RUBYCON

Bydgoszcz

Opinie o RUBYCON

lowelas 2014-04-22 01:01
słabizna straszna, żadnej wiedzy i doswiadczenia... niby coś potrafią, ale maja kiepski sprzet... nie polecam.. ciągle zmieniaja pracowników i słabo płacą...
Opinia 2014-09-20 14:25
Firma która nie docenia pracownika. Rygorystyczne warunki pracy, które nie przekładają się na efektywne projekty. Bardzo duża rotacja pracowników ze względu na atmosferę jaka tam panuje. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ.
rozbawiony 2016-05-15 13:27
wystarczy spojrzeć na ich "profesjonalną" stronę internetową haha
sprawiedliwy 2017-08-29 13:21
Bardzo mały profesionalizm i mała wiedza, sprzęt do pracy jak i sama jej organizacja fatalna. Klimat czy atmosfera? nie ma o czym mówić bo jej poprostu nie ma lub jest na ujemnym poziomie. Nie zależnie na jakim stanowisku będziesz pracował/pracowała licz się z tym że będziesz sprzątał nie tylko swoje stanowisko pracy ale również toaletę, będziesz zamiatał cały zakład i wykonywał inne prace remontowo-budowlane. Nie licz że ktoś Ci coś wytłumaczy czy wyjaśni. UoP ale na najniższą krajową.

Gorąco NIE polecam!
ciekawy 2017-09-21 14:43
a dużo jest nadgodzin na produkcji?
Zostaw swoją opinię o RUBYCON - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RUBYCON