Opinie o BTS Emilia Fabisiak w Nieporęt

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BTS Emilia Fabisiak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BTS Emilia Fabisiak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura tłumaczeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BTS Emilia Fabisiak w Nieporęt

Elmo Nowy wpis

Czy prowadzą Państwo obecnie rekrutację na stanowisko biurowe?

Pat Nowy wpis

Pracuję w BTS od dłuzszego czasu, jestem zadowolona, praca typowa administracyjno - biurowa, dla osób ze zmysłem organizacyjnym i potrafiących pracować równocześnie nad kilkoma tematami, oraz dla osob skrupulatnych. Praca rozwijajaca, atmosfera miła, zespół fajny. Polecam

Justyna Nowy wpis
@Pat

Super, że fajnie Ci się pracuje w BTS BIURO TŁUMACZEŃ. A jak konkretnie wyglądają Twoje obowiązki? Napisz proszę coś więcej, dziękuję!

Lila Nowy wpis

Praca ok, firma ok--jak ktos juz troche pracowal wie, jak to jest w uslugach- sa dni latwe, sa dni trudne, kazdy dzien jest inny. Jesli lubisz kontakt z klientem i umiesz sobie dobrze radzc z biezacymi tematami, ktorych w tym samym czasie moze byc sporo bedziesz zadowolony . Ja nie lubie nudy, wiec taka praca mi odpowiada. Dla osob z checia do pracy i z inicjatywa.

KA

Pracowałam dość długo w BTS. Praca rozwijajaca, odpowiedzialna, i wymagajaca, dla bystrych i inteligentnych, atmosfera miła, zespół fajny. Duzo sie nauczyłam, teraz pracuje w zupełnie innej branzy, ale wiedza i doswiadczenie mi sie bardzo przydały w pracy. Polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie BTS Emilia Fabisiak.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jan

Byłem na dosc dlugim stazu w BTS, niedawno skonczylem. Jestem bardzo zadowolony. Duzo sie nauczylem, dobrze sie pracowalo, atmosfera byla bardzo przyjazna. Polecil mi kolega z grupy, ja tez polecam.

Aska

Ja pracuje w BTS i mi sie bardzo dobrze pracuje. Praca wymagajaca, to prawda, ale mi taki rytm pracy odpowiada. Dla osob z inwencja, inteligentnych i checia do pracy- polecam.

Natalia

Może nie spełniane były oczekiwania firmy i dlatego taka była decyzja?

Justyna

Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z Was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie BTS. Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy? @Jasiek, napisz proszę czy nowy pracownik może liczyć na umowę o pracę?

Jasiek

Pracuje w BTS od dawna, pracuje sie dobrze, atmosfera jest fajna. Zespol ok, pracy sporo! Mi sie dobrze pracuje i polecam

Justyna

@Igor, czy jesteś juz pracownikiem BTS BIURO TŁUMACZEŃ? Jesli tak pewnie juz masz pierwsze swoje opinie na temat firmy? Podzielisz sie nimi? @Mary, a jaka jest atmosfera wśród pracowników? Jest dobrze? Czekamy na wasze opinie.

Igor

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Mary
@Igor

Pewno zalezy na jakie stanowisko/ w jakiej roli. Wyslij najlepiej cv, na pewno Ci ktos odpowie. Powodzenia!

XY

Pracuje w tym zespole od wielu lat. Jasne wytyczne, logiczne oczekiwania, dobra komunikacja. Płatności na czas, a często z dużym wyprzedzeniem.

XX
@XY

Zgadzam sie, mi sie tez dobrze pracuje, jasne reguly gry, dobra komunikacja -- dla rozgarnietych-- praca super

Miki
@XX

Tak, dobrze sie pracuje

Maddy
@Miki

Tak, i dla starannych i skrupulatnych. Dla osob, ktore wiedza, co znaczy doskonala jakosc pracy

Krak
@XY

Tak, w pracy w BTS jakosc jest podstawa- i zadowolenie Klienta. Jesli potrafisz o to zadbac-- bedziesz zadowolony z tej pracy. Ja tu pracuje bardzo dlugo, widac sie sprawdzam. Sam tez nie narzekam

XYZ
@XX

tak, masz racje

zadowolony
@XYZ

tak, tez zagadza sie. Jest bardzo duza dbalosc o jakosc pracy, ale jest to rzeczywiscie wazne w tej branzy. Sam tez jestem perfekcjonista wiec rozumiem to podejscie. Najwazniejsze, ze dobrze mi sie pracuje i to juz od dawna

Alexa

Pracuje w BTS od wielu lat. Zajmuje sie czesciowo tlumaczeniami oraz czesciowo jestem odpowiedzialna za obluge administracyjna.Jestem bardzo zadowolona. Atmosfera mila, ludzie zyczliwi, Klienci- jak to w uslugach- wiadomo- wszystko jest pilne i dla kazdego jego zlecenie jest najwazniejsze i najpilniejsze. Ja sie w tej pracy odnajduje. Faktycznie trzeba byc skrupulatnym i uwaznym, aledla mnie to plus tej pracy.

Maxi
@Alexa

Tak, zdecydowanie dla rozgarnietych, intenligentnych i skrupulatnych. Jesli nie masz tych cech-- to nie jest robota dla ciebie.

Doggie
@Maxi

Tak, fajna praca, mily zespol, dobrze sie pracuje

Merlin
@Alexa

Mi sie tez dobrze pracuje. Fajna praca, ciekawe obowiazki, platnosci na czas.

XX
@Merlin

Ja tez jestem bardzo zadowolona i zgadzam sie z powyzszymi opiniami. Dobrze sie pracuje, duze pole do popisu i wykazania sie inteligencja:)

Lena

Możecie podpowiedzieć czy firma potrzebuje pracowników? Słyszałam dużo dobrego.

@Lena

Najlepiej wyślij cv przez strone internetowa. Jak ja wyslalam jakis czas temu cv odezwali sie do mnie dosc szybko.Powodzenia!

Ariel
@Marta

Moja dobra znajoma pracuje w BTS od paru dobrych lat, jest bardzo zadowolona.

Nie polecam pracy w Bts. Nikt tam nie pracuję dłużej niz 6 miesięcy(nie licząc stażystów). Wynagrodzenie marne do ilości obowiązków. Kontakt z pracodawcą utrudniony.

Były Pracownik
@Kasia

Zgadzam się w 100% !!

Karol

Od kilku lat współpracuję z Biurem Tłumaczeń i Szkoleń BTS w zakresie tłumaczeń dokumentów. Współpraca świetna, kontakt z Biurem szybki i bezproblemowy,. Wszystkie płatności regulowane są rzetelnie i na czas.Atmosfera miła.

alex
@Karol

Masz rację, potwierdzam,i polecam tego pracodawce.

Bea

Ja pracuje w BTS bardzo dlugo. Praca super , atmosfera pelna zyczliwosci, wlasciciele mili i wyrozumiali, komunikacja bardzo dobra. Pozlecam

Niki

Ja pracuję w BTS, praca bardzo ciekawa , jak to w uslugach zero monotonii, atmosfera super, ale praca dla dynamicznych i dobrze zorganizowanych . polecam,

Susana
@Niki

Tak, zgadzam sie. Tez tu pracuje bardzo dlugo i bardzo dobrze mi sie pracuje. Dobra wspolpraca!

Leo
@Susana

Ja pracuje w BTS od paru lat, jestem zadowolony i polecam

Charlie

Dobrze sie pracuje! Komunikacja jest bardzo dobra, roboty duzo, zespol ok.

Allen
@Charlie

Tak zgadzam się. Precyzyjne, jasne zasady, dobra komunikacja, fajny zespół

Kicia
@Allen

Tak, zgadzam sie. Pracuje w BTS dlugo i bardzo dobrze mi sie pracuje. POlecam

Mark
@Kicia

Pracuje w BTS od wielu, jestem bardzo zadowolony. Polecam tu prace. Zakres zadan interesujacy, praca dla bystrych i energicznych.

Jan

Od kilku lat na stałe współpracuję z Biurem Tłumaczeń i Szkoleń BTS w zakresie tłumaczeń dokumentów . Współpraca perfekcyjna. Jeśli tylko sytuacja tego wymaga kontakt z Biurem jest błyskawiczny . Wszystkie płatności regulowane są rzetelnie i na czas. POLECAM.

Moby
@Jan

Ja tez jestem zadowolony, dobrze mi sie pracuje. Nacisk na jakosc jest faktycznie, ale to wazne w tej pracy, wiec sam pilnuje, by wszystko bylo wykonane nalezycie

Mary
@Moby

No tak, dla bystrych, szybkich i łapiacych w locie o co chodzi. Przy okazji musisz działać tak, by Klient, nawet ten najbardziej wymagajacy byl zadowolony z Twojej pracy i pomocy

Doro
@Jan

Zgadzam sie i potwierdzam , też jestem zadowolona

Brutus
@Jan

Ja pracuje w BTS od 10 lat, jestem bardzo zadowolona i polecam. Fajny zakres zadan,elastycznosc w ich realizacji. Praca dla kreatywnych i bystrych.

Zostaw merytoryczną opinię o BTS Emilia Fabisiak - Nieporęt

BTS Emilia Fabisiak
4.5/5 Na podstawie 418 ocen.
  • ul. W.A. Mozarta 14
    05-126 Nieporęt