Opinie o Don Prestige Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Don Prestige Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Don Prestige Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Don Prestige Sp. z o.o. w Poznań

Administrator Nowy wpis

Firma Don Prestige Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Magda Nowy wpis

To prawda z tym 1800 netto? Niczego więcej nie da się wyciągnąć ?

Msk Nowy wpis
@Magda

Hej, Nie wydaje mi się prawdą stawką 1800 pln (nawet w 2016 roku). Ja pracowałam tam w 2015 roku i zarabiałam zdecydowanie więcej niż 1800 pln. Była mega fajna atmosfera w pracy, super team i poza problemami z windą -nie było na co narzekać. Donoszenie kołder nocą? Normalna sprawa w hotelarstwie, no chyba że ktoś idzie na nocną zmianę z nastawieniem że całą noc będzie spać lub oglądać filmy...

djjfd Nowy wpis

RECEPCJA - Praca wydawała się pożądna, umowa o prace, 1800zł/netto wszystkie ubezpieczenia ale niestety prawda jest inna... PANUJE TAM OGROMNY SYF. ze wszystkim. płacić niby płacą ale wiecznie są problemy, wiecznie leży komunikacja, brak przekazywania informacji zapominanie, Pani Dyrektor zgarnia wszystkie zaproszenia i ukłony i nie usłyszysz słowa dziękuję. Pani Sales Manager to sztuczna chuda brązowa niunia która nie ma żadnych kompetencji ale jest psiapsiółką Pani Dyrektor i Kierownika Recepcji. Na Wigilie dla pracowników nie ma pieniędzy ale na remonciki baru i mycie samochodu za 300zł na koszt hotelu to ma. Wiecznie zepsuta winda samochodowa i beznadziejny system jej otwierania. Ciągle są o coś pretensje do recepcjonistów, którzy muszą wszystkiego sami pilnować. Pani księgowa ciągle nie przychodzi, zapomina czegoś a doprosić się o wyrównanie wypłaty graniczy z cudem i trwa 2 tygodnie... Nie ma oczywiście problemu jak wpada do Pań kierowniczek na śniadanka hotelowe czy na kawkę. A co do śniadań dla recepcjonistów ze zmiany porannej - tak, są to resztki po gościach hotelowych. Miło i przyjemnie jest do pewnego momentu, póżniej same wygórowane wymagania, latanie z kołdrami po nocach. A jak gość zrobi awanturę (bo kim on tam nie jest i mu interes nie poszedł) to mimo świadków i nagrań z kamer Pani Dyrektor nie stoi po stronie swoich pracowników.

Pani

Praca POKOJÓKI Pierwsze wrażenie rewelacja, dużo obietnic, będzie umowa na długo, nie pracujemy za najniższe stawki, będzie mila atmosfera, śniadanka dla pań stawia hotel – no żyć nie umierać. Zaczyna się praca, non stop codziennie bez możliwości skorzystania z tygodniowego odpoczynku, brak stałej godziny przerwy na śniadanie, które nie jest żadną bajka tylko są to resztki po gościach hotelowych (to co pozostało na półmiskach). Oczywiście podejmując prace nowa pani nie otrzymuje żadnego dokumentu – jest uzbrojona w obietnice i sprzęt do sprzątania. Bajka kończy się po zadaniu pytania po wielu dniach pracy o jakiś dzień wolny. Pod koniec tego dnia wezwanie na dywanik i stwierdzenie ze pani sprząta niedokładnie za wolno i wogole wszystko jest nie do przyjęcia mimo braku uwag wcześniej. W tym momencie dostaje umowę zlecenie dopiero i zapłatę za prace czyli 7zł/godz za prace biegiem bez wytchnienia z uwagami ze pokój powinien być posprzątany w 20minut co absolutnie nie może oznaczać posprzątania a jedynie ogarniecie z grubsza jeśli taki czas to prawda ale o tym dowiecie się przy nagłym pożegnaniu. Od Pań wymaga się także pracy okresowo co któryś dzień od 8 do 21 i udostępnienia prywatnego numeru Tel w celu ściągania do pracy w rzadko występujący dzień wolny. Koniec bajki.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Don Prestige Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy - branża piekarsko-cukiernicza?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
admin

Pracowałeś już w firmie Don Prestige Sp. z o.o.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Don Prestige Sp. z o.o. - Poznań

Don Prestige Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Św.Marcin 2
    61-803 Poznań