Opinie o Solid Service w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Service. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Service o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Service w Łódź

Paulina Nowy wpis

@Tofik, na jakim stanowisku pracujesz? Planujesz związać się z tą firmą na dłużej? @Marcin_przemysl, a jak oceniasz atmosferę w swoim miejscu pracy? Czy na przykład z kierownikami idzie się dogadać na przykład w kwestii wzięcia urlopu z dnia na dzień? Czy firma zapewnia pracownikom zakwaterowanie?

Tofik Nowy wpis
@Paulina

Pracuje na wózkach w Amsterdamie , firmandje transport oraz niezłe mieszkanie

Lepszejutro

Polecam inne biura np. Covebo. Otto. To sprawdzone miejsca jest wiele innych. Nie robcie sami sobie krzywdy. Pozdrawim

Nick Nowy wpis
@Lepszejutro

Hahaha Otto. nie drę ŁACHA. Patologia i ciągłe problemy z wypłatami? No chyba że się za nich holandia wzięła.

Tofik Nowy wpis

Ja nie narzekam pracuje u mcdoita w nissanie już ze 3 lata i jest Ok , słyszałem o nazekaczach ale jak to z ludźmi każdy na swoje zdanie , u mnie jest ok pracuje nas ti ze 25 chłopa i nikt nie narzeka

Właśnie słyszałem, że Solid Service to dobra firma. Podpowiedzcie czy potrzebuje pracowników?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Solid Service spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Marcin_przemysl

wyjechalem przez solid do mcdoit ,pracuje od maja na firmie chocko, praca zmianowa fajna firma ,stawka tez ponad normalna produkcyjna, powiem tak jak chce sie zarobic to sa mozliwosci trzeba byc normalnym w stosunku do ludzi z biura, a oni cie tak samo potraktuja, mieszkam w kleve nie nazekam, nazekaj ci co przyjezdzaja i im sie wydaje ze za to ze sa to juz im sie niewiadomo co nalezy

ja z ta firma jezdze co rok na oferte swiateczna, jestem samotna wiec w okresie swiat lepiej popracowac niz samej w domu byc i rozmyslac , jade zawsze na 2 do 3 tyugodni , miszkania w klever ok tak samo jak emerich,osoby w biurze pomocne , narzekaja ludzie co jada sie bawic a nie pracowac.ja polecam i w tym roklu tez chyba pojade

lokko

czytam i czytam i co czlowiek to opinia, ja tam jezdze do kleve juzod kilku lat, standard znany, kasa na czas, mieszkania tez ok auta sprawne i zatankowane, jesli ktos jedzie do Nl i liczy ze za nic bedzie kasa to jest w bledzie, trzeba pracowac aby cos bylo, fgirmy sa rozne jedne lepsze inne mniej fajne, ale firma stabilna i jest ok

Paulina

@uwaga uwaga, @chamstwo! Pytałam o proces rekrutacyjny ale wasze wypowiedzi przyprawiają o zawrót głowy. Przede wszystkim jakie mieliście z Solid Service umowy na podstawie, których wyjeżdżaliście? To pierwszy podstawowy punkt do wyjaśnienia.

Kobra

Pani przez telefon mówi co innego i jest co innego.Rozmawiałem z Panem na miejscu,to mnię wyśmiał jak usłyszał co Pani mi zaproponowała.Stawka oszukana,mieszkanie(SYF+BRUD+UBOSTWO chociaż miało być wyposażone i dwuosobowe).Jeżeli chcecie zostać oszukani proszę bardzo jedźcie,ale żebyście nie musieli wspominać mojego komentarza.

@Kobra

Ja byłem zadowolony, wszystko co ustaliłem przez telefon było potem zgodne z tym co dostałem. Nie oszukali mnie ani nic. Na FB mają dużo pozytywnych komentarzy, mieszkanie było czyste, jeżeli się nie brudziło. Polecam .

Mirek

Nie, ja pracuje już od jakiegoś czasu poprzez tą firmę i na prawdę jest wszystko ok. Polecam zajrzeć na ich stronę, wysłać CV - oni zawsze oddzwonią i ustalisz z nimi jaka praca - jaka stawka itp. http://mcdo-it.pl/

Paulina

@Mirek, pierwszy raz współpracowałeś z Solid Service?

Mirek

ja byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, wcale nie miałem żadnych problemów z organizacją czy oszustwem. zdecydowałem się na takie warunki jakie mi zaproponowali i z tego się wywiązali. Nie rozumiem narzekań. Moim zdaniem bardzo profesjonalna firma, wszystkie informacje jakie mi podali przed wyjazdem się zgadzały. Bardzo różne oferty pracy więc każdy znajdzie coś dla siebie. Taka prawda, że jak chcesz pracować to mcdoit może pomóc w tym. Nie ma co się spodziewać miliona na miesiąc i życia w Szeratonie ale warunki są ok.

holender

co człowiek to opinia, ja tam nie narzekam jeżdze z Solidem juz 6 rok zmalymi przerwami, pierwszaprzygoda pod Bristolem dla fajnej firmy , a teraz juz kiolejny rok latam do Kleve , prace sa rozne , ja prawie wszedzie juz pracowalem dla Mcdoit i na wozkach i na produkcjach , prawda jest taka jak sie chce pracowac i zarabiac to mcdoit i solid wam pomoga w tym

seb

@mieciu jest kilka ofert pracy w Holandii, ale widzę, że wszędzie wymogiem koniecznym jest znajomość języka. Są oferty pracy na produkcji, ale tam też ze znajomości języka nikt wcale nie jest zwolniony...

mieciu

Widziałem na niedzieli ofertę na wózki widłowe na terenie Holandii ponoć dobre zarobki i podstawa 40/h na tydzień Ktoś coś wie na ten temat ???

Witam i proszę o szczerą opinię DOŚWIADCZONE osoby. W najbliższą sobotę wyjeżdżam z solid service do pracy. Do końca nie wiem na czym praca będzie wyglądała, w każdym bądź razie jakieś etykietowanie itp. Wyjeżdzam do Niemiec do Kleve. Czy może jest teraz tam ktoś i może się wypowiedzieć czy jest w porządku robota i ogólnie wszystko jest okej? Troszkę się martwię, bo rozmowa przez telefon nie była zbyt profesjonalna... Pana z którym rozmawiałam nic nie interesowało... Chcę jechać no to jadę i tyle :D

Imigrantka

witam jak wygląda sytuacja w bunschoten teraz? jak z godzinami? czy jest zapotrzebowanie? czy ktoś coś wie? proszę o opinie

justyna

Ta "agencja" powinna zostać postawiona pod sądem. Szukaliśmy pracy w holandii, dostaliśmy od nich oferte do pracy na produkcji ciastek w Bunschoten, ja miałam mieć 5,7e netto, mój chłopak 8,2e netto (na wiekówce), miała być jedna zmiana i stała firma. Dostaliśmy info, że jeśli wyjedziemy w ciągu kilku dni (na miejscu mieliśmy być na początku miesiąca) dostaniemy grafik na cały miesiąc. Pojechaliśmy własnym autem, dojeżdżamy do biura zupełnie inaczej się nazywającego (mcdoit) niż mowa o tym była w pl. Dojeżdżamy, ktoś na miejscu przygotowuje papiery i zaczyna się rozmowa - umowa ma się nijak do tego co ustalaliśmy w pl, a mianowicie praca w charakterze skoczka, żadnego grafiku czy jednej zmiany, moja stawka to 3.40 BRUTTO czyli najniższa z dopuszczalnych na mojej wiekówce, ponad to umowy tygodniowe a nie na pół roku. Wkurzylam się niemiłosiernie, dzwonię do Rafałka żeby sprawe wyjaśnić, a on wyskakuje z tekstem o co mi chodzi, ze ludzie są zadowoleni i nie narzekają, poleciało w jego strone kilka niecenzuralnych słów, Rafałek zaczął mnie obrażać, po czym przekazałam mu pracownika z którym podpisywaliśmy umowe, gdzie ten jąkał się tylko i twierdził ze nie rozumie. Pokazałam mu oferte którą przedstawiał nam Rafał, gościu przytaknął że to oszustwo jednak zaproponował nam pojechanie do domku i spokojne ochłonięcie. Byliśmy wyczerpani po podróży, więc pojechaliśmy. Dom typowo holenderski, na obrzeżach miasta, standard nie byłby najgorszy gdyby towarzystwo zamiast kresek dbało o niego :) Na ludzi tam mieszkających nie mogę narzekać, trafiają się różni, w różnych sytuacjach. Powiedzieli nam co i jak, poszliśmy się przespać. Wstaliśmy, zrobiliśmy coś do jedzenia, pogadaliśmy, do domku wbija kilku gości, wysypują towar (i nie mówię tu o trwie) na stół w salonie i zaczynają się zakupy prawie wszystkich domowników.To w jakiś sposób przelało szale goryczy, na drugi dzień pojechaliśmy, zrobiliśmy kolejną awanture, podarte umowy (które po spokojnym przeczytaniu okazały się zawierać kary na np.szkody w domku, zaniedbania czy inne tego typu w granicach 5 tysięcy euro) rzuciliśmy im na blat. Skończyło się na koczowaniu na parkingu przez ponad tydzień i szukaniu innej pracy, bo wrzuciliśmy w ten wyjazd kilka tysięcy, a wracać do pl nie było większego sensu. Tak więc, ogólnie - jeśli ktoś pojedzie do nieszczęsnego Rafała, może dać mu ode mnie w pysk, bo jest to człowiek poniżej krytyki, który chce was tylko wydymać :)

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Service - Łódź

Solid Service