Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Straż Graniczna

Pracowałeś w firmie Straż Graniczna i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
partyzant - 2013-02-23 20:44:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nepotyzm,liczą sie znajomości i tyle
zdjecie uzytkownika
józef - 2013-07-14 13:36:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
partyzant czyli chcesz powiedzieć przez to że jeśli nie mam rodziny lub znajomych w Straży Granicznej w Chełmie to nie mam szans na pracę tam?
zdjecie uzytkownika
obywatel - 2014-10-08 11:44:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odradzam komukolwiek branie udziału w naborze do Straży Granicznej,przynajmniej w Krośnie Odrzańskim,nikogo tam nie interesuje wiedza,wykształcenie,dla tych,którzy ukończyli dobre studia prawnicze,posiadają naprawdę dużą wiedzę z danej dziedziny,jakieś nagrody za ukończenie studiów,opinie od swoich promotorów to będzie nie nabór,ale kpina.Tam pracują całe rodziny !!!!! Jeśli chcesz być poniżany,lekceważony to proszę staraj się o tę pracę.Byłem,przeżyłem i widziałem ten rzekomo wielki poziom na rozmowie kwalifikacyjnej,gdzie podkreślam - NIKOGO nie interesuje twoja wiedza prawnicza,umiejętności,nikogo.Jednym zdaniem - strata czasu,pieniędzy na jeżdżenie na drugi koniec Polski,by być tak traktowanym.
Najpierw niech oni sami ukończą studia prawnicze,zdobędą wiedzę z kryminalistyki,taktyki kryminalistycznej,nagrody za ukończenie studiów,doskonałe opinie od światowej sławy kryminalistyki i sami siebie niech poniżają.
zdjecie uzytkownika
issac - 2015-01-12 09:42:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
obywatelu! Skończyłeś dobry kierunek studiów ale prócz wiedzy trzeba być sprawnym fizycznie i przede wszystkim mieć równo pod kopułą. A tobie żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska że się nie dostałeś do SG a bardzo musiałeś chcieć skoro pół Polski zjechałeś w celu rekrutacji
zdjecie uzytkownika
andrzej - 2015-09-23 18:39:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@obywatel, piszesz jak jakis student świeżo po studiach. Dziwi mnie, skoro jestes tak dobrze wykształconym prawnikiem to czemu szukasz pracy w straży granicznej i to jeszcze tak daleko od domu. Pewnie nie masz za grosz doświadczenia, typowy wykształciuch, który w prawdziwej akcji może sobie jednak nie poradzić.
zdjecie uzytkownika
stencel - 2016-04-20 18:24:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [andrzej - 2015-09-23 18:39:22]:
jesli chodzi o pracę w strazy granicznej to kiedyś wyglądało zupełnie inaczej bo dało się na boku dorobić. Teraz to mega zaczęli wszystkiego pilnować .

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Straż Graniczna!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Straż Graniczna

Twoj email:
Wiadomość: