Piekarnia Ratyński

Opinie o Piekarnia Ratyński

rozbawiona 2010-05-14 20:46:24
Hej anonimku ;-) chyba bardzo sie zapienile hehehe...... pewnie Cie zwolniono za ww rzeczy he he he.... tylko Ci wspolczuc. Hmy.... tak sobie czytam i wnioskuje,ze jestes chodzaca katastrofa;-) powodzenia Ci zycze i na drugi raz wez slownik ortograficzny do reki,bo kaleczysz na otro. Pozdrowionka ;-) ;-)
życie 2010-11-14 17:00:45
Niestety ale anonim ma racje. w tej piekarni tak wyglada rzeczywistosc. do tego mozna dolozyc strzelanie z ucha wspolpracownikow i nieadekwatne zarobki. podwyzki to tylko w snach bo przeciez "firma ledwo wiaze koniec z koncem". zenada Panie (usunięte przez administratora). Senior czyli Pan (usunięte przez administratora) ma ogromne poważanie i szacunek wsrod wieloletnich pracownikow w przeciwienstwie do Pana (usunięte przez administratora)dorobkiewicza.
szustak 2013-06-18 17:55:36
w piekarni jest gorzej jak było strzelanie z ucha pani szanownej Jadwigi a jak chla sama to jej wolno a podwyżki są ale roboty hehe jednym słowem (usunięte przez administratora) na kołach
piekarz 2013-06-29 12:59:25
wygląda to tak: deputat 2 chleby , torby sprawdzane , kamery założone ,roboty dużo, ludzi się zwalnia a pieniędzy mniej i sanepid za sanepidem. (usunięte przez administratora)
piekarnia 56i 2014-02-03 21:38:34
Kiedy będzie tu dobra i miła atmosfera to może tylko szefostwo wie(usunięte przez administratora)
piekarz dawny 2014-02-04 21:28:47
Roboty coraz więcej pieniądze te same i jeszcze oczernianie nie winnych pracowników przez tych co nic nie robią i ścieme walą tylko zganiają na innych aby dalej od siebie a konsekwencji zero w piekarni tej szybko możesz się stać tyranem chodź wcześniej byłeś miły
oli 2014-04-26 16:02:50
to wymyśliliście przykład machlojki :P:P a tak powaznie to jakiego typu akcje naprawdę odchodzą w Ratyńskim?
witek 2014-06-10 14:34:20
mam nadzieje, że jednak jakieś zasady BHP są przestrzegane, przecież muszą być. Nie wiem czy to plotki czy mocno koloryzowane sytuacje, ale jak możecie to napiszcie konkretnie co się stało, jakie sytuacje miały miejsce?
Modo 2014-12-16 09:32:26
Dosyć ciężko mi uwierzyć we wszystkie spekulacje tego typu. Może czasami rzeczywiście coś pójdzie nie tak, czy regulamin i przestrzeganie bhp jest zagrożone, ale zdajcie sobie sprawę, że firma nie jest w stanie sobie poradzić z negatywnym wizerunkiem. Są to zbyt duże straty niematerialne, które mają później materialne przełożenie.
Olaf 2015-08-17 10:53:05
Płacą regularnie, praca ciężka, ale kaska jest. Niestety na umowie etat z zaniżoną stawką do 50% faktycznej płacy. Emeryturka będzie licha, ale za to właściciele mają za co nowe samochody kupować i na wczasy jeździć. Normy czasu pracy nie są przestrzegane z 8h robi się 12-14 z 5 dni roboczych na tydzień robi się 6 a czasem 7. Praca dobra dla początkujących, ciułaczy, osób chcących szybko zarobić więcej w kilka miesięcy i osób przyjezdnych z prowincji by nie napisać słoików. Niestety nie jest to praca ani perspektywiczna, ani na dłużej. Szybciej garba się dorobisz
lolo 2015-09-15 01:03:58
Dla firmy kodeks pracy to abstrakcja.Ratyński ma swój kodeks pracy,gdzie nie potrzeba badań lekarskich,szkoleń bhp,ppoż,środowísko pracy jest niebezpieczne-śliskie podłogi,rampa z której bardzo łatwo spaść itp,wypłata w kopertach nijak mająca się do umowy-jeżeli wogóle taką dostaniesz,ogólnie firma na bakier z przepisami prawa-nie dla uczciwych,szukających stabilnej,uczciwej pracy na stałe.Dla mnie to firma- krzak
lolo 2015-09-15 01:04:28
Hm 2016-05-15 12:14:36
Nie wszyscy tak narzekają na pracę na produkcji @predon.
Zostaw swoją opinię o Piekarnia Ratyński - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Ratyński