Euro Edukacja – szkoła języków obcych

... 2012-10-15 15:10:05
szczerze odradzam
aa1 2014-09-18 19:42:31
Beznadzieja
ciągle placzący jeden z właścicieli o dwóch i( usunięte przez administratora )
cito50520 2015-05-20 19:03:26
Szczerze odradzam wspólpracę z tą firmą .Wlaściciel jest bardzo mily do czasu podpisania umowy.Wszystko na początku wygląda różowo , pracodawca jest mily , uprzejmy, umie wciskać kit.Schody zaczynają się w momencie zaplaty za rachunki wtedy zaczyna ściągać z przelewami, nie placi za wszystkie rachunki,nie otrzymalem zaplaty za pracę za 2 miesiące, zaniża stawki za godziny.Jest po prostu oszustem, dobrym aktorem, ludzi bierze na litość i dlatego większość zgadza się u niego pracować. Beznadzieja. Ludzie nie podejmujcie pracy w tej firmie
uszcz3la 2015-09-22 18:33:15
Szukam ludzi, ktorym tak jak mi zalegają z wypłaceniem pieniędzy.
Odzukana 2016-07-07 21:28:24
Mi tez "Pan Prezes" zalega z wypłata za półroku
Ale 2016-10-19 22:46:54
W tym momencie Euro Edukacja – szkoła języków obcych zatrudnia nauczycieli, bo zaczął się tak zwany sezon korepetycji, można zarobić sensowne pieniądze, mam nadzieję, że już od teraz zaczniecie słać CV bo są braki w kadrze, a uczniów przybywa z każdym dniem
Zostaw swoją opinię o Euro Edukacja – szkoła języków obcych - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Edukacja – szkoła języków obcych