BTS BIURO TŁUMACZEŃ

Poznań

Opinie o BTS BIURO TŁUMACZEŃ

głos 2015-12-02 19:31:34
BTS Biuro Tłumaczeń i Szkoleń Poznań.
Rotacja w sekretariacie - spora.Rekrutacja - parę osób tłoczących się na korytarzyku, warunki - umowa o prace? tak, ale jak się ktoś sprawdzi (tzn. wytrzyma). Kasa - kiepska, jak na tyle pracy.
BTS 2016-04-26 20:10:34
Niezmiernie nam przykro z powodu zamieszczonej opinii. Jednak jeśli mamy się odnieść do standardu pracy konkretnej osoby, która zamieściła opinie, uprzejmie prosimy o odwagę cywilna i podpisanie się pod opinia-- wówczas się do niej z przyjemnością odniesiemy. Właściciele Biura Bts.
aw 2017-01-10 16:41:12
Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy. Sposób komunikowania się z pracownikiem pozostawia wiele do życzenia, brak szacunku i ciągłe pretensje ze strony właścicieli. Ciągła zmiana pracowników (nawet co tydzień), początkowa umowa nie gwarantuje zapłaty, jeśli samemu chce się odejść.
xyz 2017-01-10 21:03:52
Stanowczo nie polecam pracy w Biurze Tłumaczeń Szkoleń Poznań. Atmosfera jest bardzo roszczeniowa, wszystko załatwiane jest drogą e-mailową. Kompletnie nie idzie dogadać się z właścicielami co do warunków pracy. Rzucają pracowników na głęboką wodę przy tym nie wyjaśniając na czym polega konkretne zadanie. Nie liczą się kompletnie ze zdaniem nowo przyjętych osób, których w ciągu miesiąca jest około czterech lub więcej. Rotacja w biurze jest ogromna. Najpierw obiecują umowę o pracę, a później po miesięcznym stażu kończą "współpracę". Działają wbrew przepisom Kodeksu Pracy obowiązującym w naszym kraju dając do podpisania umowę, z której strona nie może dobrowolnie się wycofać, bo nie dostanie należnego wynagrodzenia
Zostaw swoją opinię o BTS BIURO TŁUMACZEŃ - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BTS BIURO TŁUMACZEŃ