Opinie o Kurier BTL (BTL Logistik Sp. z o.o.) w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BTL Logistik Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BTL Logistik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BTL Logistik Sp. z o.o. w Włocławek

Czy w Kurier BTL (BTL Logistik Sp. z o.o.) występują paczki/bony w okresie świąt?

Dzień dobry, BTL Logistik nie zatrudnia kurierów. Pozdrawiam, Zespół BTL

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w BTL Logistik Sp. z o.o.?

@BTL

A tak średnio, co jaki czas można spodziewać się rekrutacji na stanowisko kuriera? I ile przy nim trwa okres próbny, o którym wyżej pisaliście?

No ale opinie są takie, że premie są miesięczne i że niby zależą od wyników. A do tego pisano też o spotkaniach świątecznych i że jest integracja. Co więc masz tej firmie, jako pracodawcy do zarzucenia?

Czy w firmie BTL Logistik Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

BTL Nowy wpis

Dzień dobry, tak, regularnie są prowadzone szkolenia. Pozdrawiam, BTL

Nie .

Magdalena
@BTL

A tak generalnie to są jakieś dodatki? Cokolwiek poza samą podstawą. Teraz to prawie wszędzie już jest Medicover chociaż i tego typu rzeczy, a tutaj?

@Magdalena

Dodatki są w zależności od stanowiska.

@BTL

A premie? Co z nimi? Można liczyć, że do podstawy wpadnie jakaś dodatkową kasa? Na jakie umowy zatrudniani są obecnie pracownicy?

@Emilia

Dzień dobry, wszystkie osoby pracujące w BTL, mają umowy. Premie są ustalane wg działów w jakich pracują nasze koleżanki i koledzy.

@BTL

A ja jednak chciałabym wrócić do tych benefitów, o których już była mowa tutaj. Czy firma organizuje spotkania i imprezki integracyjne? Jakieś spotkania czy wspólne np. obiady? Dla całej firmy lub dla poszczególnych działów oddzielnie?

@Anna

Dzień dobry, imprezy są organizowane okazjonalne, czyli Wigilia , Wielkanoc , natomiast integracyjna jest raz w roku.

@BTL

A jeżeli chodzi o premie to jest jakiś system motywowania pracowników, jak to wygląda? Ile wynoszą takie premie i co ile są wypłacane?

@Emilia

Dzień dobry, premie są w każdym miesiącu, natomiast ich wysokość jest uzależniona od wyników.

@BTL

Czyli paczek albo bonów rozumiem, że nie ma. A jakiś system premiowania pracowników? Można liczyć na jakieś premie?

@Emilia

Dzień dobry, premie w firmie są od wyników. Jeśli chciałaby Pani pracować w BTL , niestety na obecna chwilę nie prowadzimy rekrutacji. Pozdrawiam

Gabriela
@BTL

Ja bym chciała wrócić do pytania o umowy. Można tutaj liczyć na umowę o pracę? Jest jakaś możliwość wyboru dla pracowników dogodnej formy zatrudnienia?

@Gabriela

Dzień dobry, na obecną chwilę nie prowadzimy rekrutacji nowych pracowników. Pozdrawiam

Dzień dobry, BTL Logistik nie zatrudnia kurierów. Pozdrawiam, Zespół BTL

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w BTL Logistik Sp. z o.o.?

BTL

Dzień dobry, umowę na czas nieokreślony otrzymuje pracownik po okresie próbnym. Pozdrawiam, BTL

Edyta
@BTL

A ile trwa u Was okres próbny? Ciężko go przejść , bo rozumiem że to jest rodzaj sprawdzenia pracownika? Czy za ten okres próbny jest normalna wypłata?

@Edyta

Dzień dobry, okres próbny trwa różnie, zależy od stanowiska. Pracownik na okresie próbnym, oczywiście również otrzymuje umowę o pracę. Nadmienię , że na obecną chwilę nie prowadzimy rekrutacji pracowników. Pozdrawiam, BTL

@BTL

Dzień dobry, czy coś sie może zmieniło w tej materi przez ostatni czas? Szukam pracy na stanowisku kuriera we Włocławku.

BTL

Dzień dobry, BTL nie poszukuje kurierów. Pozdrawiam.

Krystyna
@BTL

Zdarza się, że pracownik dostaje jeszcze szansę na wykazanie się i po okresie próbnym dostaje umowę przykładowo na rok? Jeśli mąż wyśle cv w ciemno to oddzwonicie Państwo jak tylko zwolni się jakiś etat?

@Krystyna

Dzień dobry, na obecną chwilę nie poszukujemy pracowników. BTL szukając pracownika, daje ogłoszenie, jeśli Pani mąż będzie posiadał umiejętności jakich będzie szukać firma na dane stanowisko, wówczas zachęcam do aplikacji. Pozdrawiam, Zespół BTL

@BTL

Firma BTL Logistik Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Czy w BTL Logistik Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

BTL

Dzień dobry, odp. na pytanie , TAK - za wyniki i zrealizowane plany. Pozdrawiam.

Lolka
@BTL

A jak często są ustalane plany? Chciałabym również wiedzieć jaka jest najniższa kwota nagroda za realizację planu.

@Lolka

Dzień dobry, nagrody dla działu handlowego ustalone są przez Zarząd i handlowcy zaczynając pracę w firmie są informowani o wysokości nagród. Pozdrawiam.

Czy BTL Logistik Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Tak

Aneta
@BTL

jedynie zapewnia możliwość jej wyrobienia i płaci za nią w 100% pracownik czy pracodawca sie jakos doklada np 50% pracownik+ 50% pracowdawca ( tak mam w obecnej firmie ) ?

@Aneta

Dzień dobry, Pani Aneto nie poszukujemy pracowników , więc skąd te pytanie?

Krystyna
@BTL

Nie wiem, jak inni, ale ja przyglądam się interesującym mnie firmom nie tylko wtedy, gdy rekrutują. Candidate Experience zakłada budowanie dobrych relacji przez cały czas, nie tylko wtedy gdy firma potrzebuje pracownika na cito. Czy to Państwa dziwi? Mogę liczyć na odpowiedź, czy są planowane rekrutacje w tym półroczu?

@Krystyna

Nie , nie prowadzimy rekrutacji w BTL.

Tak :-)

Katarzyna
@pracownik

i w tym roku były bardziej zadowalające niż w poprzednim? :) można dopytać o szczegóły? czy występują tu może premie świąteczne?

@Katarzyna

Tak , występują premie świąteczne.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w BTL Logistik Sp. z o.o.?

Patrycja

Atmosfera w pracy jest świetna, jesteśmy zżyci z sobą , a przełożona jest wymagająca , ale wyrozumiała i mamy dobry kontakt.

@Patrycja

Jeśli tak jest to super, ale ja wyczuwam ironię, wiec niech ktoś napisze czy to na serio. Bo jeśli tak to mega fajnie i nawet pomyśle o złożeniu CV. Jesteście zżyci, czyli są firmowe wyjścia gdzieś?

Patrycja
@Anna

Mamy imprezy integracyjne i fajną atmosferę.

Zuzanna
@Patrycja

To super! Często są? W pandemii też udawało się coś organizować?

Agnieszka

Ale jak dziwny? Co w nim takiego niejasnego? Rozwiniesz?

@Zuzanna

Dzień dobry, imprezy firmowe organizowane są zwykle dwie w roku. W pandemii niestety była tylko wigilia .

@Agnieszka

Dzień dobry, obecnie BTL Logistik nie prowadzi rekrutacji.

klient

Miałam do wysłania paczkę, w niecałe 5 minut załatwiłam temat. Polecam

Zuzanna
@klient

Ale mozna małe paczki też wysyłać czy tylko duże gabaryty?

@Zuzanna

Można wysyłać małe paczki i gabaryty , zapraszamy na stronę www.kurierbtl.pl lub kontakt @: bok@kurier-btl.pl .

Mam punkt paczkowy z BTL Logistik i jestem zadowolony, zacząłem zarabiać w dniu otwarcia. Pani dyrektor na szkoleniu naciskała na marketing i zrobiłem wg wytycznych na szkoleniu. Dziękuję

Magda

Dlaczego firma teraz nie prowadzi rekrutacji ?

@Magda

Firma zakończyła rekrutację do działu handlowego i obecnie nie prowadzi rekrutacji. Kolejna rekrutacja będzie ogłaszana na portalach.

@Magda

Wszystkie etaty są zajęte, może w drugiej połowie roku będziemy poszerzać dział handlowy, wówczas będziemy poszukiwać nowe osoby do pracy.

Aneta
@BTL

wrzucacie ogłoszenia także na gowork czy trzeba szukac bezposrednio ich na stronie www ?

Robin

Czy może mi ktoś napisać w skrócie czy warto zacząć współpracę z firmą BTL Logistyk . Konkretnie chodzi mi o franczyzę.

@Robin

Wydaje mi się, że warto. Prowadzimy (ja i żona) punkt paczkowy razem z nimi od ponad roku. Plusem jest to, że na początku niewiele było potrzeba, bo nie ma wpłaty na start...komputer i miejsce mieliśmy. Tak naprawdę wszystko było dostarczone, otrzymaliśmy instrukcje co i jak...dostęp do kurierów i oprogramowania. Wiadomo...są plusy i minusy. Zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie odpowiadało to czy tamto, szczególnie jak liczy że klienci spadną z nieba. BTL daje narzędzia...ale tak jak w każdym biznesie trzeba trochę popracować nad lokalnym rynkiem.

@Robin

Polecam. Prowadzę punkt paczkowy z Kurier BTL i jestem bardzo zadowolony, nie wtrącają mi się moje działania w punkcie , BOK zawsze pomoże jeśli potrzebuję pomocy. Najważniejsze , że nie mówią ile mam zarabiać na paczkach, ja o tym decyduję . Zanim zacząłem porównałem wszystkich i dobrze wybrałam i polecam.

Zadowolony:-)
@Robin

Prowadzę Punkt Paczkowy z BTL i jestem bardzo zadowolony, bo mają świetną platformę do zamówień kurierów, nie wtrącają się ile mam zarabiać na paczkach , dodatkowo wydaję paczki i też zarabiam. Porównałam wszystkich i w BTL maja najlepsze warunki.

@Robin

Ja mam punkt paczkowy z BTL Logistik i jestem zadowolona , szkolenie w punkcie , dobre stawki, pomocne dziewczyny. Polecam

wojtekk

Jestem po pierwszej rozmowie i muszę przyznać, że atmosfera oraz personel bardzo miły. Mam nadzieję, że będzie mi dane spróbować swoich sił w tej firmie. Pozdrawiam.

Teresa
@wojtekk

A to zapowiada się więcej rozmów niż tylko jedna rozmowa rekrutacyjna ? Jak wygląda ta rekrutacja ?

Henryk68

Współpraca z BTL Logistik jest naprawdę na dobrym poziomie. Zwłaszcza jeżeli chodzi o kontakt z firmą- pracownicy zawsze są do dyspozycji i chętni do pomocy. Rynek jest jaki jest, ale do samej obsługi nie mogę mieć zarzutów.

Klient

Od początku współpracy z firma BTL Logistik , jestem zadowolony. Proces podpisania umowy to procedura prosta i szybka , mam do wyboru pełen pakiet usług oraz zapewniona profesjonalną opiekę posprzedażowa przez BOK.

Czy nowo zatrudnione osoby w BTL Logistik Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

BTL

Tak, osoby zaczynające, mają umowę o pracę od pierwszych dni. W BTL Logistik osoby pracujące mają tylko umowy o pracę, żadne inne umowy nie są zawierane z pracownikami.

Kamila

Prowadzę Punkt Paczkowy z BTL Logistik od 3 lat i jestem bardzo zadowolona z współpracy, firma dała mi gotowe rozwiązanie na biznes, a stawki mogę zmienić sobie sama , robić w moim mieście promocję jaką uważam. Po szkoleniu jakie na początku otrzymałam , spowodowało ze wystartowałam zaraz na drugi dzień , nie mając obciążeń typu wykupu licencji, tak naprawdę za niewielkie pieniądze prowadzę własny biznes.

Katarzyna

Od pewnego czasu jestem związana z firmą BTL Logistik , jest to pracodawca który daje stabilne warunki pracy , możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie nowych umiejętności . Wartością dodaną jest przyjazna atmosfera pracy, oparta na koleżeństwie i wzajemnej pomocy , co w dzisiejszych czasach jest rzadkością .

Krzysztof

Współpracuję z BTL Logistik ponad 6 lat i jestem bardzo zadowolony z miłej i sympatycznej obsługi dziewczyn z BOK. Hejt jest czymś złym i nagannym , niestety też współpracowałem z firmami , które zalegają mi z fakturami do dziś i zamiast zapłacić, wypisują bzdury , również na temat mojej firmy .

Joanna

Współpracuję z BTL Logistik od około 6ciu miesięcy i osobiście sobie chwalę. Początki było może troszkę trudniejsze, ale standardowo jak to w nowej firmie. Nie miałam okazji prosić szefowej zbyt często o pomoc, ale jeśli już musiałam to nie było z tym problemu ...tym bardziej dziwią mnie inne. Ze swojej strony póki co nie mogę powiedzieć złego słowa.

baship
@Joanna

Jakie miasto?

Zostaw merytoryczną opinię o BTL Logistik Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w BTL Logistik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BTL Logistik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BTL Logistik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 14 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BTL Logistik Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 25 ocen.

BTL Logistik Sp. z o.o.