Zakład Wielobranżowy "Bayer-Plus"

Sosnowiec

Opinie o Zakład Wielobranżowy "Bayer-Plus"

edek 2014-12-29 22:31:43
Co to za firma jeszcze takiej nie widziałem
guti 2015-01-02 19:18:23
Totalna pomyłka
kkkkk 2015-05-08 11:37:25
To co tam sie dzieje to totalna porażka. Będąc na rozmowie kwalifikacyjnej odnoslam wrażenie, ze jestem nikim. Siedzialy 4 panie jedna pytala a trzy z tego 2 podrzedne pracownice przegladaly CV. Co jest rzeczą niedopuszczalna. Zarobek jaki moga mi zaoferowac to 1000 no moze 1100 zl na renke. Wszystkim rozsadnym ludziom odradzam ten zakład pracy. A właścicielowi proponuje zmizne kierownictwa!,,,i przeszkolenie personelu..
nnnnnn 2015-05-10 12:30:48
Człowieku rozmowa to dopiero początek porażki. Jak byś zobaczył jak wygląda praca to byś miał dość.
Nie warto 2015-09-08 14:03:53
Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi - byłem pierwszy i ostatni dzień w tym( usunięte przez administratora ). Jak masz zacząć tam pracę i to czytasz to nawet nie zaczynaj, bo nie warto tracić czasu i zdrowia za tą jałmużnę. Wykorzystywanie ludzi to mało powiedziane. Umowa zlecenie i 9 zł brutto co daje za 160 godzin w miesiącu 1440 zł uwaga brutto a na rękę netto wychodzi 1047 zł a najniższa krajowa to 1750 zł brutto a netto 1286 zł. Poniżej oczekiwań. NIE WARTO!!! NIE POLECAM!!!
mwe 2016-04-21 11:58:13
czy ten zakład to jest działalność jednoosobowa, tak?
Zostaw swoją opinię o Zakład Wielobranżowy "Bayer-Plus" - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Wielobranżowy "Bayer-Plus"