Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o BERGEN GROUP AMIA

Pracowałeś w firmie BERGEN GROUP AMIA i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Mepi - 2012-02-23 20:06:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
nie płacą na czas,wypłatę rozkładją na raty a kontrakty są bardziej dla nich niż pracownika (PRZECZYTAJ ZANIM PODPISZESZ)!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
gdynia - 2012-06-12 13:03:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam prawda to są [usunięte przez moderatora] jak pójdziesz o dzięło robić to obiecują wyjazdy a [usunięte przez moderatora] z tego jest masz [usunięte przez moderatora] w gdańsku a wyjazd potem,potem tak gruby z amii gada czarodziej i [usunięte przez moderatora] .
zdjecie uzytkownika
Andrzej - 2013-09-24 17:47:35 [użytkownik zarejestrowany] odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja jestem zadowolony dobry kontrakt i niezłe zarobki
zdjecie uzytkownika
pracownik amii - 2013-10-22 22:32:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
(usunięte przez administratora) prawda jest taka ze to solidna firma pracuje w niej już 2 lata i jakos nie narzekam nie jest może idealna bo takich nie ma ale mogę ja polecić wszystkim tym którzy chcą zarabiać dobre pieniądze pozdrawiam pracownik amii
zdjecie uzytkownika
xxx - 2014-11-25 00:19:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [pracownik amii - 2013-10-22 22:32:19]:
to jest dno nie firma
banda cwaniakow
a czy tego debila w gdyni jeszcze maja
zdjecie uzytkownika
jhk - 2015-03-28 13:29:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy ktoś z tej firmy wyjeżdża? Jakie tam są zarobki dla spawaczy. Czy firma płaci na czas ?Może ktos się wypowiedzieć bo mam okazję wyjechać z tej firmy ale mam objawy bo mało jest opini
zdjecie uzytkownika
karol - 2015-04-09 09:17:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a ten gruby co tam siedzi to jest dopiero prostak nie ogarnięty
zdjecie uzytkownika
tomek - 2015-09-24 18:46:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dobrze, ze pracownicy wypowiadają sie na takim forum, ale jednak troche mnie martwi to, ze nie do końca sa to tematy związane bezpośrednio z samą pracą. Można tutaj na pewno troche zarobić, tylko, że nie ma obecnie nowych ofert pracy od nich co mnie troche dziwi szczerze mówiac, bo mieli zacząc rekrutacje od jesieni.
zdjecie uzytkownika
asior - 2015-12-17 19:01:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pierwsza sprawa :ten gruby z biura to ham nieogarnięty. Rozmowowa z nim to jak z główką kapusty
Druga sprawa: pieniądze , jak na norwegię to bieda straszna
Trzecia sprawa: Problemy z egzekowaniem należności !
NIE POLECAM ! Spawacze szukajcie pracy najepiej bezpośrednio w Norwey, bo ci skóre z was zdejmą !
zdjecie uzytkownika
marko - 2015-12-17 19:04:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Andrzej - 2013-09-24 17:47:35]:
przestań peirniczyć, wiesz jak jest
zdjecie uzytkownika
Paweł - 2015-12-17 22:52:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
rozumiem, że umowa obowiązuje w firmie Bergen Group, czy raczej nie mam na co liczyć? Zastanawiam się co do komentarza @asior też nad warunkami, bo wynika, że płacą w złotówkach
zdjecie uzytkownika
kolo - 2016-01-29 16:21:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
macie jakies namiary nr tel albo cos poszukuje pracy jako monter spawacz
zdjecie uzytkownika
kopiec - 2016-04-07 19:43:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Skoro atmosfera jest dobra @Andrzej to nie ma co narzekać.
zdjecie uzytkownika
olek - 2016-05-13 09:57:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to po prostu wyślij do firmy swoje cv i list motywacyjny @koko

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie BERGEN GROUP AMIA!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BERGEN GROUP AMIA

Twoj email:
Wiadomość: