Opinie o General Electric Power Controls w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie General Electric Power Controls. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w General Electric Power Controls o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o General Electric Power Controls w Bielsko-Biała

Bolo Malboro

wpisy na tym forum to wpisy osób wyżalających sie którzy nie radzą sobie w pracy jak i w życiu.Osoby które dobrze i sumiennie pracują przeważnie są doceniani i ne narzekają jak większość ściemniaczy i marudzących nierobów na tym forum.A skoro jesteście tacy zaradni to poprostu zmieńcie prace na lepszą zamiast tu narzekać na wszystkich i wszystko w koło.

my i oni
@Bolo Malboro

Z moich doswiadczeń zawodowych wynika, ze ciezko procujacych sie bardziej wyzyskuje niz nagradza. A tak swoja droga to juz pare lat temu pisano ze jak chcesz podwyzke to zmien prace.

Mechanik

Zmiana kierownictwa... I teraz się zacznie płacz na montażu elektrycznym. Nowy kierownik MG. to chyba jedyna osoba która poradzi sobie z ta dziecinada rozkapryszonych pracowników.

Montaż elektryczny
@Mechanik

Uważasz że z nami tak źle? Czemu "według ciebie" jesteśmy rozkapryszeni? Podaj przykłąd

łysy na dyrektora

Bardzo dobre pytanie ktoś zadał w GE Connected. Wiosną 2016 roku około 50 pracowników zostało skierowanych na kurs obsługi wózków podnośnikowych prowadzonych. Egzaminy zdane, kończy się rok 2017, a pracownicy nadal nie posiadają uprawnień. Nasuwają się dwie konkluzje: -firma nie zapłaciła za ten kurs, -tak po prostu wygląda zarządzanie w GE Power Controls Gratulacje!

@łysy na dyrektora

Może warto się upomnieć albo zapytać dlaczego tak jest a nie narzekać na forum?

Sytuacja

No i się posypało. Firmy zewnętrze odesłane od 15.12 do odwołania. Niezdrowa atmosfera, szukanie dziury w całym przez kierownictwo bo trzeba zwalniać. Nie ma pracy i przez jakiś czas nie będzie. Ludzie już nie wrócą do tego cyrku za marne grosze.

Wolne Tory
@Sytuacja

Skąd wiesz, że pracy nie ma i nie bedzie? Czemu wypowiadasz się za wszystkich? Jak ja kocham tych wszystkowiedzących geniuszy na forum...................

Monter

Jakiś czas temu byłem w GE (teraz chyba już ABB) na rozmowie. W porównaniu z tym co ma miejsce w innych zakładach chciałem napisać, że przebiegała bardzo profesjonalnie. Ja ostatecznie zdecydowałem się na innego pracodawcę i po tych kilku miesiącach chyba żałuję.

Typowe dla rozmów - od ogólnych przez kilka technicznych i dot. doświadczenia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Blasia

Przepracowałem w GE trochę czasu i obiektywnie nie mogę powiedzieć zlego slowa o tym pracodawcy. Przyjmowalem sie jako zupelnie zielony i bez praktycznie zadnego doswiadczenia zawodowego i bardzo wiele sie tutaj nauczyłem. Atmosfera i ludzie przynajmniej na P-1 bez zastrzeżeń. Kazdy zawsze chetnie mi pomogl kiedy trzeba było. Jesli chodzi o wynagrodzenie to mysle ze nie odbiega ono jakos super znaczaco od innych tego typu zakladow w Polsce. Prawda jest taka ze jezeli ktos sumiennie pracuje to i zarobi. Nie wiem czy jest jeszcze gdzies tak liberalny zaklad jak GE Bielsko. Tu mozna ze wszystkim sie dogadac. Kazdy pojdzie na ręke i pomoze. Obiektywnie nie ma co duzo narzekać. Rynek pracy jest otwarty. Osobiscie po wyslaniu jednego CV znalazlem prace wiec zamiast narzekac trzeba dzialac a ja na GE zlego slowa nie powiem. Pozdro dla szlachty (zainteresowani beda wiedziec o co kaman)

@Blasia

W końcu głos rozsądku na tym forum :) Miło to przeczytać bo ja dalej pracuję w GE i też złego słowa nie powiem!

Obeszłem na obkoło.

Powodzenia! :)

my i oni
@Blasia

No ja powiem. Niby zakład prl, niby starszej daty ale masę gry w tym zakładzie, złe traktowanie ludzi. Nie dla każdego liczy się tylko kasa. Liczą się też warunki pracy.Pierwszy raz widze firmę w której jest taka mieszanka ludzi i brak konsekwencji. Brak mozliwosci dogadania sie. No ale Ci co siedza wysoko wlasnie trzesa (usunięte przez administratora) o swoje stanowiska. Szkoda czasu na ten zakład. Sluzalstwo jest tutaj w cenie. Wlasnego zdania najlepiej nie wypowiadać bo bedziesz wrogiem numer jeden a i praca grupowa czytaj Ty zapierdzialsz a oni zbieraja laury. Sorry nie tylko ludzie ktorzy pracuja tutaj po 30 lat sie juz napracowali w zyciu. Wyobrażcie sobie, ze specjalisci juz tez frycowe zaplacili w innych zakładach wiec frycowego nie beda placic znowu. Jesli ktos chcial by pracownik placic frycowe bo dostał prace w tak cudownym zakładzie jak GE to trzeba było zatrudniac ludzi po studiach bez doswiadczenia i tacy by frycowe placili. Tacy tez by dostosowali sie do zasad w zakaldzie. A zakład zatrudnia specjalistów i mysla, ze specjalisci teraz zmienia swoje poglady i sposób bycia bo dostali prace w pieknym GE. Sorry taka polityka wynika bardziej z starej polskiej firmy zwanej Apena Remont niz z GE. Moze jakby to faktycznie było GE to było by normalnie.

Wujek dobra rada.
@my i oni

To się zwolnij.

WojTECH
@Wujek dobra rada.

Na dwóch wcześniejszych zakładach w których pracowałem było to samo więc to nie jest kwestia GE tylko ludzkiej mentalności.

Król Lew

Pracuje od niedawna, to co się dzieje na kitach w głowię się nie mieści. Rozdzielca jest mądry inaczej, goni do pracy a sam nic nie robi tylko cały czas siedzi na FB ma swoich ludzi, którzy robią co chcą, np. chodzą na papierosy i nie muszą się odpisywać. Kontrola jest w ogóle nie potrzebna, nic nie robi tylko siedzą i plotkują i nie można się ich doprosić o sprawdzenie kitu czy detali. Same kapusie i nieroby, odradzam pracodawcę.

Skaza
@Król Lew

Piszesz, że nieroby a przed tym, że Rozdzielca goni do pracy. Mi się to składa w kupę.

Jak najszybciej były pracownik

"... Nieprzyjemna atmosfera w pracy, ciągłe nerwy i stałe poczucie zaszczucia ..." jest to fragment tekstu o mobbingu w pracy, ale jak to czytam to wydaje mi się że ktoś opisuje pracę na wydziale R1 (rozdzielnie niskiego napięcia). Na każdym stanowisku są zamontowane ekrany-zegary które wyświetlają czas jaki masz na montaż szafy. Czasy te są bez przerwy skracane, mimo że wszyscy wiedzą że nie masz możliwości wyrobienia się w czasie. Należy nadmienić że zegara nie wolno wyłączyć jak idziesz po oznaczniki, do ubikacji czy szukać jakiś rzeczy- w skutek tego zamiast zielonego koloru- praca, świeci się ciągle czerwony tzn. że przekroczyłeś czas na montaż i potem trzeba się z tego tłumaczyć. Dodatkowo, na rozpoczęcie zmiany chodzi brygadzista, który zapisuje na kartce co robisz, ile ma czasu i w swej kuli? lub raczej czaszce ( o podobnym kształcie) uznaje że dzisiaj to szafę skończysz- a ch..j że zegar wyświetla jeszcze 12 godzin, on uznał że pracy jest mało i dzisiaj skończysz. Na zakończenie dnia znowu chodzi i czyta z kartki że rano miałeś 1/3 zrobione ( nie ważne czy masz 1 cm i 1 km przewodu on wszędzie widzi zrobiona 1/3) i sprawdza zegar czy nie oszukiwał. Zawsze wtedy musisz się tłumaczyć dlaczego TAK MAŁO ZROBIŁEŚ i czemu jeszcze nie skończyłeś. Czasy na montaż elektryczny szaf są cały czas skracane-chyba nikt się nie wyrabia ale i tak każą kończyć wcześniej mimo że na "wyświetlaczach" pokazuje że masz jeszcze kilka godzin. Na rozpoczęcie dniówki chodzi brygadzista i notuje ile zrobiłeś ( właściwie zawsze twierdzi że masz zrobione 1/3) a potem na zakończenie porównuje czy nie oszukiwałeś "na zegarze" i zawsze twierdzi że mało zrobiłeś. Po nim przylatuje gościu w pomarańczowym kubraczku i każe wszystko sprzątać. Zapominając że to jest hala produkcyjna a nie sala operacyjna. Zaraz znowu zjawia się brygadzista i pyta się czy G... już mówił że masz sprąta

Przestraszony
@Jak najszybciej były pracownik

słyszałem że mają być zwolnienia, bardzo duże .... czy ktoś coś wie na ten temat?

DajSobieSzanse
@Przestraszony

je** ich, sami sobie będą te szafy składać. Problemem jest to, że nas jako polaków traktuje się nie jako pracowników lecz jako podmiot ludzki do roboty. nic więcej. Ludzie sobie dają i temu tak jest. ale to już problemy na dużo szerszym polu. Jeśli chodzi o GE, to dobrze tu było kiedyś, lepiej już nie będzie.

stirlitz
@Jak najszybciej były pracownik

mobbing kolego bylby gdyby wszyscy byli traktowani z szacunkiem a tylko ty jak sciereczka (slowo zastepcze). jesli wszyscy pracownicy traktowani sa jak sciereczki to nie jest mobbing, tylko kultura organizacji :)

spejson
@Jak najszybciej były pracownik

Powiem ci tak, że owy system komputerowy będzie implementowany w nie aż tak odległym czasie na MV i kolejno na innych działach to już postanowione. Prace trwają intensywnie. Jedynie fakt, że na was czyli LV testuje się jako pierwszych i dopracowuje. Oficjalnie - dla pracowników ma służyć jako błyskawiczny asystent identyfikuje ci wyrób i daje przypisane do niego instrukcje, dawać możliwość raportowania o niezgodnościach. Ale również ma mierzyć czas wykonywania pracy, czyli wydajność. Będzie na bierząco podgląd kto ma jaką wydajność i w razie potrzeby "cięcia kosztów" dawać bezpośrednio podgląd kto idzie do odstrzału. Tego nikt wam nie powie ale w związku z przejęciem przez ABB nastąpi przesunięcie produkcji bo pewne produkty ABB ma swoje w swojej ofercie więc bez sensu żeby dublowało produkt. W związku z tym będzie potrzeba redukcji ludzi a żeby pracodawca nie zwalniał sam bo wtedy będzie musiał wypłacać odprawy, to zastosuje typową akcję "dokręcania śruby" lub jak to zwał inaczej "selekcji naturalnej" co ma spowodować, że po pierwsze zobaczy którzy są najbardziej wydajni,silni, niezmordowani, a przy okazji część sama się zwolni i tym samym wyręczając pracodawcę. Zapewniam cię, że jak ludzi będzie tyle ile jest założone to sprawa się uspokoi. A że przy okazji odejdzie grupa wartościowych ludzi którzy nie pozwolą sobie na takie traktowanie, hmm no cóż gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. Zresztą przecież już część ludzi się zwolniła, ale to przecież każdy z was wie.

FenkJuWeryMacz
@spejson

Mnie by to nawet cieszyło. Pewnie pierwsi by polecieli lawiranci co udają, że rzetelnie pracują a tak naprawdę tylko myślą co głupiego można tu napisać.

JustUser
@Jak najszybciej były pracownik

Ło ło ło.. Widzę, ze komuś ze zmiany "młodszego stażem" brygadzisty, ciśnienie nie wytrzymało. Faktem jest, że ogromna liczba osób z LV uważa, że łysy jest OSTATNIĄ osobą na oddziale, która powinna oceniać pracowników. Oboje brygadzistów ma ten sam obowiązek - zapisują co kto robi, +- ile czasu mu to zajmie.. etc. Ale jakoś jeden potrafi to robić w sposób nie szkodzący relacjom z pracownikiem, a drugi bezczelnie w twarz wystawia im oceny, wg jemu znanych kryteriów. LITOŚCI! Chłop tak dawno szafki nie drutował, że już zapomniał jak ta praca wygląda.. Po za drutowaniem szafki jest jeszcze kilka rzeczy do ogarnięcią, choćby "analize schematu". Musisz się zmieżyć błędami na schemacie, często na własną rękę dowiedzieć czy przypadkiem nie obowiązuje kolejna rewizja albo po prostu lider wprowadził jakąś zmianę ale niestety na twoim schemacie jej nie ma... Gdy jesteś na popołudniowej zmianie, i nie ma już ani lidera ani pomocnika danego projektu, a jest jakiś bubel na schemacie, to człowiek nie ma się do kogo zwrócić, a jak pójdzie do łysego to jedyne co usłyszy, to "zostaw to, jutro się wyjaśni". (Tak, ku***, samo się wyjaśni). I ch**, zostajesz w połowie połączeń i zaczynasz co innego... O reszcie, rzeczy do ogarnięcia nie wspominam, książki tu nie pisze.. Chciałbym dotrwać w tej firmie do czasu, w którym będą doroczne konkursy drutowania szafek. Gdzie będzie startował również mistrz produkcji, i brygadziści. Tak w ramach przypomnienia z czym na codzień zmagają się pracownicy. By cały oddział mógł zobaczyć o ile godzin przekroczą te chore, nieustannie zmniejszane limity czasowe na wykonanie szaf. I jak bardzo będą myśleć jak podłączyć przewody bo robiąc zgodnie ze schematem jest niewykonalne stworzenie niektórych połączeń. Ale było by śmiechu! Ho Ho! Odnosząc się do sprzątania.. Nie. Nie teraz. Może za jakiś czas.. Słów brak na to co się dzieje w tej "dziedzinie Kończąc ten wywód... "Malujemy panowie, malujemy trawke! Żeby niebieska była! :) Nie ważne, że tego potrzebujesz, ładuj na palete, stretreczem objedź i wywieź. Po wizytacji sobie zwieziesz spowrotem."

@FenkJuWeryMacz

Pierwsi polecą dużo pracujacy. Pierwsi sie zwolnią bo bedą mieli dosyć zapierdzialania za innych i pracy za mniejszą stawkę niż inni.

@JustUser

Jezeli są błedy w schamatach to dlaczego tego nie zgłaszasz? Od tego są konstruktorzy by to poprawić i tyle.

Wariat
@Jak najszybciej były pracownik

Oooo ktoś zaczął się wyżalać na forum. Co wkońcu biorą się za takich jak ty co ścieme walili przez cały dzień mniej cygaretków na palarni to w czasie się wyrobisz.

Ten to Tam
@Wariat

Dokładnie, sumienna praca a nie lawirowanie i użalanie się nad własnym losem.

@Ten to Tam

Popukajcie sie w mozg i zastanówcie z jakiego systemu zarządzania przyszliście lub jakiego sie uczyliscie na studiach/ w szkole. Jesli ze 80% czasu ma byc zajete to nie ten system pracy w tej firmie. Zajete czasu jest tyle ile masz pracy i tyle. Kazdy pracuje inaczej i ma inne umiejetnosci i predkość.

Sami się wykonczycie w tej pracy nawzajem. Zaraz zaczniecie jeden na drugiego donosić aby zachowac swoje stanowisko. Pojda e-maile z sugestiami, że jedna osoba na tym stanowisku wystarczy i sami zamiast dyrekcji dokonacie wyboru kto zostanie a kto odejdzie. Selekcja w białych rękawiczkach. A jak już wykosicie kolege to dostaniecie wiecej obowiązków a jak ich nie będziecie już w stanie zrobić to bedą się dziwić no jak to tak wczesniej mogliście a teraz nie. Oj oj uczcie się z przykladów innych zakladów i zadnego donosicielstwa na kolegów i robić tyllko to co każą i koniec i na spokojnie bo pospiech szkodzi oj szkodzi i to bardzo.

co tu jest grane?

Proszę o informacje ponieważ gdy zadałem pytanie przełożonemu to nie potrafił mi odpowiedzieć . Pracuje na montażach gdzie wmawia nam się że spadek produkcji nie ma co robić , pracowników się przerzuca na inne oddziały albo zwalia ,ok jeżeli faktycznie nie ma pracy to takie ruchy są zrozumiałe ,a tu ostatnio dowiaduje się ze produkcja od pana M.G w sobotę 11.11.2017 w ŚWIĘTO NARODOWE pracuje ,o co w tym wszystkim chodzi? jak można przy spadku produkcji pracować w Święto Narodowe ? gdzie ten patriotyzm ? jak w kraju ma być i w zakładzie dobrze jeżeli nie szanuje się święta tak ważnego. W USA jak mają takie święto to pracodawca tak organizuje pracę aby każdy obywatel mógł świętować i być dumnym z tego ze jest Amerykaninem.

@co tu jest grane?

Zadasz logicznego wyjaśnienia w tej firmie?? Nie szalej, takie ruchy zawsze tutaj były i zawsze będą. A najlepsze jest to niektóre oddziały bezpośrednio związane z produkcją części nie pracowały - wniosek?? Są równi i rowniejsi.

ktoś
@Anonim

11 listopada robili a dziś roboty nie ma takie pomysły tylko na produkcji . W myśl będziemy się martwić jak roboty nie będzie.

@co tu jest grane?

W tej firmie to standard.Pamiętam jak jeszcze na starej lokalizacji przełożony niemal wymusił na nas przychodzenie na nadgodziny przez cały tydzień tylko po to, żeby w następnym tygodniu oznajmić nam że pracy nie ma, zamówień też i czeka nas przymusowy urlop.W dodatku zwolniono 3 osoby.W GE jak w kalejdoskopie.

@co tu jest grane?

W tym zakładzie są równi i równiejsi I już mnie tutaj nic nie zdziwi A zwłaszcza ci którzy zbierają punkty za podjebke

Jak człowiek sumiennie pracuje to (usunięte przez administratora) się nie boi ;)

Prawda
@co tu jest grane?

Bo my jesteśmy traktowani jako podludzie, od czasów II WŚ pewne sprawy nie wiele się zmieniły, tylko otoczka uległa zmianie. Jest Pan i niewolnik, czyli ty, który masz zapier** i jeszcze skakać z radości jak ci sypną tyle co kot napłakał. Wręcz by wypadało dopłacać do tego że możesz pracować.. chore czasy, chciwości i społecznego (usunięte przez administratora). Uwielbiajmy ten system, dajmy się ruchać dalej to lepiej nie będzie. Szkoda tylko że idioci mają przewagę i ciężko bdz coś zmienić na lepsze

PrawdaTO
@Prawda

A ktoś Cię w tej pracy trzyma jak Ci ani kasa ani praca ani inne kwestie nie pasują? Pewnie o innych pracodawcach mówiłeś to samo. Zmień nastawienie bo tak to daleko nie zajedziesz.

PryzmatPrawdy
@PrawdaTO

Jeśli się zachowali tak samo chu** to tak, mówiłem o tym. Owszem nikt mnie nie trzyma i już się rozglądam za czymś innym. Ja mam zmienić nastawienie ? a co to za dużo wymagać trochę szacunku od pracodawcy i przełożonych ?! Mało kto pojmuje, że na wzajemnym szacunku zajdziesz dalej niż na wyzysku i poniżaniu pracowników. Widać że kolega/koleżanka nie z tych co pracują na hali, albo jeden/a z tych co głowa lśni od wazeliny. Nie pozdrawiam

PrawdaTO
@PryzmatPrawdy

Głowa mi lśni nie od wazeliny ale od tego, że mam coś w środku. Ja na przekór pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. Irytacją niczego nie osiągniesz.

Lambada
@kokodżambo

Dobrze, że "niemal" wymusił a Ty poszedłeś i tak. A tak w ogóle to nie dziwota, że jak jest zlecenie to chcą by robota poszła do przodu. Faktycznie czasami można by było lepiej zaplanować prace ale...jest jak jest a nie zawsze tak jak powinno być.

@Lambada

Poszedłem bo gdybym tego nie zrobił byłbym jedyną osobą, która odmówiła.W dodatku byłem zatrudniony przez pośrednika i kończyła mi się umowa.Zwracam uwagę, że w następnym tygodniu, tak jak napisałem, zwolniono z naszego wydziału 3 osoby.Nikogo też nie dziwi, że kiedy jest więcej pracy to przełożonym zależy na podkręceniu tempa ale jeśli jednego tygodnia przychodzisz na siłę cały tydzień po 12h, a następnego zwalniają ludzi z braku pracy a resztę załogi wysyłają na przymusowy urlop to nikt mi nie wmówi, że to jest normalne.

A dzisiejsza sytuacja pod linią do malowania fluidyzacyjnego? Cyrk na kółkach. Dali technologom zabawkę !!! Zachowują się jakby to była zabawka. Kręcili sie, wiercili, tworzyli chaos. Nieprzeszkoleni ludzie itd.

on
@ja

Najprościej jest komentować zamiast dbać o swoją robotę.

Mamy 21 wiek to nie są czasy starożytne czy średniowiecze gdzie się pracowało niewolniczo. Jak ktoś jest chory to idzie na chorobowe ma do tego pełne prawo i nikt w GE problemów o to nie robi. Nawet jest program szczepień itd. Znowu nie ma co robić z GE jakiegoś mega złego pracodawcy. Nikt mi nie powie że lepiej jest w FCA. Co do Pana Rzeki na magazynach to może się jeszcze nie zaasymilował z otoczeniem albo po prostu nie nadaje.

Wiadomo że można zachorować i wtedy iść na l4, ale nie powiesz mi że młodzi chłopcy chorują raz czy nawet 2 razy w miesiącu. A ilu było takich co zawsze w piątek zachorowałi?? to nie są standardowe l4 to jest L4 za zadanie. Co do pana kierownika- ileż można się zaasymilowac?? Rok,dwa,pięć?? Bez przesady.

ten z dołu

Ja jak najbardziej potwierdzam - najprościej jest narzekać a jeśli chodzi o prawo pracy to ja nie mam do GE jakichkolwiek zastrzeżeń!

@Anonim

A po co asymilować?? W pracy nie ma przyjaciół. Nikt tutaj nie przychodzi się asymilować.

Lider

Jeżeli chodzi o Pana kierownika Sławka to muszę zareagować na te wszystkie klamstawa i oszczerstwa po jego adresem ,które szkoda nie tylko jemu ale tez wizerunkowi firmy. W naszej firmie jak ktoś chce kogoś posadzic o mmobing to może się zgloscic do odpowiednich osob. Może to nie przypadek ze jego. poprzednik tez zrezygnowal . a może to nie wina kierownika ale leniwych pracowników ,którym w końcu ktoś kazał pracować? Nie oklamujmy się ale na magazynie jest totalny brak dyscypliny oraz wielki bałagan. Czy ktoś był na rozmowie u Pana Sławka??? Zamiast pisać oszczerstwa lepiej wezcie się za prace

@Lider

W końcu jakiś głos rozsądku w tej całej dyskusji. Taka jest właśnie prawda. Pan Sławek może się starać robić wszystko jak należy ale jak ma pracowników, którzy zamiast pracować myślą jak go objechać w sieci to co ma zrobić. Jak zwykle jednak się obrywa kierownikowi a tylko ludzie mierni się cieszą z tego, że komuś dowalą. Pamiętajcie o tym.

Devil
@Lider

Akurat Pan Sławek kiero magazynu nie dosrasta do pięt poprzednikowi lepiej motywował pracowniko , organizowali spotkania integracyjne, I nie tylko ci sami (usunięte przez administratora) dostają po (usunięte przez administratora) podwyżki I nagrody a reszta o tym niewie, oczywiście winna tez jest w tym dyrekcji bo jak juz nie raz słyszy sie przecież magazyny nie przynosza zysków tylko produkcja z takim podejsciem to nie widze przyszlosci dla tej firmy na magazynie pracuja niektorzy wieloletni pracownicy których od tak sie nienie zastapi bo tak dyrekcja myśli , ciekawe co by zrobili jak pół magazynu odejdzie

janusz mąż grazynki

za te marne grosze co płacą to dobrze ze ktos w ogóle pracuje a popedzac to se mozna bydlo na wybiegu nie pracownika bo im bardziej sie go cisnie to motywacja do pracy spada mam pytanie dlaczego tego polaka tak wszedzie gnebia 2/3 wyplaty oddaje panstwu nawet o tym nie wie to jeszcze w robocie musi sie wkyrwiac jakies okulary kart odbijania etc. dlaczego na podobnym stanowisku w niemczech nie ma okularow panuje luzna atmosfera gra muzyka a ludzie zarabiaja cztery razy wiecej niz w cebulandii .odpowiedz bo rzadza nami janusze .

Aleks
@janusz mąż grazynki

A to się akurat właśnie warto zapytać sfer rządzących. Tak w kwestii podatków jak i zasad BHP ;)

Co do atmosfery wszystko zależy od działu do jakiego trafisz i od ludzi przede wszystkim. Trzeba mieć spory dystans do siebie i innych żeby wytrzymać pracę i tępo w GE. Masa sprzecznych informacji i wszechobecny chaos powoduje ,że jest stres i ludzie czasami nie wytrzymują, niekiedy kierownik jest nadpobudliwy i ciśnie tak pracowników,że po prost się zwalniają :). Ogólnie warto przyjąć się żeby się pośmiać i nabyć doświadczenia. Atmosfery nie da się opisać bo jest to duża firma, spora rotacja. Jeśli chodzi o awans to tak jak z atmosferą są przypadki gdzie ludzie faktycznie awansowali po kilku latach i są doświadczeni ciężko pracują (potem po jakimś czasie się oczywiście zwalniają), albo sprzedają sukcesywnie i systematycznie swoich kolegów i tym zbierają punkty i nic sobą nie reprezentują. Niestety częściej jest drugim przypadku.

Pytanie do was. Jeżeli pracowalbym w GE przez Pana Stasice to czy ostałbym wszystkie dodatki i przywileje?

GE
@Nowy

Stasica i przywileje !!!!! Chłopie z choinki się urwałeś. Możesz liczyć na minimalną na umowie, wypłatę w kopercie i ewentualnie premie. Jeżeli jesteś u ojca to im więcej godzin, tym wyższa premia. Jeżeli jesteś u syna, to premia jest stała.

ZEWNĘTRZNY
@Nowy

Pitolisz koleś.Gówno wiesz ale napisać cos trzeba.

Chachor
@GE

Gadki do wiatru. Gdzieś Ty koperty widzioł chłopie?

kokodżambo

Jeśli celujesz w pracę na produkcji to o awansach zapomnij, wszystko poobsadzane i każdy kurczowo trzyma się stołków.Dla zwykłego robotnika nie ma szans na awans, przynajmniej dziś.Z benefitów jest Multisport i wiem, że prowadzono szkolenia z języka angielskiego po bardzo atrakcyjnych cenach.Oczywiście mówię cały czas z poziomu pracownika fizycznego, zakładam że biurowi mają te pakiety bardziej rozbudowane i więcej możliwości.

Jasam
@kokodżambo

O multisport nie słyszałem, kurs j. angielskiego został odwołany z braku pieniedzy. Pracownicy maja raz na kwartal bilet do kina, szczepienie na grype i to wszystko. Szanse na awans ZERO. Jak było przejcie na Rudawke to jeszcze kogos awansowali obecnie nie ma takiej mozliwosci.

TrashMachine

Jeśli chodzi o awans to faktycznie trzeba się wykazać by zostać zauważonym ale w kwestii benefitów jest nieźle. Ja aktywnie korzystam z karty multisport, która daje mi wiele korzyści (siłownia, basen, zajęcia z krav magi itp. itd.) czasami otrzymać można bilet do kina. Źle nie jest. A atmosfera? Zależy z kim się trzyma i gdzie się trafi (można lepiej lub trochę gorzej) - ale ogólnie w porządku i do przodu :)

Najpierw nazwalniali ludzi a teraz ci co zostali muszą robić nadgodziny.. Normalne to??

Adriano Italiano

W tym roku na inwenturze porażka , osoby odpowiedzialne wg mnie powinny miec pojecie o magazynie I zarzadzaniu gospodarka magazynowa a nie Lean-owcy I biurokraci ktorzy nie maja pojecia czy palety ściągac z dwoch lokalizacji naraz czy z jednej wózkiem decyzja zła Leankalemb wniósł problemy chaos panował ,a decyzja kierowników na noce nie związanych z magazynem o wyciagnieciu ok200palet z magazynu Pani Anetki w piątek z jednej lokalizacji na pół zakładu to żenada w tamtym roku jakoś dali rady bez takiej akcji , najbardziej dziwi mnie podejście kierowników I tekst dwóch z nich "a magazyn się będzie tym martwił"czyste hamstwo I kurwysynstwo podejście do ludzi , właśnie z takim szacunkiem traktuje sie prace ludzi w tej firmie ..ebać kierowników

Gal anonim
@Adriano Italiano

Akurat podejście innych kierowników tutaj mnie wygodę nie dziwi, nie od dzisiaj wszyscy zwalnia na innych a "mój oddział jest najlepszy". Niestety ale taka prawda ale pierwsi przychodzą że współpraca najważniejsza.

Alex
@Gal anonim

Podejście kierowników często jest pochodną tego jak zachowują się osoby, którymi muszą kierować...

@Alex

Nie w tym zakładzie. To oni z góry na ciebie patrzą z pogardą.

Gal anonim

Ok masz rację ale nie przesadzaj, ludzie biorą l4 bo firma płaci 100%, no to jak może siedzieć w domu i mieć kasę to po co przychodzić. A są też takie kwiatki które przychodzą do pracy już zmęczone i mają pretensje ze ktoś od nich czegoś wymaga i właśnie takie osoby najczęściej biorą l4. Ja nie bronie opisanej osoby bo też ma za uszami ale popatrzcie na niektórych współpracowników. A kierownicy i Lean to fakt że to jest porażka zakładu.

Tadziu

Podobno w grudniu ma byc planowany postoj. Co jak nie mam juz urlopu!? Czy firma zaplaci mi czy mam szukac pracy u sasiada za płotem. Ciekawe co pokaza nasi zwiazkowcy!?! A tak przy okazji czy ktos wie jakie warunki sa w sasiednich firmach?

@Tadziu

Jak będzie postój to zrobią to co zawsze, każą Ci wziąć bezpłatny urlop.

@Tadziu

A skąd takie rewelacje o tym planowanym postoju? Ja jakoś nic nie słyszałem.

Hemenex
@Tadziu

Ja bym się cieszył jakby był postój między świętami a nowym rokiem!

Zostaw merytoryczną opinię o General Electric Power Controls - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w General Electric Power Controls?

Zobacz opinie na temat firmy General Electric Power Controls tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w General Electric Power Controls?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy General Electric Power Controls?

Kandydaci do pracy w General Electric Power Controls napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

General Electric Power Controls