Studio Ewa Dekor

Poznań

Opinie o Studio Ewa Dekor

Ostrzegacz 2013-01-13 20:13:31
Widzę że ktoś zakłada setki profili Ewa Dekor pewnie po to by negatywne opinie znikły w gąszczu :)
To ja pozwolę sobie zacytować ostatnią opinię z właściwego profilu firmy - a jest ich tam mnóstwo :)
Ja pracowałam u(usunięte przez administratora) na początku tego roku. Przed rozpoczęciem pracy sprawdziłam opinie w internecie, ale wiedząc jak bywa, postanowiłam dać sobie szanse.

Pierwszy dzień: przychodze, ani nie ma umowy gotowej, ani nie przedstawia mnie innym pracownikom, nie pokazuje gdzie wc (chyba miałam sama się domyślić) to samo miejsce do robienia kawy. Stoimi przy biurku i pytam się - "gdzie będe pracować?". Pani (usunięte przez administratora) mowi "tutaj!". A to tutaj to zawalone papierami i innymi śmiecami biurko, gdzie nawet nie ma miejsce na komputer!!

Drugi dzień: już jestem nastawiona na nie! Ale mówie sobie "do 3 razy sztuka". Jedziemy na inwentaryzacje. Pytam P. (usunięte przez administratora) czy zaczynamy od lewej i od gory do dołu (bo systemem bedzie mniej błedów) oczywiście ciagle chce innaczej i ma pretensje ze probuje wprowadzic jakis ład w to!

Trzeci dzien: upominam sie o umowe. Na to P. (usunięte przez administratora) pyta sie czy wypisałam kwestionariusz osobowy. Mówie na to ze nie i nie dostała go. Wiec Pani (usunięte przez administratora) proponuje mi abym sobie go wydrukowałą. Pytam znowu gdzie moge go znalesc w komputerze. Ona na to "gdzies tam". Gdzieś tam okazało się internetem!! Prosiła mnie takze tego dnia abym wykonała zamowienia. Pytam" jak?" I znowu pretensje ze niewiem!! Jak mam wiedziec jak tego nigdy nie robilam i nawet nie wiem pod jaki adres emailowy wysłać!! Moze myślała ze wszyscy wszystko wiedza???

Czwarty dzien:....szkoda pisac

Piąty dzien: oznajmiam ze odchodze i ze żądam swoje umowy i wypłaty za 4 dni pracy. Oczywiście był to kłopot bo P. (usunięte przez administratora)nie umie obsługiwać komputera.

Po kilku dniach sama napisałam umowe o dzieło, wystawiłam z ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nkiem i wysłałam poczta oczywiście za potwierdzeniem odbioru. Kilka dni pozniej miałam pieniazki na koncie.
Ale Pani (usunięte przez administratora)to babcia ktora nic nie umie i niewie jak prowadzic swojego biznesu, ktory schodzi na psy. Nie dba o pracowników. (usunięte przez administratora) Obgaduje wszystkich byłych pracowników. O nikim nie mówi dobrze. Syn podobno ma powiązania z nie ciekawym towarzystwem, wiec uwazajcie! Do tego wieczny syf na biurku, dokumenty zalene kawa albo czyms innym.
Zostaw swoją opinię o Studio Ewa Dekor - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Ewa Dekor