Clima Gold

Rekowo

Opinie o Clima Gold

anonim 2012-10-24 11:01
Zatrudniają tylko na własnej działalności.Na początku umowa o dzieło która może trwać nawet 3 miesiące.Zarobki bez rewelacji na początek może z 10zł(nie wiem jak teraz).Często trzeba pracować w soboty i niedziele oraz w tyg po 12 godz za 20% większą stawkę godzinową jako nadgodziny.Rygorystycznie przestrzegany czas pracy,palenie papierosów tylko na przerwie ew.ryzyko po kryjomu minutę wcześniejsze zejście ze stanowiska pracy i po 200 zł premii uznaniowej.Zdarzają się kilkudniowe opóźnienia w wypłatach.Miejsce pracy w byłym pgerze w przerobionej z chlewiku hali więc w zimie przy dużym mrozie mogą być problemy z ogrzewaniem i przestoje.
To tak dla informacji żeby uświadomić kandydatów.
gal 2013-09-07 16:37
nie polecam
zła atmosfera
wieczne poganianie
kamery
wiecznie zabierana premia za byle co
śmiesznie małe pieniądze
zwalniają z dnia na dzień
politolog 2013-10-07 15:48
Każą pracować , nie można pić ani kraść, nie polecam.
KIng 2015-04-30 13:22
puck żądzi !!!!
sławek 2015-12-03 20:44
Firma z potencjałem która się rozwija, zarobki dość dobre a może nawet wysokie daje możliwość zdobycia doświadczenia- tyle z pozytywów. atmosfera bardzo słaba, ciągłe kłótnie, nagminne obrażanie innych pracowników za plecami i donosicielstwo. brak ogólnej odpowiedzialności za realizowane projekty, spychologia. Chamskie zwolnienia z dnia na dzień.
Mechanik 2016-10-05 14:30
W przypadku biura: atmosfera bardzo negatywna, brak współpracy, brak rozwoju. Donoszenie za plecami o którym dowiadujesz się od pracowników fizycznych na hali. Lepiej szukać dalej ...
politolog 2016-10-19 15:05
Mechanik musisz sie trochę podregulować bo coś u ciebie informacje wyssane z palca.
Zgłosić się do serwisu to cię naprawi ( ale już nie w tej firmie).
Camil 2017-06-29 09:45
politolog to Ty musisz zgłosić sie do mechanika albo podjechac na ulice srebrniki 17 w gdansku bez pozdrawiania !!
amosfera bardzo słaba, ciągłe wypieranie sie , nagminne obrażanie innych pracowników zarobki fatalne brak mozliwosci rozwoju gdyz nie widza takie potrzeby , brak jakiejkolwiek organizacji o czasie pracy dowiadujesz sie 5 min przed zakonczeniem ze trzeba zostac dluzej . oczywiscie traktowanie pracownika z gory z pogarda bo jest sie lepszym ? bo ma " 20 zł więcej w kieszeni ""swoje obsady " "
Tomsend212 2017-08-14 11:21
Dają ogłoszeńia ze potrzebują na halę produkcyjną do rumia właśnie ale chyba nie pójdę. Teraz z tego co rozmawiałem dają 12zł na grodzinę i zlecenie co miesiąc na nowo wyrabiane.Już widać przekręty na umówieniu a co dalej.....
Kajdan 2017-08-20 23:13
Firma zamiast się rozwijać pogłębia się w jakimś dołku patologii pracy
Od kiedy na brygadziste produkcji wybrano największego idiotę w firmie który robił zaocznie podstawówkę ;-)
Pan Tomasz Kruk Miller
Ksywa Kurczak
Jest tępym wrednym wampirem energetycznym
Prawdopodobnie swoje kompleksy i problemy rodzinne wylewa na pracownikach
Bo nie wiem jak normalny człowiek może się tak zachowywać
Zresztą brygadzista to daleko powiedziane
Bo dla naszej "brygady" nie robi nic
Jest tylko zwykłym pionkiem Małego
Który nie wiem czemu ufa tej gadzinie
Widocznie stare czasy Sopotu sentyment i inne pierdoly zakładają mu tę klapki na oczy
Odradzam
Ukraińcy na początek mieli większe stawki niż Polacy
Ludzie otwórzcie oczy albo bunt albo wykierdacacz z tej patalogii !
Zostaw swoją opinię o Clima Gold - Rekowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clima Gold