoro w ostatniej chwili rezygnują z zatrudnienia. Co lepsze, wg. Baltony to pośrednik skracał etaty i zabronił zatrudniać nowych ludzi, natomiast rozmawiając z pośrednikiem, dowiedziałam się, że to firma Baltona stwierdziła, że narazie zamykają rekrutację. Jak widać, wymówki i oszustwo. Nie polecam.

Zosia
@baltona

W głowie się nie mieści takoe zachowanie. Jak widać przepływ informacji w firmie bardzo kiepski.

Wiecie, czy Baltona udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nie ma u nas pracy zdalnej . Ciężko by było kierować sklepem z domu lub obsługiwać klientów zdalnie

Aneta

Podobno mają w firmie świstaka, który chodzi i owija w sreberko. ;p No cóż co kto lubi, ktoś dał do zrozumienia, że na paczki świąteczne nie ma co tu nawet liczyć, a co z innymi dodatkami lub socjalem? Jak aktualnie ma się z tym sytuacja?

Czy w Baltona występują paczki/bony świąteczne?

No co Ty, jeszcze pytasz?! Otóż nawet owocowe czwartki mają… A świstak po sklepie chodzi i owija w sreberko :)

Kamil

Gdybym miał oceniać w skali od 1-10 dałbym 12 pkt. Wszystko dlatego, że jest bardzo miła, kulturalna obsługa.

Bardzo miła obsługa,

Super obsługa

Dziękuję

Była pracownica

Wszystkie dobre opinie na tej stronie umieszczone są przez obecnych pracowników lub kierowników a wszystkie negatywne opinie są od razu usuwane przez dział HR. (usunięte przez administratora) i nie ma szans na żadne podwyżki a zarobek 2600 brutto na lotnisku przy pracy świątek piątek czy niedziela to w dzisiejszych czasach śmiech na sali. Premie są ale ich udzielenie jest w rękach kierowników więc jeśli mają gorszy dzień lub po prostu im sie nie spodobasz to zapomnijcie o premii. (Premie rzędu 150- 200zl netto więc i tak szału nie ma a narobić się trzeba jak bury osioł) Atmosfera w pracy to też tragedia, najlepiej pampers na tyłek i najeść sie w domu bo w pracy 12 godzin stoisz na kasie a o obiecaną 30min przerwe będziesz długo sie prosił. (usunięte przez administratora)brak jakiegokolwiek szacunku dla pracowników. Ludzie pracują 2-3 dni i od razu się zwalniają.

@Była pracownica

Szanowna Pani, Dziękujemy za opinię dot. pracy w naszej organizacji. Jak Pani widzi nie wszystkie opinie są usuwane przez dział HR jedynie te które szkalują lub obrażają naszych pracowników, organizację i wartości które reprezentujemy. Jeżeli chodzi o standardy wynagrodzenia to są one realizowane według przyjętej polityki firmy w oparciu o regulaminy. Informacje na temat wynagrodzenia zwyczajowa publikujemy podczas ogłoszeń lub w trakcie rozmowy rekrutacyjnej łącznie z informacją o godzinach pracy, zmianowości. Stąd też osoby rozpoczynające prace w naszej firmie są świadomi tych zasad . Zdecydowanie brakuje również obiektywizmu w zakresie ścieżki rozwoju pracownika w ramach Baltona Academy co wiąże się z regulacją wynagrodzenie. Dla wszystkich osób zainteresowanych pracą w naszej firmie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą benefitów płacowych oraz pozapłacowych o których niestety Pani już nie wspomniała Zapraszamy : https://pracodawcy.pracuj.pl/grupa-baltona,23651/benefity

@Baltona

A jak to jest, że aplikuje się do pracy np wykładanie towaru i się bez powodu odrzuca jego kandydaturę? Chociaż potrzeba na już pracowników?!

nawet spoko

Czy w Baltona są szkolenia zewnętrzne?

Tak są , teraz trochę ograniczone do online

P65K

Bardzo miła i szybka obsługa. Personel dobrze wyszkolony w wiedzy o produktach w sklepie.

nika
@P65K

TO FORUM DLA PRACOWNIKÓW, OPINIE NA TEMAT PRACY. W GŁOWIE MASZ TANIO.

Dori

Bardzo miła obsługa

nika
@Dori

TO FORUM DLA PRACOWNIKÓW ŁOSIU.

Rozumiem ze pod koniec zmiany trzeba się rozliczać ze swojego portfela jeśli nie pasuje kwota ?

Zostaw merytoryczną opinię o Baltona - Katowice

• Jak się pracuje w Baltona?

Zobacz opinie na temat firmy Baltona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltona?

Baltona