Opinie o Pub Róża w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pub Róża. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pub Róża na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pub Róża w Chorzów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Pub Róża?

Paulina Nowy wpis

Od 2 lat (2021) nie ma już w tym lokalu szefa, na którego wszyscy psy wieszają w starych komentarzach. Jest szefowa i atmosfera jest zupełnie inna.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Pub Róża?

raki33

barz róża to najgorsze miejsce do pracy jako doswiadczony pracownik tej firmy wiem co nieco jeden wielki syf szefostwo kaze sprzatac tylko to co widac szczerze jak bym pracował w sanepidzie juz dawno zamnoł bym ten syf spadajace wszedzie muchy firany i zasłony nie prane nie wiem jaki czas o kuchni nie wypowiadam sie nawet . zatrudniaja kucharke ktora wszystkich wykancza , pracownicy uciekaja z tamtad szybko jak sie da kadra sie zmienia non stop zero szacunku do ludzi muwia o inegracji i ze nie luba syfu a juz od wstepu nastawiaja ludzi przeciwko sobie . kucharka ktora tam pracuje pomiata wszystkimi szefostwo na nia narzeka a dalej ja trzymaja moze warto ja wymienic na kogos młodszego bardziej kreatywnego i kogos kto nie bedzie ludzmi pomiatał jak (usunięte przez administratora) od podłogi nie raz widziałem jak jej pomoce płaczą po kontach. co jeszcze drogo bardzo dogo czas oczekiwania na potrawy poł godziny długo jak na restauracje gdzie nie ma oblężenia

Beti Nowy wpis
@raki33

Witam proszę mi powiedzieć tak naprawdę, bo chce tam komunie zrobić synowi , ale tak czytam te opinie i jestem przerazona co piszecie , czy naprawdę jest syff? I klimat nie tak ? Pozdrawiam

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chorzów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy ELEKTRONIK
Tramwaje Śląskie S.A.
Julita

@gazeta parkowa, rozumiem Twoje zdanie o firmie, ale z tego co zrozumiałam wypowiadasz się jako klient pubu, a na tym forum użytkownicy szukają informacji od pracowników na temat warunków pracy. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby się wypowiedzieć na ten temat i przybliżyć realia pracy w tym pubie? Jak wygląda sprawa z rekrutacją? Czy są obecnie poszukiwani pracownicy? Na stronie facebooka Pub Róża nie ma na ten temat żadnych informacji. Czy barmanki maja stałą pensję i mogą liczyć na napiwki? Nowe osoby są szkolone na kursach barmańskich? Podzielcie się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami tego wątku.

gazeta parkowa
@Julita

Tak byłam klientem pubu,na który są wieczne skargi i teraz rozumiem dlaczego.Jeśli klient nie czuje się dobrze podczas imprezy czy wypicia czegokolwiek,to jak ma się czuć tam pracownik?Tak jak napisałam barmanki były pijane,czy pod wpływem jakiś środków- to kto chciałby z takimi osobami pracować?Ogłoszenie o pracę dość często jest wywieszane na pubie,bo pewnie rotacja pracowników jest co chwilę przy takim zarządzaniu szefa.Nie ma forum-by ostrzec ludzi przed tym miejscem.

gazeta parkowa

Nie tylko pracy w tym pubie nie polecam!Podczas imprezy w sobotni wieczór-dochodzi tam do bójek młodych ludzi,którzy się kopią tuż za knajpą.Widzą to inni w pubie(są stoliki tuż przy alejce),którzy zamiast pomóc,stoją nieruchomo,bo nie wiedzą co robić-czy wyjść,czy zostać ,bo w końcu coś zamówili.Nie jest to relax-jak trzeba uważać,by w łeb nie oberwać.W barze nie ma ochrony,tylko jakiś dwóch du..z parku przyjeżdża i nic i tak nie robią.Właściciel pijany.Barmanki naćpane czy pijane nie potrafią dobrze policzyć reszty,mają problemy z zamówieniami klientów.Policja przyjeżdża i jakoś też nie widać,by coś robiła,bo pub działa dalej.Nie polecam tego miejsca nikomu.

Julita

Od roku nie było nowych wpisów na temat tego jak pracuje się w Pubie Róża. Z tego co widzę na Facebooku firmy, działa on bardzo aktywnie, co chwilę organizując nowe wydarzenia oraz imprezy. Możecie powiedzieć, czy w ciągu ostatniego roku zmieniły się warunki zatrudnienia? Na co można liczyć obecnie?

derek

i trochę szcześcia oraz uroku osobistego w pracy .

nsjejjsj

Mateusz naucz sie czytac ze zrozumieniem ;) tutaj nie chodzi o charakter pracy

jsnsnsnz

co niby maja za uszami?

kamyk

A to, ze ktos nie dostanie wypłaty to tez jego wina tak?? Oczekujecie, ze osoby maja miec doswiadczenie a gdzie indziej maja je zdobyc? Zastraszanie przez szefa tez jest w nieodlaczna czescia pracy barmana? Smieszne jest to, ze niektorzy tak sie unosza tym, ze ktos nie wie jak to praca w gastronomii, bo ja wiem przeciez najlepiej ;) Ktora osoba juz nie dostaje wynagrodzenia? Ludzie tam sie zmieniaj jak w Macdonaldzie, to juz chyba o czyms swiadczy. Zreszta jak moga sie wypowiadac osoby ktore tam nie pracowaly? A jak myslisz ile napiwkow dostaje barman w parku chorzowskim podczas tygodnia, nie mowie o weekendach. Tak wlasnie widac, jak znasz sie na branzy ;) Mam nadzieje, ze zadna biedna kobietka nie bedzie musiala juz tam pracowac. Pozdrawiam wszystkie swietne barmanki ktore pracowaly tam w obozie pracy!

klaus

Jeśli ktoś chce pracować w gastronomii i krzywi się, że musi sprzątać, pracować do późna i dostaje grosze w stawce godzinowej, to chyba nie wie na co się pisze. To normalne, że jako kelner/barman trzeba(usunięte przez administratora) za barem, sali, klient to widzi i daje napiwki (dlatego stawka "na godzinę" to sprawa drugorzędna). Normalne jest również sprzątnie lokalu na koniec zmiany. Tylko osoby niemające pojęcia o 'gastro' strofują się o to. Żal...

Iwona

a mnie sie wydaje ,ze ludzie ktozy tam trafiaja nie maja zadnego doswiadczenia w gastronomii i tak naprawde zero checi do pracy. Praca w pubie nie sprowadza sie do ' lania piwa'. Mialam PRZYJEMNOSC pracowac w owych lokalach wlasciwie wszystko bylo BEZ ZARZUTOW! Naprawde mila atmosfera i wyplaty na czas. Po opiniach widac, ze szefostwo swego czasu zatrudnilo "menagera" ktory sie nie spisal jak nalezy w stosunku do szefostwa jak i personelu a co za tym idzie rowniez gosci! Serdeczne pozdrowienia dla calej zalogi Rozy ;-)) Iwona.

Rowniez zakonczylam prace w tym pubie. To najgorsze miejsce pracy z jakim mialam doczynienia. Szef karze sie grupie jednoczyc a potem wytyka to nam mowiac, ze tworzymy zwiazki zawodowe. Jest to praca na wielu stanowiskach (tak wiem, ze gastronomia ma to do siebie, ale wtedy placi sie za to odpowiednio)Tutaj dostaje sie 6 zl/ h za prace niewolnika. Szef to najgorsza osoba jaka spotkalam w moim zyciu. Jest osoba bezczelna, wulgarna, mysli, ze jest Panem a my jego sluzacymi. Nie ceni sobie pracownia, przychodzi i DRZE MORDE o byle (usunięte przez administratora) przepraszam za slownictwo. Po calym dniu ciezkiej pracy i tak bedzie sie darl o byle co. Dlaczego podejmuja swiadomie? ja podjelam ta prace NIESWIADOMIE. Gdyz moge nie dostac papierow, wyplaty itd. Tak mozna sie sprzeciwic, ale nic to nie da. Mozesz sie zwolnic ale wtedy tak jak pisalam nie dostaniesz zadnych papierow, wyplaty. Szef rowniez potrafi krzyczec na pracownika przy klientach, smiac sie z nich. Potrafi robic z ludzi szmaty na oczach innych.

Wyzyskiwacze

Witam. Jeśli komuś odpowiada praca z szefostwem aroganckim, bucowatym, dwulicowym i przede wszystkim NIEUCZCIWYM. Jeśli ktoś lubi pracować charytatywnie(nie otrzymywać wynagrodzenia albo tylko jego marną część) na różnych stanowiskach niby jako kelner... Jeśli ktoś lubi być traktowany jako prywatny niewolnik spełniający każde polecenie i być na każde zawołanie...przez ludzi którzy omamią Cię na początku rodzinną atmosferą... NAJGORSZA "PRACA" tzn. WYZYSK W ŻYCIU..Tak ta praca jest dla Ciebie. PS.Komentarz powyżej to chyba córunia pisała

revolte

Pracuję w Pubie Róża od ponad roku, jestem bardzo zaskoczona tymi opiniami. Wypłatę dostaje na czas, nikt nie robi mi żadnych problemów jeśli potrzebuję dzień wolny, atmosfera jest jak najbardziej w porządku ;) Chyba mój staż pracy mówi sam za siebie, także pozdrawiam wszystkich hejterów !

maggi

Uwaga[usunięte przez moderatora] i (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora] - Pub róża restauracja Grota - największemu wrogowi nie polecam...

mikib

jestem zainteresowany pozwem. proszę o kontakt na priv bogus-michal@wp.pl Pozdrawiam, MB

niezadowolona

Miałam tą \"przyjemność\" pracować z tymi [usunięte przez moderatora]" i jego [usunięte przez moderatora] jak i mało...nie płacą -wykorzystują -sieją zament podkładają świnie, jeszcze nigdy nie widziałam pracy w tak beznadziejnej atmosferze, wszystkimi pomiatają i odciągają z wypłat wszystko co możliwe, jedzenie przeterminowane jest na porządku dziennym. Tam jest totalny [usunięte przez moderatora] człowieka przez człowieka..wieczne oskarżenia o kradzież...fatalna atmosfera,lokal nafaszerowany kamerami i podsłuc (usunięte przez administratora) i o czym pracownicy nawet nie wiedzą, a wypłat albo nie ma albo wypłacane są w częściach...strzeżcie się...nie idźcie tam...!!!!to nie ma najmniejszego sensu...i tak ci ludzie puszczą Cię z torbami.Poszukuję osób tak samo [usunięte przez moderatora] jak ja.-bo należy coś z tym zrobić!Ja przynajmniej mam taki zamiar.

gość

Dziękuję :-) Byłam dziś umówiona na rozmowę, ale po tym, co tutaj przeczytałam, na pewno sobie odpuszczę. Pewnie ktoś pomyśli sobie zaraz ''..Nie można kierować się jedynym wpisem..'' . Nie sądzę, aby było to kłamstwem. Zresztą dlaczego ktoś na neutralnym forum miałby kłamać? Znam temat. Moja poprzednia praca opierała się na tych samych 'zasadach' . Z deszczu pod rynnę nie mam zamiaru wpaść. Może i bym się zdecydowała, ale wizja kończenia pracy o północy, a czasami nawet grupo po, przemawia na nie. Nie mam prawa jazdy, a i nie będzie miał mnie kto zabierać w tak późnych godzinach. Mieszkam na południu Katowic. A wracanie z Parku Chorzowskiego do łatwych by nie należało, gdybym skończyła pracę po północy. Raz jeszcze dziękuję za opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Pub Róża - Chorzów

• Jak się pracuje w Pub Róża?

Zobacz opinie na temat firmy Pub Róża tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pub Róża?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pub Róża?

Kandydaci do pracy w Pub Róża napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pub Róża