Don Prestige Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Don Prestige Sp. z o.o.

admin 2015-07-27 11:03:49
Pracowałeś już w firmie Don Prestige Sp. z o.o.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.
Pani 2015-09-15 10:06:33
Praca POKOJÓKI
Pierwsze wrażenie rewelacja, dużo obietnic, będzie umowa na długo, nie pracujemy za najniższe stawki, będzie mila atmosfera, śniadanka dla pań stawia hotel – no żyć nie umierać.
Zaczyna się praca, non stop codziennie bez możliwości skorzystania z tygodniowego odpoczynku, brak stałej godziny przerwy na śniadanie, które nie jest żadną bajka tylko są to resztki po gościach hotelowych (to co pozostało na półmiskach). Oczywiście podejmując prace nowa pani nie otrzymuje żadnego dokumentu – jest uzbrojona w obietnice i sprzęt do sprzątania. Bajka kończy się po zadaniu pytania po wielu dniach pracy o jakiś dzień wolny. Pod koniec tego dnia wezwanie na dywanik i stwierdzenie ze pani sprząta niedokładnie za wolno i wogole wszystko jest nie do przyjęcia mimo braku uwag wcześniej. W tym momencie dostaje umowę zlecenie dopiero i zapłatę za prace czyli 7zł/godz za prace biegiem bez wytchnienia z uwagami ze pokój powinien być posprzątany w 20minut co absolutnie nie może oznaczać posprzątania a jedynie ogarniecie z grubsza jeśli taki czas to prawda ale o tym dowiecie się przy nagłym pożegnaniu. Od Pań wymaga się także pracy okresowo co któryś dzień od 8 do 21 i udostępnienia prywatnego numeru Tel w celu ściągania do pracy w rzadko występujący dzień wolny.
Koniec bajki.
djjfd 2016-02-20 18:24:26
RECEPCJA -

Praca wydawała się pożądna, umowa o prace, 1800zł/netto wszystkie ubezpieczenia ale niestety prawda jest inna... PANUJE TAM OGROMNY SYF. ze wszystkim.

płacić niby płacą ale wiecznie są problemy, wiecznie leży komunikacja, brak przekazywania informacji zapominanie, Pani Dyrektor zgarnia wszystkie zaproszenia i ukłony i nie usłyszysz słowa dziękuję. Pani Sales Manager to sztuczna chuda brązowa niunia która nie ma żadnych kompetencji ale jest psiapsiółką Pani Dyrektor i Kierownika Recepcji. Na Wigilie dla pracowników nie ma pieniędzy ale na remonciki baru i mycie samochodu za 300zł na koszt hotelu to ma. Wiecznie zepsuta winda samochodowa i beznadziejny system jej otwierania. Ciągle są o coś pretensje do recepcjonistów, którzy muszą wszystkiego sami pilnować. Pani księgowa ciągle nie przychodzi, zapomina czegoś a doprosić się o wyrównanie wypłaty graniczy z cudem i trwa 2 tygodnie... Nie ma oczywiście problemu jak wpada do Pań kierowniczek na śniadanka hotelowe czy na kawkę.

A co do śniadań dla recepcjonistów ze zmiany porannej - tak, są to resztki po gościach hotelowych.

Miło i przyjemnie jest do pewnego momentu, póżniej same wygórowane wymagania, latanie z kołdrami po nocach.

A jak gość zrobi awanturę (bo kim on tam nie jest i mu interes nie poszedł) to mimo świadków i nagrań z kamer Pani Dyrektor nie stoi po stronie swoich pracowników.
Zostaw swoją opinię o Don Prestige Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Don Prestige Sp. z o.o.