Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Straż Graniczna

Pracowałeś w firmie Straż Graniczna i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
partyzant - 2013-02-23 20:44:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nepotyzm,liczą sie znajomości i tyle
zdjecie uzytkownika
józef - 2013-07-14 13:36:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
partyzant czyli chcesz powiedzieć przez to że jeśli nie mam rodziny lub znajomych w Straży Granicznej w Chełmie to nie mam szans na pracę tam?
zdjecie uzytkownika
obywatel - 2014-10-08 11:44:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odradzam komukolwiek branie udziału w naborze do Straży Granicznej,przynajmniej w Krośnie Odrzańskim,nikogo tam nie interesuje wiedza,wykształcenie,dla tych,którzy ukończyli dobre studia prawnicze,posiadają naprawdę dużą wiedzę z danej dziedziny,jakieś nagrody za ukończenie studiów,opinie od swoich promotorów to będzie nie nabór,ale kpina.Tam pracują całe rodziny !!!!! Jeśli chcesz być poniżany,lekceważony to proszę staraj się o tę pracę.Byłem,przeżyłem i widziałem ten rzekomo wielki poziom na rozmowie kwalifikacyjnej,gdzie podkreślam - NIKOGO nie interesuje twoja wiedza prawnicza,umiejętności,nikogo.Jednym zdaniem - strata czasu,pieniędzy na jeżdżenie na drugi koniec Polski,by być tak traktowanym.
Najpierw niech oni sami ukończą studia prawnicze,zdobędą wiedzę z kryminalistyki,taktyki kryminalistycznej,nagrody za ukończenie studiów,doskonałe opinie od światowej sławy kryminalistyki i sami siebie niech poniżają.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Straż Graniczna

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Straż Graniczna?
Zadaj pytanie
x