Opinie o Makaveli w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Makaveli. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Makaveli o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makaveli w Poznań

Wojtek Nowy wpis

@pleo chodzi ci o to czy są umowy o prace ?

pleo Nowy wpis

Witam użytkowników i powiązanych z tą firmą. Poszukuje informacji na temat tego jak wyglądała sytuacja z umowami w firmie bo okazało się to mega istotne nagle...

VELO Nowy wpis

No chłopaki powiem wam, że z tym Makavelim to trochę jest zagadka, wcześniejsza strona internetowa już nie istnieje, z ofertami jest tak samo, jednym słowem pusto jak w garnku u mnie :) A jednak praca to praca każda jest dobra i jak nie ma co się lubi to się lubi co się nie lubi. Wiecie może co się stało z tą firmą ?

tomek

hah, każdy ma swój grajdołek jak to mówią.. a co do wczesniejszego komentarza to moge dodac jeszcze, że tez mam taką samą sytację.. tylko raz juz zamieniłem soboe robote na mniej płtna, co prawda lżejsza i mniej wymagającą, no ale jednak kasowo to wiecie jak to jest.. dlatego czekam na opinie odnośnie wynagrodzenia.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Makaveli? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
mozedesetar

na własnie jak to na chwilę obecną wygląda ta sytuacja w Makavelim? zmieniło się coś na lepsze lb gorsze? czy nadal tak samo jak pisali różni ludzie wyżej? bo może ja bym spróbował się u nich zatrucnić sam nie wiem ale trochę zależy mi żeby mój obecny grajdołek zamienić bo u mnie to już tragednia w tej robocie

zulugula

@korsak, wiesz nie każdy czyta wątki sprzed kilku lat, a się mogło sporo zmienić. Jak dzisaj jest? Ktoś, coś?

skonto

oj, @korak, nie byłbym tego wcale taki pewien... choć rozumowanie jest logiczne. Nie dowiemy się dopóki ktoś z makaveli się nie wypowie

korsak

'ciekawa' przecież masz sporo odpowiedzi na swoje pytania powyżej. A taka sprawa jeszcze do 'Tomka' - rozumiem, że zmiana stanowiska to i spora zmiana w wynagrodzeniu w Makavelli :)

Pracowałem w tej firmie podczas studiów i bardzo mile ją wspominam. Atmosfera w pracy super. Jeśli chodzi o prace to nie można narzekać. Godziny pracy można samemu ustalać. jeśli chodzi o zarobki to zależą one od ilości podpisanych ofert przez klientów, także jak ktoś jest komunikatywny, zaangażowany i potrafi dobrze reklamować to jest w stanie dużo zarobić. Dodatkowo można pracować według własnego planu dnia, co daje dużą samodzielność i wiele możliwości. Obecnie cały czas pracuję w tej firmie ale już na innym stanowisku dzięki temu ponieważ mój wkład i efekty pracy zostały docenione. Szczerze polecam tą firmę ludziom, którzy angażują się w to co robią, a nie myślą że dostaną nie wiadomo jaką wypłatę za siedzenie i nic nie robienie. Pozdrawiam Tomek

ktoś

ja zostałem zaproszony na jutro, odpowiedziałem na ofertę w której poszukiwano pracowników magazynowych, ale teraz gdy już wiem na czym to polega, mogą mnie w (usunięte przez administratora)

Kamil

Uwaga! Firma będzie (usunięte przez administratora)oraz prawdopodobnie lokum. Nie dajcie się nabrać !

On

Ludzie dzięki za ostrzeżenia ! Tak jak co niektórzy piszą, nie zrozumiałem nazwy firmy jak mnie zapraszano telefonicznie na rozmowę kwalifikacyjną. Szukam pracy i oczywiście składam różne aplikacje. Przez internet, ponieważ mnie jako osobę bezrobotną nie stać aby dojeżdżać do każdej firmy z osobna i składać Curriculum Vitae. Udałam się do tej śmiesznej firmy i nawet szczerze napiszę, że ta firma się wydawała porządna- tak pięknie manager o niej mówił.. zostałem zaproszony na środę na godzinę 9.40 i szczerze pisząc byłem gotowy tam jechać, ale coś mnie tknęło aby tę firmę właśnie sprawdzić, ponieważ na korytarzu czekając na ową rozmowę kwalifikacyjną usłyszałem jak grupka dziewczyn (około 10 osób) mówiło, że ta firma nie ma zbyt dobrych opinii. Przyjechałem do domu i pierwsze co zrobiłam to wpisałem adres tej firmy i.. ?? otóż co tu widzę ! Jakaś masakra ! Współczuje ludziom, którzy dali się tej "firmie" tak porobić na pieniądze. (usunięte przez moderatora)

akwizytor

złodzieje? to chyba jakis zart.pracuje od lat w tego typu firmach i wiem ze osoby niezadowolone z pracy to te ktore sie nie nadaja. wiec dlaczego jesli nie nadajesz sie na(usunięte przez administratora)wiec hamuj język

Madziulaaa

Hejka witam wszystkich. Do mnie też babeczka dziś dzwoniła,że jutro mam na rozmowe przyjsc,skladalam cv na magazyn, a gdy wpisalam adres tez mi sie wyswietlila akwizycja;/ Ciesze sie że weszłam na te forum, i wcale nie zamierzam sie zjawic na rozmowie.Tak jak już ktoś wspomniał jest różnica miedzy magazynem a akwizycja.I trzeba nie miec serca żeby ludzi tak w konia robić,życze(usunięte przez administratora)

Też zostałem zaproszony na rozmowę ku mojemu zdziwieniu zostałem poproszony o przyniesienie aktualnego CV co mnie bardzo zdziwiło gdyż wysłałem już swoje CV więc postanowiłem zobaczyć o tej firmie co piszą i natrafiłem na tą stronę całe szczęście, że jest ona i ostrzega przed oszustami zaproszony zostałem na jutro na 10.30 ale nie pójdę tam dziękuje za uprzedzenie pozdrawiam:)

własnie zaprosili na rozmowe

Właśnie zostałam zaproszona na rozmowę i też chciałam sprawdzić co to za firma. Z tego co pamiętam w ogłoszeniu było hasło 'start dla młodych'...z teraz się dowiaduje, że to akwizycja. Jak można tak ściemniać w ogłoszeniach :(. Dzięki za ostrzeżenie.

ano

Chodzenie po ludziach i wciskanie im przysłowiowego (usunięte przez administratora)o chyba najbardziej upodlająca praca. Żenada!

x

Potwierdzam!(usunięte przez administratora)

Heh...i wszystko jasne. Ja też wysłałem cv do tej pracy na magazynie, wchodzę do neta, sprawdzam adres a to jakiś Cyfrowy Polsat. Oczywiście na żadną rozmowę nie przyjdę bo jeśli firma w tak beznadziejny sposób oszukuje już na samym wstępie, to mam gdzieś takie interesy. Właścicielom firmy życzę szybkiego upadku za to, że oszukują bezrobotnych i żerują na ich nadziei na normalną pracę.

sdfgh

hahaha... dobry tekst.... (usunięte przez administratora) /> No tekst z mitingu. Tam tylko wpajają ludziom to, że praca jest najważniejsza, że trzeba pracować na 100 procent i takie tam... unikajcie tego miejsca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Makaveli - Poznań

Makaveli