Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Work Force

Pracowałeś w firmie Work Force i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
tomash - 2011-09-09 17:55:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
FIRMA SŁODKO [usunięte przez moderatora] WSZYSTKO MIALO BYC PIEKNIE, A WYSZEDL JEDEN WIELKI [usunięte przez moderatora] !!! OSZUKALI MNIE I WSZYSTKICH LUDZI NA DOMKU, PRACA MIALA BYC KM OD DOMU A BYLA TYLKO 5 KM :) ALE PRZECIEZ MOZNA ISC Z BUTA CO NIE ;) PRACA NIE TAKA JAKA MIALEM DOSTAC, MIANOWICIE ROZLADUNEK TIROW OWOCE! A PRACOWALEM W CHLODNI I PRZERZUCALEM MIESO :) TYLKO 9 TON PRZEZ 8 GODZIN PRACY :) NAWET PUDZIAN BY SIE ZESRAL !! KREGOSLUP WYSIADA A CO DOPIERO MIESNIE :) TRAKTUJA LUDZI JAK PSOW! KOORDYNATORZY MAJA NA WSZYSTKO [usunięte przez moderatora] !! NIE POLECAM BO TO SCIERWO !
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Force

Twoj email:
Wiadomość: