Piekarnie Cukiernie Putka

Opinie o Piekarnie Cukiernie Putka

Poszukiwacz

Ja troszkę z innej beczki. Chciałbym właściwie pochwalić jednego z waszych pracowników. Jest to Pani Wioleta K. Poznałem ją w trakcie pobytu w sanatorium. Pani ta bardzo pochlebnie wyrażała się o Waszej firmie. Polecała Wasze wyroby. Jest to rzadkość aby pracownik tak robił, chyba że jest doceniany i utożsamia się z firmą w której pracuje. Ponieważ w miejscu mojego zamieszkania Wasza firma nie prowadzi żadnych sklepów,dałem się namówić na zakup online. A poszukuję pieczywa żytniego, razowego lub graham. Poczytałem trochę historii o Waszej firmie, jestem pozytywnie zaskoczony. Do tej pory nic nie słyszałem o Was. Pozdrawiam i życzę więcej takich pracowników.

Ewelina

Możesz napisać coś więcej? Duży był (usunięte przez administratora)? Dostaliście za dużo? W ogóle to na jakiej umowie jest tutaj praca że (usunięte przez administratora)?

XCXC

Pracowałem w putce pare miesięcy. Ogólnie praca nie najgorsza, natomiast żadnego tam wkładu personelu nie ma. Wszystko podyktowane co jak ma być, nic samemu nie można. Chleby układa się zawsze w tym samym miejscu, ciastka w lodowce zawsze w tej samej kolejności (trzeba wysyłać zdjęcia rejonowym), ciastka na blacie tez zawsze w tej samej kolejności. Zamiast szybko rozkładać towar to pracownik musi uczyć się co leży pomiędzy pączkiem z wiśnia a z porzeczka. Bardzo niewygodne. Szkolenie jest raczej przydatne. Bardzo szybko się uczy składów produktów choć materiał jest obszerny. Jeżeli chodzi o rabat dla pracowników to nie rozumiem czemu rzeczy na rabat można zamówić tylko w piątek (czy w jakiś tam inny dzień) zamiast dać jakaś pule dla pracowników by mogli sobie wykorzystać kiedy chcą. Przykładowo chce się coś wziąć na śniadanie na rabat. Nie ma takiej opcji. Rzeczy na rabat musza przyjechać oddzielnie w piątek. Jeśli chcesz coś zjeść w inny dzień musisz zapłacić całość. Ogólnie to mnóstwo obowiązków, szybkie tempo pracy. Pieniądze nie najgorsze, ale moim zdaniem za małe do ilości obowiązków. Soki wyciskane, pizza (wszystkie składniki nakładane ręcznie), zapiekanki, świeże kanapki, krojenie ciast, krojenie prawie wszystkich chlebów, robienie kawy, robienie pieczywa (pilnowanie by wyrosło + odpiek). Także trochę tego jest. W wielu kawiarniach gdzie się robi kawę + serwis zarabia się tyle samo, a obowiązków o polowe mniej.

@XCXC

Dzień dobry, dziękujemy za opinie. Obecnie pracownicy mają karty rabatowe na nasze produkty i mogą z nich korzystać codziennie. Standard obsługi klienta jest dla nas bardzo ważny, dlatego w początkowym okresie zatrudnienia trzeba przyswoić dużą dawkę wiedzy. Pozdrawiamy

Aleksandra

Jakiś czas temu jedna osoba tutaj coś pisała, że zmieniła się lokalizacja firmy. Nawet nie wiedziałam, a jak teraz jest z dojazdem? Tam w ogóle jest jakiś transport pracowniczy albo chociaż dopłacają do paliwa ludziom?

@Aleksandra

Dzień dobry, zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji: rekrutacja@putka.pl.

Zyz
@Aleksandra

Do Jawczyc większość osób dojeżdża samochodem. Pociągi dojeżdżają do stacji PKP Gołąbki resztę drogi ok. 2 km trzeba pokonać pieszo. Nie ma transportu zbiorowego ani też dopłat do paliwa. Ale firma jest fajna, rozwija się także polecam.

@Zyz

A pracownicy między sobą organizują jakieś dojazdy? Można tak się umówić żeby być na jednej zmianie z osobami z okolicy czy firma raczej na to nie zwraca uwagi?

Xyz
@Ewelina

Nie organizują, raczej czasami pomogą ale nie zawsze. Każdy inaczej pracuje itd.

@Xyz

A jak w ogóle z atmosferą tutaj? Dobrze się pracownicy dogadują ze sobą? Możesz napisać czy pod tym względem warto tutaj aplikować?

Profesjonalizm Pani Anny, miła, luźna atmosfera.

Wymagania płacowe., Oczekiwania, doświadczenie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kinga

Czy w firmie wypłacane są tzw. "wczasy pod gruszą?"

Odpowiada
@Kinga

Są wypłacane w formie wczasów.

@Kinga

Dzień dobry, jednym z benefitów, który oferujemy jest dofinansowanie do wczasów dla pracownika i członków jego najbliższej rodziny.

Zainteresowana

Witam. Chciałabym uzyskać odpowiedz ile zarabiacie Panie w putce? Czy zarobki są okej? Weekendy dodatkowo płatne?

@Zainteresowana

Dzień dobry, w celu uzyskania informacji o oferowanym wynagrodzeniu zachęcamy do kontaktu z biurem rekrutacji na adres rekrutacja@putka.pl.

Pracownik 12

Dzien dobry,ceny wsxystkiego rosna w zastraszającym tempie,w zwiazku z tym zadaje pytanie kiedy są przewidziane jakieś podwyżki dla pracowników?

@Pracownik 12

Najpierw woda, potem karty teraz podwyżki... Mało, mało i mało wszystkim... Ciekawe co będzie następne ????

@Pracownik 12

Dzień dobry, ze względu na inflację zdecydowaliśmy się na dodatkową podwyżkę w tym roku. Kolejna podwyżka przewidziana jest na koniec roku. Pozdrawiamy

@Piekarnie Cukiernie Putka

Czy taką podwyżkę dostanie każdy pracownik czy tylko wybrane osoby że względu na zaangażowanie w pracy?

Ktos

Rozumiem, że Ty że swojej podwyżki zrezygnujesz :)

@Ktos

Chyba nie rozumiesz pytania. Zależy mi aby każdy dostał podwyżkę jednak nie zawsze tak jest.

Ola

Ja już dostałam podwyżkę i jestem bardzo zadowolona. Fajnie, że firma zdaje sobie sprawę z rosnących kosztów życia w naszym kraju.

Anka
@Ola

Czyli mam rozumieć, że Ty dostałaś podwyżkę że względu na rosnące koszty w kraju? A nie ze względu na zaangażowanie w pracę? Gratulacje.... Bo ja to zasłużyłam na docenienie za swoje zaangażowanie i wydajność mojej pracy, tak jak i wiele innych dziewczyn.

Niki
@Anka

Ktoś jeszcze dostał podwyżkę? Ja nie dostał.Moje koleżanki też nie.Czy to będą podwyżki dla wszystkich?

@Niki

Zapytaj swojej koordynatorki

Arbuz
@Piekarnie Cukiernie Putka

Ok, daliście podwyżkę kosztem premii, zmieniona lokalizacja pracy , przez to ciężej będzie wyrobić premię bo zmieniono na obrzeża ... cwane to .

Pracownik 00
@Niki

U mnie dostała tylko jedna z Nas.Ciekawe dlaczego?

Pracownica
@Arbuz

Przecież na obrzeżach jest mniejsza premia do wyrobienia więc nie rozumiem twojego rozumowania.

@Arbuz

Witamy, ze względu na wzrost cen wypieków systematycznie rosną utargi piekarni i dlatego podniesiony został próg. Progi były już podnoszone kilka razy, a średnia premia za pełen etat cały czas rośnie. Pozdrawiamy

@Ola

A to się podepnę tu z pytaniem. Czy firma nie potrzebuje nowych pracowników? Jak oceniacie warunki pracy, jak proces rekrutacji? Czy doświadczenie jest konieczne?

@Piekarnie Cukiernie Putka

Premia jest niezrozumiała.Utarg na sklepie coraz wyższy,ale premia coraz niższa.Wi mniej więcej na jakiej zasadzie jest obliczana ,ale gdzie tu logika ,że utarg większy dziewczyn tyle Samoa premia niższa.System ,który to robi jest błędny.My sprzedawcy nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić.Musimy wierzyć ,że wszystko jest dobrze.Ale to smutne ,że pracy coraz więcej a premia w dół.

@Nina

Dzień dobry, prosimy o kontakt z Koordynatorką lub Katią, na pewno wyjaśnią w jaki sposób obliczyć wysokość premii. Wszystko w tym temacie jest transparentne i do wyjaśnienia.

@Piekarnie Cukiernie Putka

Tabelki które są nam przedstawiane są bardzo skomplikowane.Niestetu nie mamy czasu aby robić sobie same obliczenia.Ale jeżeli widzimy ,że utarg miesięczny idzie w górę to logiczne jest ,że premie powinny być lepsze a niestety tak nie jest.

@Nina

Ponownie zachęcam do kontaktu z koordynatorem lub z kierownikiem z prośbą o wyjaśnienie.

@Anka

Jedno nie wyklucza drugiego.

@Marta

Ja zostałam do pracy bardzo dobrze wdrożona. Z tego co wiem, nie potrzebne jest doświadczenie - wszystkiego można się nauczyć, jeśli się chce ;)

Ryszard
@Ola

A jakie trzeba mieć umiejętności i o co Cię pytano na rekrutacji? Pytam, bo zastanawiam się, czy by mnie przyjęli na pracownika produkcji i ile mógłbym na starcie zarobić?

Anka

Kim jesteś, że nie chcesz podwyżki.Ka wody nie chciałam, takich kart rabatowych też nie.Nikt o zdanie mnie nie pytał.

@Piekarnie Cukiernie Putka

Koordynatorka nie jest w stanie wytłumaczyć porządnie jak naliczana jest premia .Na imię Katia dostaje ataku paniki.Sama nie potrafi nic załatwić,grafik w jej wykonaniu to tragedia Jesteśmy przemęczone i zestresowane Kiedy będzie zmiana koordynatorek ,bo z tą nie da się pracować.

@Nina

Dzień dobry, Pani wiadomość zawiera niewystarczającą ilość informacji abyśmy mogli w jakikolwiek sposób zareagować. Chętnie poznamy szczegóły. Prosimy o bezpośredni kontakt z panią Katią N. lub z biurem kadr. Pozdrawiamy

Tak
@Nina

Proszę zadzwonić do Kati ja kiedyś dzwoniłam bardzo miła i można zgłosić bezpośrednio jeśli jest jakiś problem z Koordynatorka

@Tak

Tak zrobię.

@Piekarnie Cukiernie Putka

W jaki sposób powinna zostać przekazana wiadomość o przeniesieniu pracownika przez koordynatorkę?Czy powinno to być osobiście czy inna forma jest w porządku?

Dzień dobry, prosimy o bezpośredni kontakt z panią Katią N. Pozdrawiamy

Pol
@Piekarnie Cukiernie Putka

Ale żadnej kartki o rozliczeniu premię nie dostałem, i nie wiem dlaczego za gastronomię na 3%mniej niż było - było rok temu 9% teraz 6%. I niewiadomo czy prawidłowo rozliczają premię, bo pracownik nie może sprawdzić.

@Pol

Dzień dobry, pytania na temat obliczania wysokości premii prosimy kierować do Koordynatora. Pozdrawiamy

Dzień dobry. Czy w tym roku będzie organizowany piknik firmowy?

@Kasia

Dzień dobry, w obecnej chwili nie ma takich planów. Pozdrawiamy

@Kasia

Fajnie byłoby jakby pikniki wróciły :)

mmk

Czy piekarnie Putka zatrudniają na stanowisku ekspedientki w niepełnym wymiarze czasu pracy?

@mmk

Dzień dobry, w celu zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy zachęcamy do kontaktu z biurem rekrutacji. Pozdrawiamy

@Piekarnie Cukiernie Putka

W jaki sposób można się skontaktować? Osobiście? Czy są jakieś możliwości żeby podesłać aplikacje zdalnie? Czy te oferty można gdzieś w internecie przejrzeć?

@Ewelina

Zachęcamy do przesłania aplikacji na adres rekrutacja@putka.pl. Oferty pracy dostępne są na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy

@mmk

Tak

Angelika

Czy wiadomo coś o podniesieniu limitu na karcie rabatowej ? 100 zł to trochę mało w tych czasach .

@Angelika

Całkiem nie dawno było o to pytanie bez odpowiedzi ze strony firmy. Więc myślę że zostanie to bez zmian.. Te 100 zł to śmieszna kwota zwłaszcza jak się ma dużą rodzinę i codziennie robi się spore zakupy.

@Ola

Dzień dobry, Dla przypomnienia, miesięczny limit na karcie to 250zł. Od tej kwoty liczony jest rabat. Kwoty tej nie planujemy podwyższać. Pozdrawiamy

@Angelika

Też uważam że to jest za mało. Starcza mi tylko do połowy miesiąca

@Piekarnie Cukiernie Putka

Tylko że 250zł. to my wydajemy na zakupy a rabat to tylko 100zł. Wychodzi na to że My bardzo dużo pieniędzy zostawiamy w firmie więc chyba trzeba pomyśleć o oszczędzaniu i kupowaniu gdzie jest taniej. Szkoda że firma tak podchodzi do pracowników.

Magdaaaa
@Marta

Dla kierowników z biura 100 czy 200 nie robi różnicy skoro zarobki kierownika to 13tys brutto a sprzedawcy 4tys. Jest ogłoszenie o pracę na stanowisko kierownika utrzymania ruchu i właśnie taką kwotę firma proponuje. Ogłoszenie na portalu pracuj.pl

@Piekarnie Cukiernie Putka

Pytanie do pracodawcy Dlaczego jest tak że jak na karcie zostaje3 zł rabatu i kupuję 2 pączki to po zeskanowaniu karty rabat nie jest naliczany?tylko pojawia się informacja że jest brak rabatu?

Laki
@Magdaaaa

Jak można porównywać pracę sprzedawcy do pracy kierownika utrzymania ruchu. Proszę się nie ośmieszać i doinformować kim jest taki kierownik i czym się zajmuje i jaka ciąży na nim odpowiedzialność i przestać pleść głupoty. Macie tak dobrego pracodawcę a ciągle Wam mało ciągle coś nie tak. Zacznijcie szanować pracę i pracodawcę albo się zwolnić iść na studia skończyć je, a później aspirować na bycie kierownikiem. Proszę też nie oceniać kogoś przez pryzmat pieniędzy jakie ma a jakich nie ma, bo nigdy nie wiadomo kto jakie ciężary nosi w swoim życiu i jakie ma problemy. Inflacja i ceny towarów są takie same dla wszystkich.

Łodzianeczka
@Piekarnie Cukiernie Putka

A co z pracownikami, którzy są na L4, im się te karty rabatowe nie należą na zakupy? Jako 5letni prawie pracownik nie dostałam nawet paczki świątecznej.

Dzień dobry, wszystkie pytania odnośnie niewłaściwego działania kart proszę zgłaszać koordynatorowi lud na m.wisniewska@putka.pl

@Laki

Ja owszem doceniam pracodawcę bo chyba nigdzie nie ma takich benefitów jak u nas wczasy paczki itp. ale nie oszukujmy się nie ma nic za darmo. Wiesz dlaczego dużo osób tak narzeka? A właśnie dlatego że my ekspedientki mamy bezpośredni kontakt z klientem często to my obrywamy gdy coś jest nie tak i zawsze mamy się do nich uśmiechać nawet gdy czasem masz gorszy dzień bo wtedy napiszą o nas że jesteśmy nie miłe. I wyobraź sobie że dajesz z siebie w tej pracy ile możesz a tu przychodzi taki mail jak wczoraj czy dziś że taki tester czy bloger może mieć nawet 99%rabatu... Ja pytam za co?? Za to że wstawi jakiś głupi filmik z oznaczeniem? No przepraszam ale to my jesteśmy głównym wizerunkiem firmy i trochę to niesprawiedliwe że dostajemy ochłapy i jeszcze mamy się z tego cieszyć..

@Ola

Dzień dobry, dziękujemy za dodanie opinii i słowa uznania odnoszące się do proponowanych przez nas benefitów. Przypominamy, że obsługa klienta to główny obowiązek na stanowisku sprzedawcy. Kładziemy duży nacisk na wysoki standard obsługi klienta za co przyznajemy wynagrodzenie oraz premię prowizyjną. Karty z 40% rabatem są jedynie dodatkowym benefitem, jednym z wielu proponowanych. Karta rabatowa jest dla bloggera jedynym wynagrodzeniem za współpracę. Ich karty są jednorazowe, w przeciwieństwie do kart Pracowników, których rabat odnawia się co miesiąc. Pozdrawiamy

@Laki

Ooo, ktoś tu się obraził.Tp.zapradxam za ladę na punkt z około 10 tys utargu i zobaczymy ktoa gorzej.Nie każdy może pozwolić sobie na studia choć by chciał.Jesli jesteś po studiach to bardzo nieładnie się odzywasz.Do klienta tak nie mogłabyś.Dzanuj pracę innych.

Gośśś
@Laki

Witam.Niektóre Panie ekspedientki mają studia wyższe skończone, (usunięte przez administratora)

Laki
@Gośśś

Chodziło mi o to żeby ta osoba nie oceniała kogoś kto po studiach technicznych zostanie tym techniekiem czy jakie było stanowisko i jakie pieniądze będzie zarabiał na tym stanowisku. Każda osoba która posiada odpowiednie wykształcenie może ubiegać się o pracę zgodnie z jego kwalifikacjami i zarabiać dużo kasy.

@Piekarnie Cukiernie Putka

Ale oprócz obsługi klienta,która jest naszym obowiązkiem podstawowym za który nam płacą mamy mnóstwo innych obowiązków przez które zaniedbujemy klienta.(usunięte przez administratora)

@Gośśś

Co to za studia?.Dlaczego pracują za ladą?

Marysia

Dzień dobry, czy piekarnie 2.05 będą nieczynne jak w grudniu po świętach bądź otwarte krócej jak we wtorek po Wielkanocy?

@Marysia

Dzień dobry, w celu uzyskania odpowiedzi na to pytanie zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem.

@Marysia

W zeszłym roku z tego co pamiętam było otwarte normalnie chyba że na niektórych sklepach było inaczej. Więc w tym roku pewnie też będzie otwarte normalnie

Ilona
@Marta

A w takie między świąteczne dni jest nacisk żeby była cała obsługa czy można bez problemu się dogadać i wziąć wolne? Jak w ogóle wygląda tu kwestia urlopów, są wczasy pod grusza?

@Ilona

Dzień dobry, terminy urlopów są ustalane z bezpośrednim przełożonym. Jednym z benefitów, które oferujemy jest dofinansowanie do wczasów. Pozdrawiamy

@Ilona

Przed świętami raczej wolnego nie ma bo wtedy jest największy ruch ale po świętach jak najbardziej :)

Pol

Mam takie pytanie - Po co zatrudniacz nowych młodych ludzi którym nie zależy na tej pracy, nie starają się psują ciasta, chodzą po wielu razy pić kawę i palić? Bo tyłe jest chętnych i zaangażowanych ludzi.

@Pol

Dzień dobry, w takich sprawach zalecamy kontakt z przełożonym. Równocześnie przypominamy o premii za polecanie osób chętnych do pracy. Pozdrawiam

@Piekarnie Cukiernie Putka

Jak w praktyce ta premia wygląda? Długo trzeba żeby nowa osoba pracowała? Ile wtedy się dostaje tej premii?

@Ewelina

Dzień dobry, w celu zapoznania się z zasadami przyznawania premii zachęcamy do kontaktu z biurem rekrutacji. Pozdrawiamy

Luiza

Dzień dobry, chce dowiedzieć się jak wyglada praca w majówkę? Czy 2go maja piekarnie są nieczynne bądź może krótsze zmiany? Nie ukrywam, że bycie w ten dzień do 20 w pracy jest mało przyjemne. Fajnie jakby pracodawca w tym dniu poszedł nam na rękę :)

@Luiza

Dzień dobry, dajemy możliwość zakupów klientom także drugiego maja.

Luiza
@Piekarnie Cukiernie Putka

Rozumiem, ale fajnie byłoby tez pracownika docenić i zrobić np. krótsze godziny jak w święta.

Ela
@Luiza

Fajnie byłoby jakby w taki dzień pracodawca też wykonał krok w stronę pracownika.

Jan

Dzień dobry , ponownie moje pochwały sa na sklep Zielonka :) zespół zgrany ma duże doświadczenie w swoim zawodzie ktore wykonują swoją prace , sa miłe uprzejme i na prawde pomocne . Takie panie sprzedawczyni to skarb ... Tylko długo nie widuje jeden pani ... Ktora całym serem widze ze dba o Klientów .... Mam nadzieje ze ją w krótce zobacze , na prawde widać ze ta pani tez jak i inne Panie ktore pracuje na Zielonce sa bardzo miłe i podejśćiowe i dbaja o Klienta dobrze . Dostaje zawsze świeże pieczywo i z uśmiechem na twarzy .... Od Pań ;) Naprawde super ekipa i skład życze państwu takich pracowników dużo , i aby ich doceniać każdego dnia ich wykonywanej pracy . Pozdrawiam

@Jan

Dziękujemy za dodanie opinii. Jest nam ogromnie miło, że jakość naszych wyrobów oraz obsługi została doceniona. Zapraszamy ponownie.

M.

Dzień dobry, pojawiło się ogłoszenie na Pracownika Biurowego w Jawczycach. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak wygląda tam praca? Na jakiej umowie zostaje się zatrudnionym? Czy faktycznie zarobki są tak jak w ogłoszeniu 4200 - 4500 brutto? Będę wdzięczna za informacje. Zastanawiam się czy warto aplikować.

@M.

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Zachęcamy do aplikacji.

Moniq

Pracuję na rynku pracy od 21 lat Dla Putki od prawie 4. Przez wiele lat doświadczenia, przeszłam od wspaniałych pracodawców przez neutralnych po znęcających się psychicznie. Praca dla Putki zalicza się do miejsc pozytywnych. To co odczuwam, to poczucie bezpieczeństwa, dbanie o pracownika ( paczki, dofinansowania wczasów, zniżki na produkty, karty sportowe czy opieka medyczna). Tu faktycznie można zwrócić się o wsparcie w razie kłopotów, zawsze szukane są rozwiązania. To takie miejsce gdzie można wyrazić swoje zdanie i dojść do porozumienia. Polecam ten zakątek jako miejsce pracy i spędzania czasu. Rodzinna atmosfera i mnóstwo radochy. POLECAM.

@Moniq

A ta radocha to z czego? Jeśli z samej pracy to świetnie! Chciałabym dopytać o zarobki. Jakie są stawki dla nowych osób? Można negocjować stawkę na tej pierwszej umowie czy dopiero na kolejnych?

@Ewelina

Dzień dobry, w celu poznania proponowanego wynagrodzenia zachęcamy do kontaktu z biurem rekrutacji.

Aktualność
Witajcie,
Serdecznie dziękujemy za liczne opinie. Widząc Wasze zainteresowanie firmą Putka, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl i włączyć się do konwersacji.
Zachęcamy do zadawania nam pytań i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Wszystkie Wasze komentarze są dla nas cenne, ponieważ pomagają nam się doskonalić.  Aby było to jednak możliwe dyskusja musi być merytoryczna i zbudowana na szacunku, dlatego bardzo prosimy Was o zachowanie kultury wypowiedzi.

Wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy wysyłać na maila: poczta@putka.pl
Osoby, które są zainteresowane pracą u nas zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z działem rekrutacji: praca@putka.pl
Piotrek

Witam bardzo proszę coś zrobić z personelem przy ulicy Szadkowskiego ..Mam 60 lat i pani Monika tak miała napisane na fartuszku 05.03.2022,byłem na zakupach i jak zwykle ta pani jest nie miła ordynarna i bardzo nie ładnie się odnosi do starszych osób ta pani chyba przy chodzi do pracy za kare bardzo proszę cos z tym zrobić i zamiast obsługiwać to stoją z tyłu za sklepem i palą papierosa dlatego moja opinia jest negatywna

@Piotrek

Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie. Przyjrzymy się tej sprawie. Pozdrawiamy.

Moniq

Zgadzam się z kulturą i chęcią do rozmów.

Fan Putki

W sobotę zakupiłem w Waszym punkcie Sernik Wiedeński, aby zjeść go przy niedzielnej kawie. Nie napiszę wiele, ale choć zabrzmi to banalnie, sformułowanie "niebo w gębie", pasuje do tego wypieku jak strzała Robbin Hooda w dziesiątkę. Walory smakowe jak na sernik przystało, dodatkowo, puszysty, lekki i co najważniejsze, nie za słodki. Brawa dla cukierników i Pani sprzedawczyni, która mi ten wypiek poleciła.

@Fan Putki

Sprzedawca

Dzień dobry, ja bardzo polecam pracę w Putce. Jest bardzo dużo super benefitow np paczki świąteczne czy karty rabatowe. Wypłata jest zawsze na czas, premia zależna od starań całego zespołu także to od naszych starań zależy nasza wypłata co jest motywacją do pracy. Oczywiście praca jak praca, zdarzają się lepsze i gorsze dni lecz tych drugich jest mniej. Pani kordynator to właściwa osoba na właściwym miejscu, zawsze pomoże z problem. Firma organizuje również szkolenia by pracownik się rozwijał. Polecam bardzo :)

@Sprzedawca

Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię.

Agata
@Sprzedawca

A co dokładnie masz na myśli mówiąc o tych gorszych dniach? Na jakie problemy w pracy można się natknąć? I jak są one rozwiązywane?

Janek

Robiąc zakupy w firmie putka to moja przyjemność, bardzo lubię pieczywo są na prawde świeże i ciepłe wyroby i pyszne .... Panie ktore obsługują są bardzo miłe, jak się wchodzi do sklepu to odrazu widać na ich twarzach usmiech są pełne radośći i zawsze dobrze polecą produkt o który pytam ... Dobrze było by ze strony pracodawcy takich ludzi doceniać - w dzisiejszych czasach pracodawca mało kto docenia swoich pracowników . Te panie zasługują na prawde na dużo sa bardzo miłe i sprzedaja z czystym sercem . Gratuluje wspaniały Pani , aby takich pracowników Państwo mieli wiecej ....

@Janek

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnie Cukiernie Putka - Jawczyce

• Jak się pracuje w Piekarnie Cukiernie Putka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnie Cukiernie Putka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 215.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnie Cukiernie Putka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 172, z czego 29 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnie Cukiernie Putka?

Kandydaci do pracy w Piekarnie Cukiernie Putka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnie Cukiernie Putka