Opinie o Tako PPH Grzegorz Trylski w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tako PPH Grzegorz Trylski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tako PPH Grzegorz Trylski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy i środki transportu - produkcja rowerów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tako PPH Grzegorz Trylski w Częstochowa

MiszaMasza317

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

I co było głównym powodem, że ta współpraca się zakończyła? Powiedz więcej o tej uczciwości właściciela, chodzi o wypłacanie pensji czy jeszcze coś innego? Zależy mi też na normalnej umowie, więc daj znać jak tu jest z umowami.

MiszaMasza317

Czy w Tako PPH Grzegorz Trylski poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Info Nowy wpis

Nic dodatkowego nie dostaje się, ba, wręcz to i owo zabierają, nikt w całym forum tego nie napisał, potrącenie na podatek, na ten moment 800 zł miesięcznie, nie zarobisz żeby mogli Ci potrącić, zaczynają się nerwy, a nawet zmniejszenie stawki, co zabawne mniej niż najniższa krajowa , ale atmosfera jak dla mnie fajna

@Info

Czyli co konkretnie jest zabierane i na jakiej podstawie? Macie jakiś regulamin, gdzie wszystko jest rozpisane? Za jakie zachowania albo niewypełnione obowiązki można stracić kasę?

Info Nowy wpis

Nie, nic takiego nie ma na pismie, i nie za złe zachowanie, czy źle wykonaną pracę, stawka jest stała, podatek, od zatrudnienia, na cały etat 800, a od nowego roku więcej, taka praktyka nie jest tylko w tej firmie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Tako PPH Grzegorz Trylski?

Ugghhj

Aneta
@Ugghhj

Jak to? To kiepską atmosferę macie?

Gttt
@Aneta

Ludzi są traktowani jak (usunięte przez administratora) którzy mają na szefa robi,zero poszanowania dla pracowników fizycznych i tych co robią w biurze

Czy w Tako PPH Grzegorz Trylski wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Elektron

Nie ma nic dodatkowego chyba że na lewo wózki wywozisz

Mirosław
@Elektron

Czyli żadnych benefitów pracownik też nie otrzymuje? Goła pensja i nic więcej?

Elektron
@Mirosław

Dokładnie gola pensja, najnisza krajowa przelew reszta do ręki, nadgodziny robisz za normalna stawkę i soboty tak samo...

Marzena
@Elektron

a wiesz coś o podwyżkach za staz, jak to wygląda gdy ktoś pracuje to kilka lat, czy jego pensja rośnie wraz z doświadczeniem?

Przedstawiciel Handlowy

Przebieg był taki, poszedłem do kadr, czekałem na szefa około 40 minut , na dworze, przy drzwiach- dobrze ze było ciepło, inni chłopaki czekali na niego od godziny 7 rano , zaprowadził nad potem na hale i gadał ze wszystkimi, a jesli on przyjmuje pracownika, bo to szef ma najwięcej do powiedzenia inni jego pracownicy tacy jak kadrowa, i prawdopodobnie kierownicy byli przy nim , moja uwaga co do tego wlaściciela firmy Tako, nie mogę nic zlego, a ni dobrego napisac, tyle ze jest ciut narwany

MrówkaZet

Ogolnie tragedia, pan G., wogole nie szanuje swoich pracowników. Gdy na dworze jest temperatura na - to na produkcji 3° ciepła, woda w kranach zimna, wc lepiej wygląda na dworcu PKP niż w tym zakładzie.

Srako

Zero szacunku do ludzi, szef to istny (usunięte przez administratora) Wyzywa, poniża. Dodatkowo wysyła chorych przedstawicieli w trasę. Istna (usunięte przez administratora)

@Srako

A jak płacą na PH bo się zastanawiam czy aplikować proszę o informacje pozdrawiam

Fasola

Firma drut poziom inteligencji Pana G # indyfikatory dałem i nie nosita arbo tak arbo tak #. (usunięte przez administratora) Człowieczek który myśli że za kasę kupi wszystkich i wszytko zero szacunku do ludzi na produkcji zimno. (usunięte przez administratora) usłyszy pal w piecu Pal w piecu by rury nie zamarzły nie mocniej . Hit za hitem każdego dnia A można by pisać długo długo

Najemnik

Ile płacone jest od zbicia wózka i ubrania go?

Mateusz

Pozdrowienia dla starej gwardi Tako ps nie dajcie się Grzegorzowi

Gondolowanie
@Mateusz

Pozdrawiamy !!!

Czy Tako PPH Grzegorz Trylski organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Trs

Pani

Witam. Jak wygląda praca w baby atelier ? Jakie rzeczywiste zarobki , jaka umowa ?

GrzegorzT
@Pani

PRzelew najniższa Krajowa reszta do ręki, nadgodziny dodatkowo niepłatne, jednym słowem ja mam zarabiać a Ty (usunięte przez administratora) Słowa szefa

Tom

Witam ile tetaz można zarobić w Tako ?

@Tom

Najmniej to 2500 na rękę. Zależy od czynności jaką wykonujesz i jak się przykładasz do tego.

Tom
@pracownik

A czy są przyjęcia do pracy

@Tom

Tak, w tej chwili są przyjęcia

Joanna

@Konkurencja a co jest nie tak z umowami?

Gggg
@Joanna

Tam nie ma socjalu

filomena

A ja sądzę, że takie opinie są inspirowane przez konkurencję!!

Konkurencja
@filomena

Haha a może inspiracją są umowy, zarobki, mobing i zero szacunku do pracownika? Konkurencja nie musi się inspirować tym (usunięte przez administratora) bo z prezesa można się tylko pośmiać. Z resztą opinia kogoś kto nie potrafi bądź nie ma odwagi podpisać się prawdziwym Imieniem jest mało wiarygodna.. Za to wiarygodne jest to ze 2/3 zakładu się zwolniło i teraz z uśmiechem na twarzy pracuje u tej ''zainspirowanej'' konkurencji :)

Przemysław
@Konkurencja

Forum Gowork.pl jest z zasady anonimowe, więc nie trzeba pod opinią podpisywać się swoimi danymi. Czy mógłbyś bardziej szczegółowo napisać o kontraktach jakie są podpisywane z nowymi pracownikami i co chciałbyś w nich zmienić lub poprawić?

Agigasy
@filomena

Konkurencja to dawno zostawiła jaśnie pana tfu Trylskiego w tyle, wystarcz że Tako wykształciło im za free 90 % pracowników.

Fernando

Praca totalna porażka, to co na umowie odbiega od rzeczywistości Praca na akord, 10h każdego dnia chociaż na rozmowie zapewniają inaczej, ogromny wyzysk, o szefie się nie wypowiem gdyż nie miałem z nim większej przyjemności porozmawiać. Ogólnie jeśli jesteś osobą z ambicjami omijaj ta firmę z daleka (usunięte przez administratora)

Piter
@Fernando

Dziękuję za opinie ponieważ właśnie miałem iść do nich na rozmowę

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Tako PPH Grzegorz Trylski?

Kontrola

Jako kontrola dają na akord koło 4/5zl sztuka oczywiście z tego zostaje zabierany podatek, dziennie wyrobisz do 30 sztuk maaax, a praca po 10h dziennie????

Sabaka

Bylem tam jeden dzien. Od razu widac, ze jest totalny kocioł.Szkoda czasu. Nikt nie wie co ma robić. Szef to totalny oszołom. Zero szacunku do pracowników. Eksport odchodzi grupowo. "Bo sa do niczego" jak kazdy pracownik wg Trylskiego w tej firmie. Kawal ch....a.

Paol
@Sabaka

Ja również nie wróciłem po pierwszym dniu, na rozmowie wszytsko zapowiada się dobrze jednak na stanowisku pracy okazuje się że jest zupełnie inaczej nie ma mowy o pracy po 8h

Walikonik

Grzegorz coś zmądrzał?

Janek
@Walikonik

Apostol

Co tam słychać ciekawego w Tako? Pozdro dla dziewczyn z sortowni i magazynku na dole ????????????

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Tako PPH Grzegorz Trylski?

byly pracownik

najniższa krajowa jest przelewana na konto,a reszte dostajesz do ręki,za nadgodziny i soboty nie masz nic więcej płaconego

Beata
@byly pracownik

Czy taki system wynagradzania jest przedstawiany na rozmowie kwalifikacyjnej, i czy jest możliwość nagocjowania takiego systemu wynagradzania, np. całość na umowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Tako PPH Grzegorz Trylski - Częstochowa

• Jak się pracuje w Tako PPH Grzegorz Trylski?

Zobacz opinie na temat firmy Tako PPH Grzegorz Trylski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tako PPH Grzegorz Trylski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tako PPH Grzegorz Trylski?

Kandydaci do pracy w Tako PPH Grzegorz Trylski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tako PPH Grzegorz Trylski

Tako PPH Grzegorz Trylski