Straż Graniczna

Chełm

Opinie o Straż Graniczna

partyzant 2013-02-23 20:44:30
nepotyzm,liczą sie znajomości i tyle
obywatel 2014-10-08 11:44:25
Odradzam komukolwiek branie udziału w naborze do Straży Granicznej,przynajmniej w Krośnie Odrzańskim,nikogo tam nie interesuje wiedza,wykształcenie,dla tych,którzy ukończyli dobre studia prawnicze,posiadają naprawdę dużą wiedzę z danej dziedziny,jakieś nagrody za ukończenie studiów,opinie od swoich promotorów to będzie nie nabór,ale kpina.Tam pracują całe rodziny !!!!! Jeśli chcesz być poniżany,lekceważony to proszę staraj się o tę pracę.Byłem,przeżyłem i widziałem ten rzekomo wielki poziom na rozmowie kwalifikacyjnej,gdzie podkreślam - NIKOGO nie interesuje twoja wiedza prawnicza,umiejętności,nikogo.Jednym zdaniem - strata czasu,pieniędzy na jeżdżenie na drugi koniec Polski,by być tak traktowanym.
Najpierw niech oni sami ukończą studia prawnicze,zdobędą wiedzę z kryminalistyki,taktyki kryminalistycznej,nagrody za ukończenie studiów,doskonałe opinie od światowej sławy kryminalistyki i sami siebie niech poniżają.
issac 2015-01-12 09:42:38
obywatelu! Skończyłeś dobry kierunek studiów ale prócz wiedzy trzeba być sprawnym fizycznie i przede wszystkim mieć równo pod kopułą. A tobie żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska że się nie dostałeś do SG a bardzo musiałeś chcieć skoro pół Polski zjechałeś w celu rekrutacji
stencel 2016-04-20 18:24:04
jesli chodzi o pracę w strazy granicznej to kiedyś wyglądało zupełnie inaczej bo dało się na boku dorobić. Teraz to mega zaczęli wszystkiego pilnować .
Zostaw swoją opinię o Straż Graniczna - Chełm
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Straż Graniczna