KAMI

Strzelce Opolskie

Opinie o KAMI

mała 2012-07-11 11:03:11
Najważniejsze, że wypłaty są w terminie, premie wysokie, na święta też jakieś miłe niespodzianki-np bony do kosmetyczki! Ogólnie fajna atmosfera jest, ale wszystko zależy przecież od nas samych.
anonim 2012-08-01 16:40:04
Frekwencja jest, diety, noclegi, dobre warunki pracy potwierdzam. Najwyższe zarobki wśród firm w Strzelcach Opolskich. A najważniejsze że wypłaty w terminie.
nowa 2012-08-23 20:09:37
Miła szefowa, solidna firma, godna polecenia, polecam.
agnieszka 2012-10-08 12:03:55
No pięknie nie jest. wypłaty w terminie i wszystko, ale o wszystko są. problemy, zwolnić się nie możesz na godzinę i odrobić. , albo z. wielką laska, rotacja straszna , nowych przyjmują starych zwalniają. łatwo osiągnąć premie ale 100 zł albo 200. o wyższej premi można marzyc, mają ja vipy i kapusie. co w połączeniu z. 5zł na godzinę na umowie zlecenie daje marny tysiąc. Tak jest na call center.
Agnieszka 2 2012-10-09 16:37:24
O widzę koleżanka coś kiepsko dzwoni skoro tak mało zarabia :) Nie zauważyłam tam Vipów??? Jak kto pracuje tak zarabia.... A z tym wychodzeniem to nie rozumiem, przecież są przerwy? Resztę spraw po pracy się załatwia - to normalne w każdej firmie.Chociaż przydała by się druga zmiana, kiedyś tak było... Pozdrawiam wszystkich z call.
szczur 2012-12-17 15:08:57
ha ha ha ha ja uciekłam stamtąd najszybciej jak się dało( usunięte przez administratora ) hahaaha :D,
klient 2013-01-10 22:20:13
Witam wszystkich! od ponad roku proszę się o fakturę VAT i nic podobno nikomu firma nie wystawia rachunku. A garnki są zwykłe jak w markecie tylko z napisem logo firmy. Zdecydowana różnica 4tyś a 400zł za te same gary. Niestety nie polecam.
Pozdrawiam!
ktos 2013-01-15 20:54:23
No nie ma to jak naskrobać kilka gorzkich słów na byłego pracodawcę. Lepiej szukać winy w innych a nie w sobie. Nie czarujmy się, jak się gada z koleżankami a nie skupia na pracy to i premii nie ma! A jak się dostaje wilczy bilet to najlepiej pokazać palcem na koleżankę koło której się siedziało, z którą się gadało i wykrzyczeć: dlaczego ja a nie ona!? Takiej postawy to tylko pogratulować ;)
z poza 2013-01-30 22:03:15
Oj ludziska kłócicie się strasznie... Głowa do góry Ci którzy już nie pracują... A co do nazwisk to żadne nie zostało ujawnione a nawet jakby to z tego co wiem nazwisko jest w nazwie firmy Kami... A ten portal jest po to żeby wyrzucić smutki itd więc żadna ze stron nie może mieć pretensji... Pozdrawiam!
laluna 2013-01-31 12:32:38
:)))))))))) Polecam firmę, jesli chcecie być ( usunięte przez administratora ):D Atmosfera w pracy całkiem miła, jeśli ma się swój krąg przyjaciół, natomiast kierownictwo już nie tak bardzo, ale to wiadomo, jak ktoś się boi szefa i boi się odezwać, to firma idealna dla niego. O premii zapomnijcie!! :D
BiałaDama 2013-02-07 13:18:05
Siedzę, siedzę i dzwonię :D i jak sie okazuje, mam dostęp do internetu :D Nie zależy mi na tej pracy, więc może ktoś by się wziął do roboty, i po blokował dostępy. Kawka, pączek i pogaduchy nie uciekną :)))))))
sop 2013-04-16 21:22:57
żart
Dearlinstone 2013-11-21 20:47:43
Firma padła, nie ma przyjec :D:D:D:D:D:D:DD
Beata 2014-06-17 14:41:41
beetka@vp.pl 2014-06-17 14:43:51
Witam, potrzebuje jakis kontakt do tej firmy. Bardzo pilnie. Moze mi ktos pomodz>
kuzin 2015-01-29 23:00:17
na ich stronie można znaleźć informacje , że firma „KAMI” prowadzi proces rekrutacji przez cały rok w zależności od aktualnych potrzeb . To do pracownika należy pierwszy ruch , którym w mniemaniu firmy ma być podesłanie im swojego CV. W razie zapotrzebowania na dane stanowisko firma odzywa się do kandydatów
Didu 2015-03-31 02:00:11
Tak się zastanawiam czy w zależności od rodzaju i wielkości wynagrodzenia można jakoś pogrupować stanowiska i możliwośc ich objęcia w Kami w Strzelcach Opolskich? Zależałoby mi na pracy, ponieważ wcześniej pracowałem jako kierowca i ta praca mnie nieco wyniszczyła. Jakby ktoś miał świeże informacje to bardzo bym prosił o informacje.
df 2016-05-15 18:30:20
@adek teraz juz niestety te oferty pracy nie sa aktualne
Zostaw swoją opinię o KAMI - Strzelce Opolskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAMI