AllePaznokcie

Warszawa-Rembertów

Opinie o AllePaznokcie

kim 2016-05-17 22:04
wczesniej poszukiwali kiku nowych pracowników na stanwoiska magazynowe nie wieice czy obecnie rownież poszukuja kogoś?
Onn 2016-12-21 06:33
Daj spokój firma w której rekrutacja trwa non stop żałosne to jest bo firma stoi a tylko pracownikow wymieniaja . Zarobki żałosne do pracy i wlasciciel który wyzywa i poniża pracowników .
Onn 2016-12-21 06:33
kimmmmiiiika 2017-06-09 11:06
cały czas jest rekrutacja i to nie dlatego że się zwalniają co jest brednią a dlatego, że otwierane są nowe oddziały, filie, sama siedziba ma już kilka pięter i ponad 100 pracowników - sama to widziałam na dniu próbnym mam nadzieje ze się odezwą <3 . Teraz z tego co słyszałam mają być jakieś szkolenia wyjazdowe nawet za granicę mi się tam bardzo podoba a atmosfera fakt specyficzna - bo wszystko na luzie - da się dogadać z każdym bo to normalni ludzie a nie jacyś zadufani w sobie dziwolągi w garniakach i garsonkach
ssss 2017-06-09 11:44
a skąd masz takie informacje ?:D hahaha żałosne . firma się rozrasta stąd nowe zatrudnienia
Zostaw swoją opinię o AllePaznokcie - Warszawa-Rembertów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AllePaznokcie