Clima Gold

Rekowo

Opinie o Clima Gold

anonim 2012-10-24 11:01:42
Zatrudniają tylko na własnej działalności.Na początku umowa o dzieło która może trwać nawet 3 miesiące.Zarobki bez rewelacji na początek może z 10zł(nie wiem jak teraz).Często trzeba pracować w soboty i niedziele oraz w tyg po 12 godz za 20% większą stawkę godzinową jako nadgodziny.Rygorystycznie przestrzegany czas pracy,palenie papierosów tylko na przerwie ew.ryzyko po kryjomu minutę wcześniejsze zejście ze stanowiska pracy i po 200 zł premii uznaniowej.Zdarzają się kilkudniowe opóźnienia w wypłatach.Miejsce pracy w byłym pgerze w przerobionej z chlewiku hali więc w zimie przy dużym mrozie mogą być problemy z ogrzewaniem i przestoje.
To tak dla informacji żeby uświadomić kandydatów.
gal 2013-09-07 16:37:42
nie polecam
zła atmosfera
wieczne poganianie
kamery
wiecznie zabierana premia za byle co
śmiesznie małe pieniądze
zwalniają z dnia na dzień
politolog 2013-10-07 15:48:38
Każą pracować , nie można pić ani kraść, nie polecam.
KIng 2015-04-30 13:22:02
puck żądzi !!!!
sławek 2015-12-03 20:44:23
Firma z potencjałem która się rozwija, zarobki dość dobre a może nawet wysokie daje możliwość zdobycia doświadczenia- tyle z pozytywów. atmosfera bardzo słaba, ciągłe kłótnie, nagminne obrażanie innych pracowników za plecami i donosicielstwo. brak ogólnej odpowiedzialności za realizowane projekty, spychologia. Chamskie zwolnienia z dnia na dzień.
Mechanik 2016-10-05 14:30:42
W przypadku biura: atmosfera bardzo negatywna, brak współpracy, brak rozwoju. Donoszenie za plecami o którym dowiadujesz się od pracowników fizycznych na hali. Lepiej szukać dalej ...
politolog 2016-10-19 15:05:43
Mechanik musisz sie trochę podregulować bo coś u ciebie informacje wyssane z palca.
Zgłosić się do serwisu to cię naprawi ( ale już nie w tej firmie).
Zostaw swoją opinię o Clima Gold - Rekowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clima Gold