Kręgielnia Grakula

Łódź

Opinie o Kręgielnia Grakula

Rozczarowana 2015-07-17 15:16:43
Miałam tę "przyjemność" aby pracować w kręgielni w Łodzi dość długo. Praca sama w sobie miła, pracownicy są mili, jest przyjemna atmosfera. Nie jestem zgorzkniałym byłym pracownikiem który został wyrzucony na zbity pysk i teraz wylewa swoje żale. Dyrektor jest strasznym tchórzem, nie interesuje go kto pracuje, jak i dlaczego jego motto to " nie odpowiada Ci ten pracownik ? zwolnij zatrudnij nowego", żegna się z pracownikami przez innych managerów nawet nie patrząc im w twarz, gdy zadaje się pytanie o powód dla którego rezygnują z usług danej osoby pytanie to zostaje bez odpowiedzi. Bardzo słabe podejść do drugiego człowieka, brak jakiegokolwiek szacunku bo skoro już zwalnia się kogoś to chociaż wypadałoby mu spojrzeć w twarz, podziękować za czas który razem spędzili i zachować się jak normalny człowiek. Kręgielnie polecam każdemu świetne miejsce rozrywki, przyjemna atmosfera - ale przyszli pracownicy kręgielni uważajcie ;)
Zostaw swoją opinię o Kręgielnia Grakula - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kręgielnia Grakula