NET-S Mariusz Chmielewski Justyna Chmielewska spółka Jawna

Gdynia

Opinie o NET-S Mariusz Chmielewski Justyna Chmielewska spółka Jawna

anonim 2010-03-24 01:11:42
Warunki dobre, pracodawca solidny, jednak pomimo fachowego zespołu właściciel firmy regularnie albo paraliżuje pracę, albo demotywuje wszystkich pracowników kolejnymi "genialnymi" pomysłami na poprawę wyników pracy. Jeśli jednak ktoś potrafi pracować wśród kilkunastu specjalistów i jednego frustrata - polecam serdecznie.
noko 2010-04-09 00:49:49
njalepsza firma swiata, sie super pracuje i luzuje
kag 2010-06-06 22:35:31
Na luzie :) yasne to wcale nie jest prowincjonalna firma gdzie jest świetne podejscie do pracowników i niemieszanie go z błotem a zarząd nie jest łasy na pieniądze I niema donoszenia ,ogółem brak atmosfery rodem z lat 80 tych A więc szczerze polecammm
anonim 2014-04-28 20:53:28
ODRADZAM aplikowanie do tej firmy, szkoda życia
aaaa 2015-01-29 12:45:09
Żenada, kontakt po przesłanej aplikacji odbywa się drogą mailową, pracodawca nie zada sobie nawet trudu wykonania telefonu, rozmowa kwalifikacyjna to nic innego jak odpowiedź na kilka pytań żywcem skopiowanych z internetu i przesłanych również mailem. A na koniec nawet głupiego dziękują za złożoną aplikację. Odradzam, bo już na początku rak szacunku do drugiego człowieka.
Jarek 2016-03-26 19:06:13
Kupuję od lat u nich. Nigdy nie było problemów, nawet w przypadku reklamacji załatwili sprawę profesjonalnie. Osobiście polecam !
Ciekawy pracy 2016-04-28 22:22:58
Ktoś z was może aplikował na pozycjonera w tej firmie? Widzę co chwilę ogłoszenie odświeżane, mam na myśli bardziej ofertę pracy zdalnej. Jeśli ktoś ma jakieś informację w tym temacie to proszę daj znać. Ciekawi mnie czy wtedy wynagrodzenie dostaje się za wykonany i wysłany audyt czy jak?
krófka 2016-05-21 18:04:43
no niestety, i już nie jest odświeżane, już nie widać tej oferty pracy niestety - a takie pytanie też, czy oni również zajmują się odpadami ze sprzętu elektrycznego i elektronicznego? wbrew pozorom i zasadom tej branży, niestetyy nic nie ma o nich w internecie:/
Zostaw swoją opinię o NET-S Mariusz Chmielewski Justyna Chmielewska spółka Jawna - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NET-S Mariusz Chmielewski Justyna Chmielewska spółka Jawna